Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Padnięty wtrysk,wali taką dawkę,że silnik nie przepala. Sprawdzałeś ile ostatnio pali? na pewno sporo
  2. Cześć Wpadaj na spoty
  3. słupsk tez może byc? za Sławnem skręcam na Bytów więc do Słupska nie dojeżdżam czyli przez moją wioche przejezdzasz... Korzybie... i kurna nawet znac nie dasz... Nazwy wsi są tam fajne np.Kołczygłowy Jadę w przyszłą środę lub czwartek,to postaram się zajrzeć
  4. słupsk tez może byc? za Sławnem skręcam na Bytów więc do Słupska nie dojeżdżam
  5. Jechałem kilkanaście razy przez Koszalin wieczorem,a czasem jeszcze później i nie mogłem znaleźć żadnego lokalu na przelocie z Gdańska do Kołbaskowa i odwrotnie,jedyne ciepłe jadło,to keczup z parówką na Orlenie,a może jednak jest coś z przyzwoitym jedzeniem niedaleko od drogi krajowej nr 6
  6. jak uda mi się wyrobić w czasie to ja będę Ja również i ja
  7. po kolacji posadź ją na kciuka i niech się na nim kręci do rana
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    wiadomo,że nie
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    widziałem,to auto na VW Manii. Lodówa z pomorskich jeździ Polówką rostem,na dachu ma teraz narty, sanki i choinkę Na nowy sezon,będzie taka felga. Właśnie się dogadałem,jak będzie w domu,to powiem za ile
  10. Cześć Wpadaj na spoty
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Jetta bajka 14,tez nieźle leżą.
  12. teraz jest trudniej,bo każdy ma internet
  13. Jak chodziłem do technikum,to sprzedawaliśmy spodnie,odżywki wszystko do czego zrobiło się dojście,ale zawsze z tego powodu bedziesz miał mniej czasu na naukę,a kasa przysporzyć kłopotów jeśli nie jesteś przyzwyczajony pełnej kieszeni.
  14. Czyli masz jakiś plan,a od tego się zaczyna
  15. Jeśli nie miałeś wyroku w zawieszeniu,to nikt w wojsku nie zwróci nawet na to uwagi,a jeśli miałeś,to sprawdzą..może ,ale prawdopodobnie nawet nie.. Inaczej wygląda sprawa,gdybyś kiblował,to już słabo,ale do sił rezerwy i tak byś się załapał. Armia ma cały czas braki i potrzebuje młodych.
  16. tak jesteś notowany, ale słyszałem coś w stylu tzw. resetu... po tych pięciu latach idąć do pracy i dająć wykaz o karalności poprostu tego nie ma, niech ktoś kto dobrze się zna na tym da znać bo jestem dość zainteresowany tym tematem/ Jeżeli np teraz byłem karany to już nigdy nie będę mógł zostać żolnierzem, policjantem itd ? nic się nie resetuje w statystykach policyjnych jesteś,ale żołnierzem,możesz zostać,jeśli nie siedziałeś w pudle.
  17. Jak mało zarabiasz,to na początek znajdź sobie drugie zajęcie,może któryś pomysł chwyci. np;kup kurczaki,wyhoduj kury,a jak się zaczną nieść,to z jajami do miasta,nie trzeba się na początek zwalniać z pracy,możesz to robić nawet po albo przed robotą. Można też rozbierać na części auta z Anglii,czy kupnie okazyjnie po wypadkowe,nie możliwe do rejestracji,a tajle sprzedawać na allegro. Usługi,to też ogromny temat,malarz,płytkarz na początek wieczorami,jak Cię rynek zassa,to zakładasz działalność i jedziesz. Znam,też ludzi co się dobrze ożenili
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    ..no..chyba,że jest szeroki zderzak
  19. mam zimówki 16/205,a letnie 17/225 i wydaje i się,też,że to nie do końca dlatego,że się wolniej jeździ zimą,szrokość opony ma też znaczenie. Latem zdarzyło mi się na długiej spokojnej trasie wyjść ponad 1000 na baku,a teraz to nie jest jakiś straszny wyczyn zawsze jest w okolicy 1000,a zdarza się ponad 1100 na baku :)
  20. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Myślałem nad czyś takim,ale ten wzór najlepiej wygląda na Golfie/Wento mk3
  21. Gdyby,to były 18ki,to bym je brał,ale na 19ce nie da się jeździć..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.