Treść opublikowana przez marcinch001
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
N seryjnych amorach to sporo . Tyle samo z przodu co z tyłu masz jakąś fotkę swojej audi jak Ci siadło ?
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
amorek monroe 1BE kosztuję 450 zł a bilstein B6 550 zł co byście wybrali jak piszesz ze niżej o 0,5 w 1BE w stosunku do 1BA i pewnie do b6 to moze lepiej kupić oryginalne 1BE zawsze to niżej
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Sprężyna talerzowa dolna ( nr 2 ) w amorku 1BA a 1BE jest na tej samej wysokości amora czy 1BE jest niżej ? Czerwona strzałka Zauważyłem ze po dodaniu sprężyn eibach -30 zawieszenie 1BE jest niżej niż 1BA też z eibachem -30
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
sprężyna talerzowa dolna ( nr 2 ) w amorku 1BA a 1BE jest na tej samej wysokości amora czy 1BE jest niżej ? Czerwona strzałka
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
No dobra to co lepsze dla komfortu eibach -30 plus amorki oryginalne 1BE czy bilstein B6 Czy na oryginalnych amorkach nie będzie trochę nizej niz na B6 ?
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
B6 jest bardziej komfortowe niż B4 A moze lepiej założyć amortyzatory od wersji s-line czy samochód nie siądzie wtedy niżej niż te 30mm ?
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
Panowie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie amortyzatorów do sprężyn eibach -30 . Które polecacie ?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Akjam powinien Ci pomóc w odpowiedzi bo ma podobną kierownicę .
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
- [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Mieli jakieś specjalne szczypce ?- [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
I po sprawie- [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Mozesz kupić opaskę tylko taką jak poniżej bo inne będą obcierały o mieszek- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
no to lipa szkoda ze nie masz ochrony zniżek . You made my day Ale pani się obejrzała jak przydzwoniłeś- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
A nie robisz z AC- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
No i jak go wstawi do tego zderzaka? Gdzie dalsza część filmiku z wpie.... od Janusza z Merca? Nie zauważyłem ze ma zwykły zderzak . Zawsze może zderzak s-line wrzucić- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Oj te dziewczyny- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Też uważam ze koła nie pasują ale to Twój projekt i to tobie ma się podobać a tak poza tym za***ista fura .- [All B8] Audi A4B8 FL 2013
Fele min 19 cali- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Wystarczy wsiąść do środka i wiadomo z czym ma się do czynienia nie potrzeba znaczków- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
A co masz z tą maską i zderzakiem ze wymieniasz ?- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
A kto go zatrzyma .- ramka/blenda tablicy do grila s-line
Hej samej ramki nie dostaniesz to jest komplet razem z grillem , poniżej masz link z numerami grillów występujących w audi b7 www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Te ledy do tablicy rejestracyjnej strasznie się grzeją i wypalają gniazda sprawdz po jakimś czasie czy coś się tam nie dzieje .- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Strasznie małe zdjęcia . - [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan