Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Nie była w oryginale, ale i cena była adekwatna do stanu. Podobnie ta bordowa. Dużo jej brakuje do igły, ale jest zdrowa Jakby była igła kosztowała by razy 2.
  2. Nie pomyślałem o tym, ale faktycznie, masz rację trzeba będzie zrobić osobny temat! Tym bardziej, że jest plan na igłę w oryginale. Kroczek po kroku, wszystko oczywiście w ASO
  3. 2144ccm, 130KM, 1984, Szwajcaria, 1 właściciel, 140000km udokumentowanego przebiegu, kompletny w każdym detalu! Klima, webasto centralny zamek, oryginał nie grzebany, nie rozbierany, nie tuningowany, nie skorodowany, ostatni wypust na wąskich starych zderzakach, płaskich reflektorach i starej desce, ale już na wtrysku, oczywiście 5 garów. Chcecie więcej zdjęć???
  4. BEX zostaje, bo służy mi dzielnie. Ma wszystko czego potrzebuję. A Coupe B2, to mój powrót czasów młodości, gdy się latało takim, mając cały świat u swoich stóp...
  5. Decyzja była już od pierwszych obrazków z gum Turbo Kto z was pamięta????????? Na serio: Tak, szukałem długo. Nie ma już tych aut. Choć jak sobie przypomnę, nie dawno jeździliśmy takimi autami i normalnie nam służyły jako dupowozy. Niestety świat motoryzacyjny tak ostro poszedł do przodu, że podczas wychowania jednego pokolenia swoich dzieci, zupełnie zapomnieliśmy o samochodach które były całkiem niedawno...
  6. Panowie... Nadszedł (niestety) czas... gdy mój wspaniały, niezawodny BEX... Ustąpić musi miejsca nowemu projektowi...
  7. Ok. Tez mam 19, ale kombinuje teraz set na zime '18. Pozdr.
  8. @Tkoczu_ udało ci się to ogarnąć? Masz jakieś zdjęcia jak to wygląda na dystansach? Pozdr.
  9. Hej. Cały czas utrzymuje ci się temperatura 10 st wyżej? Jakie dokładnie masz wahania na Vfiz teraz? pozdr.
  10. Jeszcze się taki nie znalazł, który by cię przelicytował, więc nie będe próbował.
  11. Temat jest o zakupie kradzionego auta od dilera, więc nie odbiegam od tematu. Napisałem o polskim przypadku, dla przestrogi, bo takie coś może spotkać każdego, nawet jak auto będzie salon PL. Tym bardziej, że coraz popularniejsze są kredyty samochodowe, więc będzie więcej takich przypadków. Bank jako właściciel (przy kredycie w Polsce) jest tylko na dużej polisie, nie ma go w dowodzie rejestracyjnym, ani w karcie pojazdu. @prostacz już bym zdecydowanie naciskał dilera o zwrot pieniędzy, tak jak rozmawialiśmy.
  12. Możesz sprawdzać. Co ci to da, jak samochód w momencie zakupu nie jest zgłoszony jako kradziony/utracony? Przecież nie będziesz sprawdzał tego co miesiąc Dokąd sprzedający spłaca raty, bank nie ma przesłanek do zgłaszania kradzieży. Mija czas, cieszysz się autem, sprzedający przestaje spłacać, bank zgłasza kradzież i policja ci zabiera samochód.. Każdego może to spotkać. Można posiłkować się przy zakupie "dużą" polisą ubezpieczeniową. Na dużej polisie wpisany jest bank, jeżeli jest kredyt na samochodzie.
  13. Masz rację. Ale 2.0 TFSI to już inna bajka. Jak już wchodzić w TFSI, to zrobić to z głową, kompleksowo, czyli olać stare fury, wsadzić kasę raz, a porządnie i pójść w S3/RS3 TFSI lub Golfa GTI lub eRkę. Ale to już inna bajka. To są samochody, które chciałbym mieć, gdyby mi zależało, żeby od świateł do świateł pokazać coś na mieście. Wówczas TFSi ma sens. Małym kosztem robisz dużą moc, w serii masz niską masę, można się ścigać. Tylko, że to nie o to chodzi. B6 jest fajne, ciężkie, ale tym samym dobrze, solidnie wykonane. Tanie. Jedzie na LPGe i fajnie byłoby chociaż trochę nosa utrzeć młodym wilkom w ich eSkach na światłach w nocy. Pokazać, że stare, jare B6 w LPGe też potrafi się odepchnąć. Może sprintu nie wygra, ale nie zostanie w tyle... Noi jest zapłacone. Nie ma raty balonowej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.