Treść opublikowana przez GILI
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2-0
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- Przysłowia motoryzacyjne.
cytat z "Amelii" każdy dobry człowiek zna przysłowia- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
S4 jest w cenie, nawet taka padaka http://moto.allegro.pl/item1058431466_audi_s4_2_7_biturbo_400_km_i_500nm.html- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
właśnie... całe auto to w tym przypadku za dużo powiedziane :gwizdanie:- Przysłowia motoryzacyjne.
Ford gówno wort- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie ma to jak jest cały furak,bo może się okazać,że kilku rzeczy zabraknie,a detale są często drogie. powrót do korzeni :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Jak oglądałem fotki Twojego auta, to druga myśl,to właśnie,że masz fajny dom, a mówisz,że budujesz...? Dom wybudowany. ale to jest studnia bez dna. Jak nie trzeba zrobic plac zabaw dla dziecka, to nowa kosiarka by sie przydala, jakis hamak i tak bez konca... Czasami zaluje, ze nie mieszkam w bloku i mam wszystko w d*p.. Znam, to z autopsji ...ale niema co żałować widać,że masz gust nie tylko, przy rezaniu auta..do tego jeszcze podobne uczucie przy stworzeniu czegoś nowego. tyle,że złotówki włożone w dom zwiększają z czasem wartość... Sam przygotowuję się do nowej budowy więc nic w swoim aucie nie dłubię.- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Felgi nr 5, a reszta zmierza w dobrą stronę- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki, jutro pojadę na zakupy Weźmiesz dla mnie 1litr MOTUL 8100 X-CESS 5W40??? Odbiorę w środę na spocie no problemo sobie też go chyba biorę więc wezmę dodatkowo litr dla Ciebie Danke Schoen- [B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
:decayed: :polew:- [ALL B5] Elastyczność silników
Po co takie gadanie... Są na forum 1.9 i 2.8 więc można wszystko fizycznie sprawdzić. Robiłem ze znajomym podobny test i gwarantuje wam,że nie jeden się zdziwi. :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Jak oglądałem fotki Twojego auta, to druga myśl,to właśnie,że masz fajny dom, a mówisz,że budujesz...?- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:1- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 130KM MULTITRONIC
spokojnie nie jest tak źle- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Buda dla Nowej Zelandii... - Przysłowia motoryzacyjne.