Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
felgi fajne,a kiedy reszta auta?
-
Liga Mistrzów 2009-2010
tylko trzeba zauwazyc, ze pod opieka Guardioli Barca miala najlepszy sezon w historii, i teraz zapowiada sie na przynajmniej 2 trofea, moge sie zalozyc ze jak przyjdzie taki mourinho to i atmosfera w klubie i wyniki nie beda juz takie same, Guardiola pol zycia w Barcelonie siedzi.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
widac dziewczyna zna sie na rzeczy btw spoilerek fajny, bierz i montuj,ten goly tylek jakis taki.. goly :>
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
czekam na sprzeglo ze szczecina i oddaje auto do mechanika/elektronika, niech zrobi z nim porzadek zanim owine je wokol drzewa
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Na nastepny rok pomysle o takiej feldze: w rozmiarze 8.5/9.5x19'' :> ale to juz bedzie trzeba zamowic tez sprezynki inne.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 10:13_________________________________________________to co dzieje sie w tym samochodzie to sa jakies ku**a jaja. nie dzialaja lusterka, przestaly, nie da sie ich normalnie ustawic, nie reaguja na przyciski pamieci poprawnie, jak i na joystick. ustawiaja sie jak chca i dopiero po kilku probach da sie je ustawic do zapamietanej pozycji, o ile nie przestawia sie same w trakcie jazdy :kwasny: teraz, zeby bylo smieszniej, doszlo do tego niedzialajace radio. Gralo i nagle przestalo, nie dziala ani FM, ani zmieniarka, ani kaseta, nic sie nie da wlaczyc, nie reaguje na zaden przycisk z lewej strony wyswietlacza. Komputer i navi dzialaja za to bez zmian. To jest jakas paranoja :wallbash:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
NO drugiego Del Piero to juz chyba nie bedzie, mial byc nim niby Giovinco,ale cos mu nie poszlo. P.S Bede sie smial, jesli Barca pozbedzie sie Guardioli i zatrudni np Mourinho czy kogos tam, to bylaby chyba najgorsza decyzja jaka mogliby podjac.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Inter ostatnio ma zadyszke, dzis spadli z fotela lidera ligi na ktorym byli od niemalze poczatku sezonu, na barce sa za slabi chyba ze wydarzylaby sie jakas katastrofa i wpadka Barcy, niestety na razie na barce nie ma mocnych w Europie,ale kazda passa sie kiedys konczy, jestem ciekaw ile lat bede musial czekac na odrodzenie juve ;(
-
Wypadek samolotu
choc powiem tak, bardziej niz te swieczki itp nie rozumiem tych socjopatow ktorzy wrecz ciesza sie z tej tragedii, dzieciaki ktorej wypisuja "kaczor nie zyje-yeah",tutaj to juz patologia czysta
-
Wypadek samolotu
ja Go nie wybieralem i w mojej opinii prezydentem byl marnym (z calym szacunkiem,ale jak glowa panstwa moze nie znac zadnego obcego jezyka?) patrze na Niego jak na czlowieka przed wszystkim, z reszta zginelo duzo innych osob i tak jak mowie, prawdziwa zalobe maja Ich rodziny i na pewno nie polega ona na wstawianiu swieczek czy zdjec ze wstazka.
-
Wypadek samolotu
prawda jest taka,ze ten lament jest troche zalosny. na codzien wiekszosc z Was jechala po Kaczynskim, wysmiewala Gosiewskiego albo miala totalnie gdzies cala ta "ekipe",a teraz wszyscy mowia jaka to tragedia ze "lzami w oczach". prawda, zgineli ludzie, i niewazne czy prezydent,minister czy pokojowka- ludzie,a tutaj zawsze jest tragedia, ale na swiecie codziennie ginie tysiace ludzi,takie zycie. na haiti zginely setki tysiecy, w czym byli gorsi od Kaczynskiego i reszty? w niczym. zal rodzin tych ludzi, oni maja tragedie i prawdziwa zalobe i im szczerze wspolczuje, ale jak teraz widze wszedzie te swieczki ([']), wszechobecne wstazki i ludzi wstawiajacych na portalach typu "nasza-klasa" zalobne zdjecia to mnie ch*j strzela,bo to dla mnie hipokryzja. zaloba na pokaz. juz nie mowie o tych, ktorzy nagle dzis poczuli potrzebe odwiedzenia kosciola,choc nie byli tam od x czasu. Nas, jako zwyklych obywateli,oczywiscie powinno to zasmucic,ale bez przesady, bo zaraz zaczniecie popelniac zbiorowe sepuku. Dzis zycie w Pl zamarlo,bo zginal prezydent i czlonkowie rzadu itp., a jak zginelo setki tysiecy ludzi na drugim koncu swiata, to kazdy powiedzial "no szkoda" i zyl dalej, gdzie tu sens?
-
Zmiana telefonu, porady, ocena.
A ja sie podepne pod temat.. aktualnie mam N5800xm,ale juz mi sie troche znudzila... Podoba "mnie sie" SonyEricsson Aino. Mial ktos z tym do czynienia? Telefonu uzywam juz raczej tylko do dzwonienia i pisania smsow, czasem cos przez WiFi sprawdze,mail,jakas strone. Do odtwarzania muzyki mam iPoda Video
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no ja tez interu nie lubie,od zawsze fan Juve choc to co ostatnio sie dzieje z tym klubem to porazka jest tez widze final Barca-Bayern, bylaby niespodzianka gdyby bayern wygral,przejsc MU to nie byle co.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
zeby sie barca nie zdziwila wlasnie,jak ja inter posle jeszcze za burte,tak jak chelsea
-
Kibice żużla
Stal Stal Stal :> Gollob przechodzil sam siebie Falubaz baty sromotne, i dobrze :tongue4:
-
takeagift.pl
no dokladnie, elite na miesiac to 9 zl sms'em. 6000 pkt dziennie za same banalne zadania, ktore zajmuja 2 min jedno. 2 miesiace i 360 tys pkt,a to juz psp, 2.5 miesiaca i mozna polowac na ps3 wydajac 20 pare zl,wiec naprawde nie jest zle, choc wiadomo ze zeby upolowac nagrode tez trzeba miec troche szczescia
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Maly up w pierwszym poscie, czarne srodki przednich lamp i w koncu normalnie zalozone ringi BTW, ten plasterek byl chwilowo
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
:kox: tylko te felgi mi nie leza,wiem ze to ori m3,ale sa jakies takie nijakie, moze zmiana na wzor m3,ale ten nowszy?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ze o tych ledach nie wspomne.. nie stac Cie na a6,to nie udawaj ze ja masz... :polew:
-
takeagift.pl
skoro ludzie z lockerz.com wyciagaja ciekawe rzeczy to tu tez mozna sie pobawic
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a felgi sciagnales? w koncu to nie rs6,bez przesady
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ale wies :polew:
-
takeagift.pl
no niestety, nie ma nic za darmo
-
takeagift.pl
sam musze zapytac wlasnie w czym tkwi "tajemnica"
-
takeagift.pl
Witam! Rejestrowal sie juz ktos?? Pl wersja lockerz.com (btw, strona mojego znajomego, m.in) Zapraszam do logowania sie z mojego linku: http://www.takeagift.pl/polecam:23356
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
zawsze mnie to zastanawialo,jak sie ma quattro do roznej szerokosci felg? bez roznicy?