Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Ladna fela na lato, lekka sciema szybek (ladnie bedzie wygladac na granatowym aucie), lampki valeo i Concert CD I bedzie
  2. Rzeczywiscie ciekawy kolorek... tylko delikatnie ja obnizyc,a do srodka wstawic RNS-E i juz bedzie ciekawiej No i jakis ciptjuning zeby zwawsza byla
  3. Lampy mi sie widza,lepiej wygladaja w nocy Nie pasuje mi tam tylko ten czerwony pasek na dole,no ale trudno.
  4. Ja jestem ciekaw ile ona z tych 420 KM ma tak naprawde,auto w miare swierze, moze wlasciciel przejedzie sie kiedys na hamownie? A tak w ogole to Jak dla mnie mega
  5. U mnie wymienialem caly zamek, kilka stowek w plecy w "aso". Mozliwe,ze tylko czujnik poszedl,tak jak i u mnie,ale pedalki z warsztatu powiedzieli ze "sie nie da zrobic",wiec wymienilem caly zamek i spokoj
  6. Odkopie temat, bo mam problem z tymi ledami... Dzisiaj je zalozylem (lampy kupilem nowe). Wszystko ladnie pieknie,ale... Przy wciskaniu stopu zaczyna mrugac dioda znajdujaca sie w rogu kazdej z lamp (lewy-dolny lub prawy-dolny rog) i pojawia sie blad na komputerze. To sa diody ktore znajduja sie osobno niz te wszystkie pozostale, tamte dzialaja bez zarzutow. Po puszczeniu hamulca wszystko wraca do normy. Ma na to ktos jakas rade?? Dla przykladu zalaczylem obrazek z zaznaczonym miejscem w ktorym znajduje sie dioda:
  7. W ogole policja w Zielonej jakas uparta na te szyby... u mnie w Gorzowie to delikatnie mowiac maja to w d*pie. Ale ogolnie krazy fama,ze jak przyjezdza Policja z Zielonej, to wszystkie folie leca Sam sie raz o tym przekonalem,jak mi gosc zagrozil ze poleci dowod,ale ze i tak dostalem mandat za speeding to powiedzial tylko,zebym "zerwal w domu",czego oczywiscie "zapomnialem" zrobic ;p Nowak, moze w koncu pojedz na dymienie szyb??
  8. Odkopie temat, bo mam szybkie pytanie: Czy ten zderzak bedzie pasowal do mojej B6 Sedan AKE?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=462808609 Pytalem sprzedawce, czesc jest z B7,ale mowi ze bedzie pasowac do b6, prawda to??
  9. Historia serii MGS to najmocniejsza strona tejze wlasnie serii I nie wiem gdzie tam sa "dopakowane super komando rozrabiaki" i "debilne" teksty. wiadomo, to bajka,ale chcecie cos na faktach-zapraszam na discovery channel Trzeba znac serie od jej poczatkow,zeby wiedziec o co chodzi, jak ktos zaczyna gre w MGS od 4, to ja dziekuje
  10. Wiecej zdjec, srodka tez. Ogolnie bardzo pozytywnie
  11. I ja niestety musze zrezygnowac. w tym czasie (w ciagu dwoch dni) musze byc w dwoch roznych miejscach, czekalem do ostatniej chwili, bo myslalem,ze uda sie przelozyc, ni hu hu ;( ;( Jesli ktos chce, moze wskoczyc w moje miejsce, szczegoly do dogadania na prv. Jesli nie, prosze o skreslenie mnie z listy. Pozdrawiam!
