Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. N seryjnych amorach to sporo . Tyle samo z przodu co z tyłu masz jakąś fotkę swojej audi jak Ci siadło ?
  2. amorek monroe 1BE kosztuję 450 zł a bilstein B6 550 zł co byście wybrali jak piszesz ze niżej o 0,5 w 1BE w stosunku do 1BA i pewnie do b6 to moze lepiej kupić oryginalne 1BE zawsze to niżej
  3. Sprężyna talerzowa dolna ( nr 2 ) w amorku 1BA a 1BE jest na tej samej wysokości amora czy 1BE jest niżej ? Czerwona strzałka Zauważyłem ze po dodaniu sprężyn eibach -30 zawieszenie 1BE jest niżej niż 1BA też z eibachem -30
  4. sprężyna talerzowa dolna ( nr 2 ) w amorku 1BA a 1BE jest na tej samej wysokości amora czy 1BE jest niżej ? Czerwona strzałka
  5. No dobra to co lepsze dla komfortu eibach -30 plus amorki oryginalne 1BE czy bilstein B6 Czy na oryginalnych amorkach nie będzie trochę nizej niz na B6 ?
  6. B6 jest bardziej komfortowe niż B4 A moze lepiej założyć amortyzatory od wersji s-line czy samochód nie siądzie wtedy niżej niż te 30mm ?
  7. Panowie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie amortyzatorów do sprężyn eibach -30 . Które polecacie ?
  8. Akjam powinien Ci pomóc w odpowiedzi bo ma podobną kierownicę .
  9. Mozesz kupić opaskę tylko taką jak poniżej bo inne będą obcierały o mieszek
  10. no to lipa szkoda ze nie masz ochrony zniżek . You made my day Ale pani się obejrzała jak przydzwoniłeś
  11. No i jak go wstawi do tego zderzaka? Gdzie dalsza część filmiku z wpie.... od Janusza z Merca? Nie zauważyłem ze ma zwykły zderzak . Zawsze może zderzak s-line wrzucić
  12. Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi
  13. Też uważam ze koła nie pasują ale to Twój projekt i to tobie ma się podobać a tak poza tym za***ista fura .
  14. Fele min 19 cali
  15. Wystarczy wsiąść do środka i wiadomo z czym ma się do czynienia nie potrzeba znaczków
  16. A co masz z tą maską i zderzakiem ze wymieniasz ?
  17. Hej samej ramki nie dostaniesz to jest komplet razem z grillem , poniżej masz link z numerami grillów występujących w audi b7 www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0
  18. Te ledy do tablicy rejestracyjnej strasznie się grzeją i wypalają gniazda sprawdz po jakimś czasie czy coś się tam nie dzieje .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.