Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Mam przyczepkę wyprodukowaną,przez BWM,a zarejestrowali mi ją jako BMW
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Koleś takie miał,ale z jakiś dziwnymi kapslami ostrymi na końcu. Jest gdzieś w PL na sprzedaż Rolan LS?[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________Już znalazłem.. Skąd masz tą dokładkę pod zderzakiem,nie było takich chyba w oryginale... Tu też jest taka i felga Ronal Ls
  3. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Cały czas myślę o RM,ale są ciągle w kosmicznej cenie i do tego w 99% spawane i prostowane. kiedyś były, juz niestety ich nie ma...chyba gdzieś na pomorzu jeszcze są ale pojawiają sie czasami na alledrogo...chodź kiedyś można bylo je częściej spotkać nowe kosztuja jakies ~1500-1600 Jak się nazywa dokładnie ta felga??
  4. sypnąłem piach pod koło na lodzie,a koleś stanął na haku i wyszedł
  5. Do tego automat. Tej zimy miałem już 2 razy ponad 1000 na baku. wydaje mi się,że i tak nieźle jak na takiego smoka i ruch miejski.
  6. zapadł się dzisiaj lód na drodze pod T4
  7. Jak jeszcze był śnieg,zatankowane do pełna przejechane ponad 120km
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Te z Twojego awarta na sprzedaż??
  9. Były krótsze sprężyny.
  10. nie mam gwinta
  11. wiesz,że to ja nie decyduję
  12. masz mk2? pokaż jakieś zdjecie siedze ogolnie w mk2 więc często trafiam na jakieś częsci... moje poprzednie auto to wlasnie golf 2 i nie powiem ale z chęcią bym wrócił do niego moj: Twój widzę już był dopieszczony Tu jest mój,chciał bym go w miarę ogarnąć do VW Manii http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160742.0 [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________ a ty piwko :gwizdanie: to kiedy?
  13. mozesz tylko żałować , załatw z Jarkiem parasol do BT to zrobimy riplej lepiej nie,bo może nikt nie zauważy co wyprawiasz i się przepukliny nabawisz :polew:
  14. Jedyny człowiek,który z pasją i bez uprzedzeń umie podejść do wynalazków,którymi jeździło się w poprzedniej epoce. Chociaż Polska Myśl Techniczna nie była wybitna w porównaniu z Europejską czołówką,to niemniej powstały w naszym kraju projekty,a nawet pojazdy i wydaje się,że warto o tym mówić,żeby przetrwała chociaż cząstka pomysłów i chęci. Jednak większość Polaków,to oglądacze i podziwacze czyjegoś. Bardzo lubię programy Clarksona,chociaż jest głupkowatym dzieciakiem,ale k***a nie możemy mieć czegoś swojskiego?? Jesteśmy tak samo beznadziejni jak Kornacki i Mikiciuk. Chyba,że moskal nie :polew:
  15. Jak by komuś obiło się o uszy coś w tym temacie proszę o natychmiastowe namiary http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180926.0[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:24_________________________________________________Wybiera się ktoś w tym tygodniu do kina???
  16. Cześć Roman
  17. Rzeczywiście nie dużo już tego zostało. Najlepsze kawałki sprzedane, większość pod zabudowę jednorodzinną. Mimo,że gdzie indziej ceny stoją w miejscu na Kaszubach działki cały czas drożeją. Jeśli chodzi o myjnię intensywnie przerabiałem temat rok temu,spora inwestycja zwrot dość powolny ze względu na duże koszta początkowe,jak i eksploatacyjne.
  18. prawie 100tyś, jeden box.
  19. a po co siedziec w smierdzacej spalinami Wa-wie jak mozesz wdychac jod 24h/dobę ?????? kupujesz chate kilka kilometrów od morza, gdzies na wsi i do konca zycia nie pracujesz Wydaje mi się jednak,że,to ryzykowny interes,bo jednak część inwestycji,trzeba by skredytować,a pogoda nad naszym morzem jest nieprzewidywalna i czasami cały sezon leje...Jak przetrwać taki rok??
  20. Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką. Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy. mylisz się kolego przesycony może być ale działki w dobrej lokalizacji mają swoją cenę i na pewno nie stanieją tylko wzrosną,gdyż ceny gruntów w Polsce są nadal dużo niższe niż na zachodzie i dlatego np. niemcy wykupują grunty w Polsce Całe Nrd jest na sprzedaż miasta widma,to normalka,nikt tam nie chce ziemi kupić,tylko Polacy!!,orają i biorą dotacje. Ponadto przybyło w naszym kraju 2miliony mieszkań przez 10lat,gdzie ten słynny bum?? W Achim,lub Oyten,10-20km od Bremen bez problemu znajdziesz działkę,za 50euro,a na nowym osiedlu kilometr od Autostrady nr1,za 70euro metr. Dla przykładu,Gdańsk-Kiełpino Górne kilometr od obwodnicy łączącej się z autostradą nr 1, metr 250-300zł. Mały własny interes,to najlepszy początek,najłatwiej sie można nauczyć zasad rynku,przy małym ryzyku.
  21. GILI odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    Mnie się wydaje,że felga właśnie fajna bardzo dobrze leży Miałem kiedyś taki wzór w Passacie B3,tyle,że 16'Ozeta.
  22. Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką. Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy.
  23. Adaś jest spoko Niema jeszcze tak bogatej telewizji w Polsce,żeby zrobić program z takim rozmachem jak BBC,bo jajcarzy u nas nie brakuje. Uważam,że bardzo dobrze że jest tvn turbo,chociaż ich ramówka,nie jest porywająca,to myślę,że Kornacki obok Patryka Mikiciuka, to prawdziwi pasjonaci na właściwym miejscu i dzięki nim może się jeszcze dużo zmienić. Wracając do tematu jak im poszło w Dubaju??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.