Treść opublikowana przez Olszak86
-
Ci śnienie w oponach 225/45/17 PILNE
Na klapce od paliwa zobacz. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
Podjade do gazownika w najblizszym czasie w celu sprawdzenia instalacji. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
No to wam zazdroszcze w takim razie Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8 '98] Jakie świece do 1.8 benz+lpg ?
Ja zalozylem ngk jednoelektrodowe. Jedzie normalnie, zadnego syczenia nie slysze. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Dolot sprawdzales czy szczelny? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Co mowi vag? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z temperaturą
Mialem to samo. Cieknaca chłodnica i pompa wody. Po wymianie wszystko wrocilo do normy. Pozdro. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Chłapowo ul. Wladyslawowska, dwa domki dalej odemnie stoi srebrny sedan b5 (albo s4 albo stylizowany na s4) na STA z klubowymi ramkami. Pozdro dla kierownika. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila w chłapowie w kierunku rozewia widziany czarny sedan b5 na LRA ze starymi ramkami klubowymi. Szedlem chodnikiem. Pozdro. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- I w chlapowie na parkingu przy plazy codziennie od rana do wieczora stoi avant b5 ciemny na cwl chyba na ori wypolerowanej 17 ktos z klubu? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z tylnym kołem w audi a4 b5 co to może być ???
Lozysko na 99% ewentualnie amory siadly. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
Aha czyli jak mi wchodzi 40 to tragicznie nie jest. Zawsze tankuje bp albo shell. Dzieki za pomoc. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
Za tani. W wwa tez okolice 2.40 - 2.50 gaz kosztuje. Tylko w hipermarketowych stacjach ta cena potrafi byc nizsza. Ps: koledzy moze mi ktos powiedziec co zrobic zeby weszlo wiecej gazu. Butle mam 53 l i po kupnie auta spokojnie wchodzilo 46-47 l gazu a teraz max tylko 40 do pelna. Pogode mamy ladna wiec powinno wiecej wchodzic. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
padniety 8 termostat
Slychac podczas jazdy bulgotanie w okolicach konsoli srodkowej? Bo jak kolega wyzej mozesz miec zapowietrzony uklad. Sprobuj odpowietrzyc. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżonym na wakacje.
No to jade smialo Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżonym na wakacje.
No nad morze dobra jest. Chcialem jechac autostrada ale bd lecial z łochowa wiec zostaje tylko 7 bo nie oplaca mi sie gnac do autostrady. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
kontrolka temperatury, nie znika
Jesli chodzi o kontrolke trzeba zobaczyc czujnik ktory jest pod zbiorniczkiem od plynu chlodniczego ( lubi sie zaciac). A co do ubywania plynu chlodniczego zobacz w jakim stanie masz krociec ktory wchodzi z tylu glowicy silnika. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżonym na wakacje.
Okej poszukam raz jeszcze. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżonym na wakacje.
Witam mam zamontowane zawieszenie supersport 40/40 razem ze sportowymi amorami i pytanie moje brzmi jak wam sie jeździ waszym obnizonym wozem na wakacje. Mam zamiar jechac nad morze w 4 os + bagaż, jakieś pewnie 3 walizki i boje sie ze cieżko mi się bd jechac. W warszawie teraz nieraz mam problem na policjantach bo zachaczam ale tylko na mega duzych ale jade sam. jakie macie zdanie na ten temat.
-
[B6 BEX] Czarny Avant bez szału, ale jeździ…
Przód na żywo fajnie wygląda. Ramke grilla dac w czerń ładniej będzie. Dobre masz wozidło.
-
Spotkania na drodze
To ja wkoncu kogos namierzylem zeby mu reką machnac spieszylem sie bo bysmy pogadali Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
Ok 12 przy skrzyzowaniu gorczewskiej i młynarskiej w wwa stalo na sprzedaz srebrne a3 8l po lifcie. Miala wlepe a3 klubu z lewej strony i stara wlepe klubu a4 po prawej. Pozdrawiam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może ten sam co w promce śmigal ostatnio ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przejade sie cos szamnąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos promka dzis?