Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Na klapce od paliwa zobacz. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  2. Podjade do gazownika w najblizszym czasie w celu sprawdzenia instalacji. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  3. No to wam zazdroszcze w takim razie Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  4. jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  5. Ja zalozylem ngk jednoelektrodowe. Jedzie normalnie, zadnego syczenia nie slysze. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  6. Dolot sprawdzales czy szczelny? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  7. Co mowi vag? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  8. Olszak86 odpowiedział(a) na SiMsOneQ temat w Audi A4 B5
    Mialem to samo. Cieknaca chłodnica i pompa wody. Po wymianie wszystko wrocilo do normy. Pozdro. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  9. Chłapowo ul. Wladyslawowska, dwa domki dalej odemnie stoi srebrny sedan b5 (albo s4 albo stylizowany na s4) na STA z klubowymi ramkami. Pozdro dla kierownika. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  10. Przed chwila w chłapowie w kierunku rozewia widziany czarny sedan b5 na LRA ze starymi ramkami klubowymi. Szedlem chodnikiem. Pozdro. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- I w chlapowie na parkingu przy plazy codziennie od rana do wieczora stoi avant b5 ciemny na cwl chyba na ori wypolerowanej 17 ktos z klubu? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  11. Lozysko na 99% ewentualnie amory siadly. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  12. Aha czyli jak mi wchodzi 40 to tragicznie nie jest. Zawsze tankuje bp albo shell. Dzieki za pomoc. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  13. Za tani. W wwa tez okolice 2.40 - 2.50 gaz kosztuje. Tylko w hipermarketowych stacjach ta cena potrafi byc nizsza. Ps: koledzy moze mi ktos powiedziec co zrobic zeby weszlo wiecej gazu. Butle mam 53 l i po kupnie auta spokojnie wchodzilo 46-47 l gazu a teraz max tylko 40 do pelna. Pogode mamy ladna wiec powinno wiecej wchodzic. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  14. Olszak86 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Slychac podczas jazdy bulgotanie w okolicach konsoli srodkowej? Bo jak kolega wyzej mozesz miec zapowietrzony uklad. Sprobuj odpowietrzyc. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  15. No to jade smialo Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  16. No nad morze dobra jest. Chcialem jechac autostrada ale bd lecial z łochowa wiec zostaje tylko 7 bo nie oplaca mi sie gnac do autostrady. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  17. Jesli chodzi o kontrolke trzeba zobaczyc czujnik ktory jest pod zbiorniczkiem od plynu chlodniczego ( lubi sie zaciac). A co do ubywania plynu chlodniczego zobacz w jakim stanie masz krociec ktory wchodzi z tylu glowicy silnika. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  18. Okej poszukam raz jeszcze. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
  19. Witam mam zamontowane zawieszenie supersport 40/40 razem ze sportowymi amorami i pytanie moje brzmi jak wam sie jeździ waszym obnizonym wozem na wakacje. Mam zamiar jechac nad morze w 4 os + bagaż, jakieś pewnie 3 walizki i boje sie ze cieżko mi się bd jechac. W warszawie teraz nieraz mam problem na policjantach bo zachaczam ale tylko na mega duzych ale jade sam. jakie macie zdanie na ten temat.
  20. Przód na żywo fajnie wygląda. Ramke grilla dac w czerń ładniej będzie. Dobre masz wozidło.
  21. To ja wkoncu kogos namierzylem zeby mu reką machnac spieszylem sie bo bysmy pogadali Wysłane z mojego LG-E610
  22. Ok 12 przy skrzyzowaniu gorczewskiej i młynarskiej w wwa stalo na sprzedaz srebrne a3 8l po lifcie. Miala wlepe a3 klubu z lewej strony i stara wlepe klubu a4 po prawej. Pozdrawiam.
  23. Może ten sam co w promce śmigal ostatnio ?
  24. Przejade sie cos szamnąć
  25. Ktos promka dzis?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.