  12. No wlasnie z tego co piszesz, to wynika ze ty podpierasz sie "serwisami" i opiniami innych- nie miales zapewne nigdy do czynienia z QUATTRO,a zabierasz glos jakie to ono nieprzydatne i do du*y jest. I od kiedy silnik o mocy 200 KM jest maly? To co powiesz na 1.9 tdi 130 KM w ktorych tez bylo QUATTRO? A furka fajna, nie wiem czemu wywaliles zdjecia i zachowujesz sie jak dzieciak- nie lubia mnie tutaj to zabieram swoja lopatke i ide do innej piaskownicy. (oczywiscie z tym "nielubieniem" to zart)
  13. moim chyba tez.. od dzisiaj bede sie do Ciebie modlił, garmin
  14. Chorwacja wychodzi w rezerwowym skladzie a i tak kopie nad 2:0 :gwizdanie: 3-4 dni w Informacjach, Faktach i Wiadomosciach bedziemy slyszec pytanie "Co sie stalo?", na ktore nikt konkretnie nie odpowie i dalej bedziemy miec reprezentacje paździerzy Boruc zmieni klub na lepszy, Roger pojdzie za granice i zeszmaci sie jak Olisadebe Oto przepowiednia wróżki Balii
  15. Pierwsze miestrzostwa to Europy,ale nie ogolnie, wiec takie gadanie jest troche bez sensu. Ronin ma racje, gdybysmy zaczeli grac,to by sobie mogli tego karnego dyktowac,a tak.. W PL reprezentacji do zostawienia sa chyba tylko Boruc, Roger i moze jeszcze z 2-3 pilkarzy, Krzynowek i jego strzaly + dryblingi z d*py won! Smolarek cien samego siebie. Leo niech zostanie, bo chyba tylko on ma jakies pojecie o tym co robi,tylko ze za duzego wyboru wsrod pilkarzy to on nie ma. Pierwsza rzecz jaka PZPN powinien zrobic,to w koncu sie ku**a zainteresowac rozwojem mlodych talentow, bo mamy ich na pewno nie mniej niz np taka Chorwacja,tylko nie potrafimy ich wykorzystac. Choc swoja droga, jesli chodzi o mlodych i uzdolnionych pilkarzy,to jest z nimi 1 problem (na przykladzie druzyny Stilon Gorzów, wlasnie awansowali do 1 Ligi hehe)- bardziej im d*py i cipki w glowach, niz rozwijanie sie i granie na jak najwyzszym poziomie...
  16. Na srebrnym avancie nie wygladaja jeszcze tak zle te swiatla... :th: za bixenony, silnik, i felunek
  17. No... dziekujemy Mariusz Lewandowski. Jedziemy do domu, bo nie ma juz szans,zebysmy wyszli :thumbup:
  18. Powinnismy sie zaczac modlic do Boruca,a w szatni powinni mu wszyscy buty calowac... Co przez pierwsze 20 minut Austriacy z nami robili, to poezja byla, jakby z dziecmi grali, rownie dobrze moglobyc 0:3
  19. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    O Wy wygodni, w ZG chca sie spotkac, a moze tak ruszycie zadki do GW?? U nas tez miejsca sporo hehe Tylko byscie na tramwaje musieli uwazac A tak w ogole,to moznaby tak troche wczesniej, chociazby 18??
  20. Bo powiemy Ani BTW: furka kobieta Aczkolwiek do czarnej bardziej pasowalaby brunetka :tongue4: <joke>
  21. Jeśli można, poproszę o zmianę na "ja + os. towarzysząca" Na razie nie wiem z kim,ale już cos wymyślę, dużo czasu w końcu
  22. To ja tez sie pisze. Tylko raczej sam No, chyba ze przez 3 miesiace uda mi sie jakas sensowną kobiete znaleźć
  23. Witam! Mam takie pytanie do osob z lubuskiego badz okolic (Poznan, Szczecin ). Gdzie moge odnowic alusy?? Tzn mam troche pozdzierane ranty, chcialbym to zniwelowac,ale jakos nigdzie nie moge znalezc takiej uslugi w Gorzowie Wlkp :kwasny: Czy ktos sie moze orientuje gdzie powinienem sie zglosic?? Pozdrawiam!
  24. Wiem wiem, uwierz ze chcialbym RNS-E.. ale dzis mialem pierwsza w zyciu stluczke i mam juz okolo 600 zl do wydania na naprawe... :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.