Treść opublikowana przez GILI
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
zdaje się,że ma klubową smycz. Byłem pasażerem, fajnie wygląda i jedzie
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
nie możliwe,żaby to mogło wyglądać lepiej... dziwne uczucie jak ludzie się ciągle gapią?
-
Truckerzy
ten mniejszy nieźle wygimnastykowany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Że niby do Ciebie mamy zawitać z chęcią bym się gdzieś ruszył,ale widać niema chętnych
-
Truckerzy
:decayed: Już dzwonię. ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Dzięki za spocik,fajno,ale krótko
-
Truckerzy
Tak robię na kraju po rozładunku zostawiam 5skrzynek podrobów wz ze zwrotem,wystarczy. Teraz mnie nie obowiązują zakazy,bo jeżdżę chłodnią na plusie z towarem łatwo psującym,ale na minusie zmienia się termin przydatności przeważnie do 18miesięcy i nie obowiązują wyłączenia z zakazu. Można wracać z zagranicy na pusto do bazy lub załadowany do miejsca rozładunku. Tak zawsze było. Jak jeździłem wanną na zakazach w de i pl nigdy mnie nikt nie zatrzymał,a chłodnią już mnie kontrolowali w drugie święto Wielkanocy,celnik sprawdzał wz,specyfikację i wydruk z agregatów. ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 19:55 ---------- Dziś na noc będę w Katowicach,więc jak ci talib pasuje to możesz podjechać wieczorem na ociepki,pójdziemy gdzieś na piwko
-
Spotkania na drodze
pewnie była antonia,też ją widuję.
-
Truckerzy
:grin: Podobno 1go kwietnia jeździł tak cały dzień to nie ja, w tym czasie pykałem 86 od Katowic gdzieś w okolicy M1,bo czekałem na tego kolesia z czerwonego co widziałeś
-
Przyciemnianie szyb - Pomorskie
Dziwną macie obsadę posterunku,to prawda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Za dużo pytasz, działaj ku**a wiesz,że w majówkę mam formę...
-
Majówka Władyslawowo
Jeśli w połowie kwietnia pytasz o majówkę na Helu,to interesuję cie pewnie miejsca stojące wladi,chyba ostatnio zajęty,podobno trenuje abordaż z kutra rybackiego na flotę czarnomorską
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robimy jakąś majówkę parówki??
-
Truckerzy
Coś tam właśnie doleciało,ale nie było kiedy się spytać. Czekałem przy Shelu w Ostródzie na kumpla od repki,2 godziny. Ładował się w Nidzicy jak byłem jeszcze przed Olsztynem.Wzięli mu próby czekał 3 godziny i kazali wysypać grykę i ładować od nowa więc dałem sobie spokój...teraz widzę ile było pierd....ia na zbożówce ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- Fotka z Łotwy nareszcie standardowy zestaw 18,75
-
Spoty Kościerzyna
mimo wszystko masz farta. Początki na nowym sprzęcie są zawsze najniebezpieczniejsze... leciałem podobnie kiedyś busem,na szczęście trochę wolniej i nie wylądowałem w rowie,ale gacie trzeba było wymienić
-
Truckerzy
Zgadza się,ale miałem ściszone radio,bo Cię nie słyszałem...
-
Truckerzy
Mozliwe.ze z poniedzialku na wtorek.
-
Truckerzy
raczej w tym tygodniu tam nie jadę jak się zapowie to dam znać.
-
Truckerzy
Wracamy 3 razy w tygodniu chłodniami(w tej chwili pusto) z Katowic do Stężycy 60km od 3M,więc można coś z tego zrobić.
-
Truckerzy
Nie,ale to bylo moje poprzednie auto.
-
Truckerzy
konkurent dla mis renault
-
Nurkowanie
Skok do emeryckiego basenu pełnego barierek i poręczy okazało się niedawno na prześwietleniu,że żebro było złamane. Piwsko jednak znieczula
-
Nurkowanie
Byłem płetwonurkiem-minerem w wojsku i w rezerwie.Raz tylko na cywilnym nurkowaniu,fajna sprawa ale bezpieczeństwo to podstawa.
- Truckerzy
-
Truckerzy
kumpel od repy jechał za mną za blisko to dostał od niej 60e
-
Truckerzy
nauczyli się od Niemców,patrz 6stka w tygodniu sznur aut niema końca.