Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Pytanko Passat 1.8i 1990r
Padnięty wtrysk,wali taką dawkę,że silnik nie przepala. Sprawdzałeś ile ostatnio pali? na pewno sporo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty
-
Kogoś z Koszalina szukam (potrzeba dobrej restauracji)
słupsk tez może byc? za Sławnem skręcam na Bytów więc do Słupska nie dojeżdżam czyli przez moją wioche przejezdzasz... Korzybie... i kurna nawet znac nie dasz... Nazwy wsi są tam fajne np.Kołczygłowy Jadę w przyszłą środę lub czwartek,to postaram się zajrzeć
-
Kogoś z Koszalina szukam (potrzeba dobrej restauracji)
słupsk tez może byc? za Sławnem skręcam na Bytów więc do Słupska nie dojeżdżam
-
Kogoś z Koszalina szukam (potrzeba dobrej restauracji)
Jechałem kilkanaście razy przez Koszalin wieczorem,a czasem jeszcze później i nie mogłem znaleźć żadnego lokalu na przelocie z Gdańska do Kołbaskowa i odwrotnie,jedyne ciepłe jadło,to keczup z parówką na Orlenie,a może jednak jest coś z przyzwoitym jedzeniem niedaleko od drogi krajowej nr 6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak uda mi się wyrobić w czasie to ja będę Ja również i ja
-
Kolacja we dwoje - co i jak ?? (Gastronomia)
po kolacji posadź ją na kciuka i niech się na nim kręci do rana
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- MKII diesel :) Sprzedany
wiadomo,że nie- MKII diesel :) Sprzedany
widziałem,to auto na VW Manii. Lodówa z pomorskich jeździ Polówką rostem,na dachu ma teraz narty, sanki i choinkę Na nowy sezon,będzie taka felga. Właśnie się dogadałem,jak będzie w domu,to powiem za ile- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty- MKII diesel :) Sprzedany
Jetta bajka 14,tez nieźle leżą.- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
teraz jest trudniej,bo każdy ma internet- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Jak chodziłem do technikum,to sprzedawaliśmy spodnie,odżywki wszystko do czego zrobiło się dojście,ale zawsze z tego powodu bedziesz miał mniej czasu na naukę,a kasa przysporzyć kłopotów jeśli nie jesteś przyzwyczajony pełnej kieszeni.- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Czyli masz jakiś plan,a od tego się zaczyna- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Jeśli nie miałeś wyroku w zawieszeniu,to nikt w wojsku nie zwróci nawet na to uwagi,a jeśli miałeś,to sprawdzą..może ,ale prawdopodobnie nawet nie.. Inaczej wygląda sprawa,gdybyś kiblował,to już słabo,ale do sił rezerwy i tak byś się załapał. Armia ma cały czas braki i potrzebuje młodych.- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Tak.- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
tak jesteś notowany, ale słyszałem coś w stylu tzw. resetu... po tych pięciu latach idąć do pracy i dająć wykaz o karalności poprostu tego nie ma, niech ktoś kto dobrze się zna na tym da znać bo jestem dość zainteresowany tym tematem/ Jeżeli np teraz byłem karany to już nigdy nie będę mógł zostać żolnierzem, policjantem itd ? nic się nie resetuje w statystykach policyjnych jesteś,ale żołnierzem,możesz zostać,jeśli nie siedziałeś w pudle.- Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Jak mało zarabiasz,to na początek znajdź sobie drugie zajęcie,może któryś pomysł chwyci. np;kup kurczaki,wyhoduj kury,a jak się zaczną nieść,to z jajami do miasta,nie trzeba się na początek zwalniać z pracy,możesz to robić nawet po albo przed robotą. Można też rozbierać na części auta z Anglii,czy kupnie okazyjnie po wypadkowe,nie możliwe do rejestracji,a tajle sprzedawać na allegro. Usługi,to też ogromny temat,malarz,płytkarz na początek wieczorami,jak Cię rynek zassa,to zakładasz działalność i jedziesz. Znam,też ludzi co się dobrze ożenili- MKII diesel :) Sprzedany
..no..chyba,że jest szeroki zderzak- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam zimówki 16/205,a letnie 17/225 i wydaje i się,też,że to nie do końca dlatego,że się wolniej jeździ zimą,szrokość opony ma też znaczenie. Latem zdarzyło mi się na długiej spokojnej trasie wyjść ponad 1000 na baku,a teraz to nie jest jakiś straszny wyczyn zawsze jest w okolicy 1000,a zdarza się ponad 1100 na baku :)- MKII diesel :) Sprzedany
Myślałem nad czyś takim,ale ten wzór najlepiej wygląda na Golfie/Wento mk3- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdyby,to były 18ki,to bym je brał,ale na 19ce nie da się jeździć.. - MKII diesel :) Sprzedany