Treść opublikowana przez MatrixXXL
-
Klimatyzacja mało wydajna
Bez podpięcia kompa będzie ciężko, napewno silniczki klap szwankują, rozbierz, poczyść może pomoże.
-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Sachs, od dzika
- Umarł silnik?
-
Umarł silnik?
automat, błędów brak z tego co wiem to jechał zaświecił sie chce-ck, auto straciło moc, zgaszone, już więcej nie odpaliło a co z tym czujnikiem spalania stukowego, nie martwi was?
-
Umarł silnik?
Jak pisałem wyżej coś go blokuje. To nie jest objaw słabego aku. Puknie i d*pa, dalej nie puka:)
-
Umarł silnik?
Aku żyje, tylko rozrusznik nie może zakrecić, jakby coś go blokowało. W środę idzie na wrsztat, to zobaczymy.
-
Umarł silnik?
Miał, jakis ponad rok temu rozbierany był silnik, naprawiany był blok. Tam jest błąd od czujnika spalania stukowego.
-
Umarł silnik?
Napewno nie jest to wina aku.
-
Umarł silnik?
Witam. Problem dotyczy auta kolegi, 2001 rocznik silnik asn. Auto jechało i zaświecił się chce-ck, zgasło i już nie odpali, rozrusznik nie obróci. Takie błędy udało mi się sczytać: http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6bd624ee09a1b88 http://www.fotosik.pl/zdjecie/12668f1e82f3ea7d
-
Lekko falujące obroty podczas jazdy multitronic
pisz do Bart-s
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
No narazie pomogło czyszczenie ale pewnie nie na długo. Jak ktoś ma taki silniczek to chętnie kupię. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przy wolnej jeździe tracę wspomaganie
A moim zdaniem uszkodzona pompa lub magiel.
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Dobrze że udało mu się wyciągnąć, bo u mnie to masakra była i nie obyło się beż ciężkiego sprzętu. U mnie oryginalne siedziały 280tyś. Wrzuciłem lemfordery.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam. Po wymianie dyszy, i nabiciu klimy, dmucha zimne ale tylko od strony kierowcy, pasażer wieje ciepłym. Błędy: 1. 01810 silniczek V159, ten błąd po kilku minutach się już nie pojawiał 2. 01842 Potencjometr, prawy G221, i ten jest cały czas Nastaw narazie nie mogę zrobić bo problem z vag na win 10.
-
Błędy 00542 i 00550. Wtrysk sterujący padł?
I też Ci tego życzę. Jaki masz przebieg i czy wałek był już wymieniany? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Naklejka informująca o prawidłowym ciśnieniu w oponach
U mnie też po lewej.
-
Multitronic problemy i błędy
Zagadaj Do Bart-a, to ekspert,masz na forum przyklejone tematy. Pewnie sterownik pada. Widzę że masz ten sam motor co i skrzynie i pewnie wszystko przed remontem, także powodzenia życze.
-
"Leniwy" wskaźnik poziomu paliwa
Witam. Odświeżę temat. U mnie też wskazówka żyje własnym życiem, większość czasu oscyluje w rejonie maks., choć ostatnio pokazało poziom 0, do tego na FIS wyświetliło kontrolkę a komp pokazywał zasięg 0km, od czego zacząć szukanie.? Aha wiem że inny model mam ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia.
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Możesz coś więcej napisać bo też mam podobnie.
-
Problem z odpaleniem
Z tylu danych to wróżenie z fusów. Podpięcie pod kompa na początek.
-
Włączająca się tylnia wycieraczka
Może przekaźnik? Da się na krótko go sprawdzić? Mam jeszcze cyrk z wskaźnikiem poziomu paliwa, cały czas oscyluje na 3/4 baku, czasem spadnie do 1/2, stało się tak po -20C mrozie.
-
Włączająca się tylnia wycieraczka
U mnie spryskiwacz działa ok.
-
Włączająca się tylnia wycieraczka
Witam. Po przekręceniu zapłonu tylnia wycieraczka od razu się załacza, wykona kilka ruchów i staje, w pozycji odwrotnej od fabrycznego ułożenia, czasem zdarzy się że stanie gdzieś w połowie szyby, dzieje się tak też po włączeniu jej na manetce, gdzie normalnie powinna wykonać jeden ruch. Macie jakiś pomysł od czego zacząć?
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Ładna sztuka. Ile Cię kosztowała?
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
Załatwiłem w Inter Gramar na wymianę. Polecam bardzo ładnie obszyte.