Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma) to nieźle biorę
  2. Faktem jest,że to najbardziej awaryjne 2.5tdi, ale podstawa jego wytrzymałości,to poprzedni właściciel.
  3. nie jest mocno uderzony, w razie jak bedziesz go sprzedawał napiszesz,że dbałeś o niego i włożyłeś 10tyś.zł w poprawę stanu technicznego
  4. no co? pięć koła zostaje w kieszeni :gwizdanie:
  5. to pozostaje ci wrócić do B5 Alony
  6. mario za swoją mało chce
  7. chyba dobrze dało, nie wiem o ładnej ale na razie nie chcę sprzedać
  8. ile dostałeś?
  9. Miałem wilka i jajka i jeszcze taką http://www.allegro.pl/item893339684_cccp_auto_slalom_1990r.html skubnął mi ją ktoś na wycieczce szkolnej w Zakopanem
  10. Chcę kupić rower stacjonarny taki który wytrzyma dłuższy czas(cena do 1000zł),bo miałem jeden, to pasek wytarł się w nim po 3tygodniach. Ten ma szanse pochodzić powiedzmy kilka lat?? http://www.allegro.pl/item887096253_stacjonarny_rower_spinningowy_hms_sw_3017_nowosc.html
  11. oprócz webasto może być jeszcze dogrzewanie elektryczne,dodatkowa świece dogrzewające płyn chłodniczy miałem takie coś w Golfie3 montowane fabrycznie w niektórych wersjach.U mnie woda na 90stopni,jak u przedmówców 10-12km. Mam webasto w T4, to 90 jest po góra 5km. Włącza się automatycznie.
  12. powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: :polew:
  13. Nie często jestem kierownikiem Audi, ale w ubiegłym roku w ciągu 10 dni zrobiłem nim ok. 4tyś.km min:trasa na Zlot z Kaszub do Bukowiny Tatrzańskiej i z powrotem, tydzień później Kaszuby-Bremen po 2 dniach powrót(w między zahaczyłem Bremerhaven i Hanower) .
  14. Stała na parkingu strzeżonym w Oruni.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 12:16_________________________________________________Tak wogóle Najlepszego OLO
  15. Prawie jak Ola
  16. kto w przód liczy,ten dwa razy liczyTrochę mniej optymizmu w tej sprawie, licz się z poślizgiem w terminach i daj sobie tydzień nadto, bo wątpię,żebys się w trzech wyrobił,to już była czysta teoria i raczej miesiąc jest bardziej realny. Najpierw skontaktuj się ze szkołą jazdy w Pl, a potem planuj
  17. Jest jakiś czas od złożenia kwitów w szkole nauki jazdy do następnego złożenia ich w ośrodku egzaminacyjnym. Najlepiej niech ktoś zgłosi cię w Pl, na kurs,a potem jak zjedziesz to walniesz 30 godzin w tydzień i pojedziesz na egzamin. Jak wszystko pójdzie z planem to w 3tygodnie się wyrobisz,bo jest jeszcze kolejka przystępujących do egzaminu.
  18. Ja tam nie mam najmniejszych problemów z odpalaniem :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.