Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Taka zamiana z 440KM na 450KM
-
Truckerzy
Rozmawia się czasem z kierowcami od nich,to się można nasłuchać. Jak bedziecie mieli ponad 10 aut,to też tak będzie ucho.77 nie mam doświadczenia z Iveco,ale zegary wyglądają całkiem fajnie.
-
Truckerzy
w życiu zmienili mi zestaw zarejestrowany jako 'specjalny' Bóg jeden wie co to znaczy...ma 19,30 i podobno może tak być.
-
Truckerzy
Ostatnio załapałem się na taka akcję Policji KWP - Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie nagrali kawałek trasy,a potem ściągnęli do zatoczki nieoznakowanym Suprebem niedaleko Pisza nie miałem jednak czapki ani swetra w paski :grin: ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Czy taki zestaw powinien mieć długość taką samą jak na tandemie 18,75 czy jest w przepisach ustalona inna długość??
-
Truckerzy
fajno się bawicie :grin: w sobotę,też zrobiłem ostatnie kółko do świąt. jeszcze tylko jutro przekładam graty do nowego..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
powiem,że ze będziesz w pobliżu to wiadomo,że bezpiecznie i każda pora jest odpowiednia
-
Truckerzy
Zabrakło mi kiedyś prądu,więc zdjąłem pokrywe akumulatorów podpiąłem się na kable od Volviny kumpla,wypiliśmy kawkę,trach i silnik w Dafie ożył. Okazuje się jednak,że to staromodny sposób młodzież odpala auta przez kabel abs-u,efekt końcowy spalone wiązki w dwóch prawie nowych autach... koszt naprawy 35tyś.zł...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w piątek o której? okazuje się,że mam w grafiku 2 dni wolnego możliwe nawet,że 20tego..
-
Truckerzy
mega dzwon,całe szczęście,że i tak niewiele ofiar
-
Truckerzy
Pozdrowienia dla Patryka :hi:jak zwykle spostrzegawczy Wcinam właśnie przygrzane klopsy na wschodzie jechalem dziś przez Litwe i Łotwe 350 km w śnieżycy i żadnego pługa na szczęście nie było Niemców na drodze więc dobrze szlo..Czlowiek się kula za groszem,a taki wypsiu ma robote pod domem jak jakiś fryzjer czy piekarz..q....zazdroszczę
-
Truckerzy
na Szopienicach właśnie u Michała i Jacka,znasz na pewno . Myślałem,że w samym zjeździe z 86 go ściągnęli,bo tam czasem stoją. Powrót ładujemy kawałek za Pszczyną,ale jeżdżę zawsze 81,bo na Tychach są teraz gigantyczne korki.
-
Truckerzy
Biały Man ?? nic nie mówił :grin: ja byłem czerwonym z przyczepą w LT. tak biały.... wylot z Mysłowic 79 na wysokości Straży.... tam policja jak mnie zatrzymuje ( a są ciągle Ci sami ) to słysze tylko " to znowu Ty... spadaj " 2 km dalej mam baze na Giszowcu. ok 15km od rozładunku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zatrąbił i mignął awaryjnymi jak mnie wyprzedzał,dla tego pytam,bo może nie widać,ale auto fajne..
-
Truckerzy
może tak.jeździłem tam trochę zbyt mało,żeby dokładnie zapamiętać,głównie górą i prawą stroną Brukseli, ogólnie drogi w Belgii są rozbudowane,ale sprawiają wrażenie mocno zużytych w porównaniu do całego regionu,szczególnie Holandii. ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Dafik jeszcze jeździ... ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- pasek i robur.. ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Ta solówka poszła pod zabudowę.Ostatnio jeździłem Tga z przyczepą prawie 3 tygodnie jest więcej roboty na załadunkach i rozładunkach,a zestaw dłuższy,ja jednak wolę przyczepę dobrze mi idzie cofanie, a samochód wygodniejszy bo ma dłuższą ramę,ale to nie ode mnie zależy,bo raz dostałem taką propozycję i zrezygnowałem,teraz trochę żałuję.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś znany??
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
to zależy na 19tkach pali w granicach 8 litrów, na zimowych 17tkach max 7 ale 99% moich przebiegów to trasa Bydgoszcz - Toruń Letnia aleja miłości :grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cebula w Holandii zgniła,to sie kolega dorobił w tym roku
-
Truckerzy
kiedy ta budowa sie zaczyna? bo juz na pewno ringiem nie pojadę bo tam ogólnie sie masakrycznie stauje a co dopiero jak grzebać zaczna molochy jedne... Jeszcze trochę się nastoimy bo przebudowę planują 2015-2016 ogólnie cała Bruksela jest za***ana od rana do nocy .... Zdewastowana jest już strasznie i chyba ktoś źle przemyślał rozwiązania logistyczne,a zwłaszcza pasy włączające do ruchu.
-
Truckerzy
Biały Man ?? nic nie mówił :grin: ja byłem czerwonym z przyczepą w LT.
-
Zmieniliście już opony ?
zdziwił byś się..jeszcze teraz na północy sporo aut jeździ na uniwersalnych przez cały rok ze znaczkiem m+s
-
Polecane opony zimowe
Widze fachowo podeszli do sprawy. Wystarczy popatrzeć które rozwiązanie ma wiecej wad (opony lepsze z tyłu) a późniejsze wnioski. Jedyny plus zakładania opon lepszych z tyłu to zmniejszona nadsterowność "zarzucanie tyłem". A to że się uparli na ten wniosek to tylko taki że uderzenia boczne sa bardziej niebezpieczne i przy nadsterowności łatwiej o takie zderzenie. Nie patrzy jednak nikt na to że choćby droga hamowania jest dłuższa. Wady montowania lepszych opon z tyłu mniejsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, mniej stabilne hamowanie na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni, mniejsza przyczepność na starcie na mokrej i suchej nawierzchni, mniej komfortowa jazda w zakrętach, gorsze przyśpieszenie w zakręcie, mniejsza odporność na aquaplaning podczas jazdy na wprost, uczucie "zarzucania" auta na suchej nawierzchni. Wady montowania lepszych opon z przodu słabsze hamowanie w zakręcie na mokrej nawierzchni, niska odporność na aquaplaning w łukach i podczas zakrętów, mocniejsze "zarzucanie" auta na mokrej nawierzchni, gorsze hamowanie w ostrych zakrętach. Biorąc pod uwagę zdrowy rozsądek podczas jazdy bardziej bałbym się używania gorszych opon z przodu no chyba że ktoś bije rekordy prędkości w zakrętach zimą. oczywiście,ale jeśli jest napęd na przód. Quattro zachowuje się trochę inaczej i podczas ostrego przyspieszania przypomina bardziej auto z napędem na tył . Fuldy zużywają się trochę szybciej,a Goodyeary z każdym rokiem twardnieją więc zakładał bym je na bardziej obciążoną oś,a Fuldy mniej...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Ciężka opona zimowa??
Jakie zastosowanie ma ciężka opona zimowa? Zastanawia mnie czy przeznaczone są tylko na trudne warunki zimowe czy można je normalnie używać gdy nie bedzie śniegu.. przykładowa opona MICHELIN X-ICE 205/55 R16 91 T X-ICE XI2 DOT 2011- Truckerzy
mnie tam niektóre miasteczka na landach wyglądały jak by się przed chwila wycofały hitlerowskie wojska Bardzo mało tam jeździłem,ale zdążyłem się upewnić,że Francja,to piękny to kraj- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mamy sukces,a w temacie cisza http://www.bokser.org/content/2013/09/28/202252/index.jsp - Ciężka opona zimowa??