Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
no ja przedwczoraj zrobiłem pierwsze 200 km/h tej zimy
-
Spociki w Skierniewicach
jeśli kogoś stac na taki samochód to spalanie jest chyba totalnie nie ważnym szczegółem mnie to bardziej ciekawi ile kosztuje ubezpieczenie czegoś takiego :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no R8 to jest już totalny rzeźnik, ale szczerze rs6 plus modzik za 18k euro i ponad 700 km się robi i wtedy można się bawić ja tego rs'a 4 upalałem w anglii i tam trochę fajnych furek lata no i trafiła się nam R8 na autostradzie i tak do 180 nie było tak bardzo widać że odjeżdża ale później to już był ogień i poszła
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
po co na PW może komuś się przyda to jest regenerowana, obudowa jest tylko używana cały środek nowy wyszła 1450 zł z przejściówką
-
Spociki w Skierniewicach
no ja miałem przyjemność jeździć tą furką i jest fajna między światłami łapie 200 km/h no i do tego bardzo przyzwoicie się trzyma drogi a i hamowanie jest fajne :gwizdanie:
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
spore bo tamta była trachnięta ale szczerze do puki nie zrobi się programu to ona i tak dmucha na 110 km więc różnic nie ma ale wycięty jest jeszcze kat i fajny świst się zrobił to największa różnica jaką zauważyłem no i na starej turbinie zanim się posypała mogłem pojechać tak 196 km/h, a teraz przekracza 200 tak o 5 około Perezip no to jest możliwe chociaż jest jeszcze jedna w takim kolorze ale różni się tym że jest przed liftem, nie ma polerowanego wydechu oraz brak jej ramek klubowych aaa i jeszcze ma chromy wokół szyb i jest na 15 "
-
Spociki w Skierniewicach
a no właśnie a dałeś już jakiś opis na forum ?? bo widzie że opis już zmieniony
-
Spociki w Skierniewicach
nie ma opcji nie dajemy się powoli trzeba myśleć nad datą jakiegoś spotu to się rozbuja troszeczkę
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tak wygląda w nocy i wydaje mi siężę jest nieźle
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
musi grać poza tym to co jest u mnie nie wygląda jeszcze tak tragicznie i podświetla na czerwono jak ja widziałem u ludzi radia to ręce opadały jeśli chodzi o wygląd
-
Spociki w Skierniewicach
a widzieliście co się działo z trabantami 68 członków chyba było a mieli chyba 6k głosów czy coś takiego i jak się patrzyło w jakim tempie przybywają im głosy to po prostu szczeka opadała ale ich akurat uwalili i zabrali całe pkt i lecą od nowa ja ze swojej strony robię tyle, że z racji tego że mieszkam na akademiku biegam po pokojach i oddaje głosy na kogo trzeba
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/brawa-dla-instruktora-vt30034.htm
-
Spociki w Skierniewicach
teraz może będzie lepiej bo jest zjednoczenie sił zobaczymy co wyjdzie ale całe AUDI trzyma się razem
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
1650 km z jedną godzinną przerwą i sporo energetyków 21 godzin non stop za kółkiem polecam
-
[ALL] Szukam wzmacniacza
sprzedam to co mam w podpisie to pomyślę nad czymś lepsiejszym na razie pewnie zrobie tego starego przemęczę a później się temat ogarnie
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
no ja bym nie przeżył czegoś takiego bo raczej ja używam nośnika Audio nie mp3 wiadomo że można przerobić na Audio empetróję ale to już trwa dłużej i jest denerwujące no ale tak czy siak to kwestia gustu poza tym Alpine puściła tylko kilka takich designerskich radyjek i od tego odeszła no i ten wyświetlacz tylko na pół radia też jest denerwujący delikatnie ale to tylko w moim odczuciu moje wygląda tak teraz w świetle dziennym może się to nie komponuje, ale radyjko nadrabia
-
[ALL] Szukam wzmacniacza
ale jest też druga opcja nad którą myślałem a mianowicie wiem że mój stary wzmacniacz jest do naprawienia nie ma szaU, ale skrzynkę na mostku plus tylną półkę zasilał bez problemów i było to dla mnie wystarczające a taki magnat np poszedł by w mostek i zasilił by przód w przyszłości takie coś moało by już sens aha i jeszcze jedno pytanie jak jest z 2 piecami trzeba ciągnąć 2 kable od aku czy wystarczy zwiększyć średnicę i wystarczy jeden?? a jeśli wystarczy jeden to jak go rozdzielić na na piece ??
-
[ALL] Szukam wzmacniacza
1 jak to podpisać link 2 radio alpine cda-9855r w planach wymiana przodu na jakieś 16 delikatnie lepsiejsze bagażnik 300mm w skrzyni zamkniętej to by szło na mostku na skrzynie, a kiedy pojawił by się przód zasilały by też przód 3 muzyka każda z przewagą na techniczną i rock czasem też rap także musi to byc bardzie uniwersalne 4 co do kwoty co ciężko powiedzieć powiedzmy że do 450 może 500 ale jeśli było by coś do czego trzeba by dołożyć trochę kasy a było by dużo lepsze to oczywiście takie coś też wchodzi w grę
-
[ALL] Szukam wzmacniacza
Witam szukam jakiegoś wzmacniacza bo mój stary odmówił posłuszeństwa myślałem o czymś takim http://allegro.pl/item889873868_blaupunkt_velocity_va_475_limited_edition_850_watt.html co myślicie o czymś takim ?? może jest coś lepszego w podobnych pieniądzach, a sporo lepszego ?? znalazłem jeszcze coś takiego http://allegro.pl/item900757019_magnat_edition_four_limited_nowy_promocja.html
-
Spociki w Skierniewicach
no ja też zagłosowałem
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ta alpinka fajna ale nie czyta płyt jest tylko na karty bądź na ipod'a no 2 sprawa jest taka że alpine oczywiście najlepsza ale zobacz jaka jest cena docelowa więc trzeba chyba coś tańszego szukać ja na Twoim miejscu szukałbym albo Alpine albo Pioneera bo nawet bez pieca fajnie zagra a co do soniaczy grają głośno ale jakość gdzieś tam zostaje z jeden kilomert za samochodem
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
z tych to pionek też myślę ale może jeszcze coś poszukaj też zależy czy chcesz mieć radio i koniec czy coś się bawić z nagłośnieniem
-
[ALL B5] Moja biała kombica...
można by jeszcze zdjęcia środka dorzucić biały fajnie wygląda no i lusterka chyba długo nie pojeżdżą?
-
Spociki w Skierniewicach
uuu nie fajnie
-
Spociki w Skierniewicach
może być jabłuszko ja sprawdzałem najgorsze jest tylko jak się śnieg kończy bo delikatnie się gorąco robi :gwizdanie: