Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. zdaje się,że ma klubową smycz. Byłem pasażerem, fajnie wygląda i jedzie
  2. nie możliwe,żaby to mogło wyglądać lepiej... dziwne uczucie jak ludzie się ciągle gapią?
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ten mniejszy nieźle wygimnastykowany
  4. Że niby do Ciebie mamy zawitać z chęcią bym się gdzieś ruszył,ale widać niema chętnych
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :decayed: Już dzwonię. ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Dzięki za spocik,fajno,ale krótko
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak robię na kraju po rozładunku zostawiam 5skrzynek podrobów wz ze zwrotem,wystarczy. Teraz mnie nie obowiązują zakazy,bo jeżdżę chłodnią na plusie z towarem łatwo psującym,ale na minusie zmienia się termin przydatności przeważnie do 18miesięcy i nie obowiązują wyłączenia z zakazu. Można wracać z zagranicy na pusto do bazy lub załadowany do miejsca rozładunku. Tak zawsze było. Jak jeździłem wanną na zakazach w de i pl nigdy mnie nikt nie zatrzymał,a chłodnią już mnie kontrolowali w drugie święto Wielkanocy,celnik sprawdzał wz,specyfikację i wydruk z agregatów. ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 19:55 ---------- Dziś na noc będę w Katowicach,więc jak ci talib pasuje to możesz podjechać wieczorem na ociepki,pójdziemy gdzieś na piwko
  7. pewnie była antonia,też ją widuję.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :grin: Podobno 1go kwietnia jeździł tak cały dzień to nie ja, w tym czasie pykałem 86 od Katowic gdzieś w okolicy M1,bo czekałem na tego kolesia z czerwonego co widziałeś
  9. Dziwną macie obsadę posterunku,to prawda
  10. Za dużo pytasz, działaj ku**a wiesz,że w majówkę mam formę...
  11. GILI odpowiedział(a) na rav85 temat w Pomorskie
    Jeśli w połowie kwietnia pytasz o majówkę na Helu,to interesuję cie pewnie miejsca stojące wladi,chyba ostatnio zajęty,podobno trenuje abordaż z kutra rybackiego na flotę czarnomorską
  12. Robimy jakąś majówkę parówki??
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś tam właśnie doleciało,ale nie było kiedy się spytać. Czekałem przy Shelu w Ostródzie na kumpla od repki,2 godziny. Ładował się w Nidzicy jak byłem jeszcze przed Olsztynem.Wzięli mu próby czekał 3 godziny i kazali wysypać grykę i ładować od nowa więc dałem sobie spokój...teraz widzę ile było pierd....ia na zbożówce ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- Fotka z Łotwy nareszcie standardowy zestaw 18,75
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    mimo wszystko masz farta. Początki na nowym sprzęcie są zawsze najniebezpieczniejsze... leciałem podobnie kiedyś busem,na szczęście trochę wolniej i nie wylądowałem w rowie,ale gacie trzeba było wymienić
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgadza się,ale miałem ściszone radio,bo Cię nie słyszałem...
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mozliwe.ze z poniedzialku na wtorek.
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    raczej w tym tygodniu tam nie jadę jak się zapowie to dam znać.
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wracamy 3 razy w tygodniu chłodniami(w tej chwili pusto) z Katowic do Stężycy 60km od 3M,więc można coś z tego zrobić.
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie,ale to bylo moje poprzednie auto.
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    konkurent dla mis renault
  21. GILI odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Lifestyle i Hydepark
    Skok do emeryckiego basenu pełnego barierek i poręczy okazało się niedawno na prześwietleniu,że żebro było złamane. Piwsko jednak znieczula
  22. GILI odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem płetwonurkiem-minerem w wojsku i w rezerwie.Raz tylko na cywilnym nurkowaniu,fajna sprawa ale bezpieczeństwo to podstawa.
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    aktywny tempomat
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kumpel od repy jechał za mną za blisko to dostał od niej 60e
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nauczyli się od Niemców,patrz 6stka w tygodniu sznur aut niema końca.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.