Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatrixXXL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatrixXXL

  1. Bez podpięcia kompa będzie ciężko, napewno silniczki klap szwankują, rozbierz, poczyść może pomoże.
  2. Sachs, od dzika
  3. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Skrzynia bez błędów.
  4. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    automat, błędów brak z tego co wiem to jechał zaświecił sie chce-ck, auto straciło moc, zgaszone, już więcej nie odpaliło a co z tym czujnikiem spalania stukowego, nie martwi was?
  5. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Jak pisałem wyżej coś go blokuje. To nie jest objaw słabego aku. Puknie i d*pa, dalej nie puka:)
  6. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Aku żyje, tylko rozrusznik nie może zakrecić, jakby coś go blokowało. W środę idzie na wrsztat, to zobaczymy.
  7. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Miał, jakis ponad rok temu rozbierany był silnik, naprawiany był blok. Tam jest błąd od czujnika spalania stukowego.
  8. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Napewno nie jest to wina aku.
  9. MatrixXXL opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Problem dotyczy auta kolegi, 2001 rocznik silnik asn. Auto jechało i zaświecił się chce-ck, zgasło i już nie odpali, rozrusznik nie obróci. Takie błędy udało mi się sczytać: http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6bd624ee09a1b88 http://www.fotosik.pl/zdjecie/12668f1e82f3ea7d
  10. No narazie pomogło czyszczenie ale pewnie nie na długo. Jak ktoś ma taki silniczek to chętnie kupię. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. A moim zdaniem uszkodzona pompa lub magiel.
  12. Dobrze że udało mu się wyciągnąć, bo u mnie to masakra była i nie obyło się beż ciężkiego sprzętu. U mnie oryginalne siedziały 280tyś. Wrzuciłem lemfordery.
  13. Witam. Po wymianie dyszy, i nabiciu klimy, dmucha zimne ale tylko od strony kierowcy, pasażer wieje ciepłym. Błędy: 1. 01810 silniczek V159, ten błąd po kilku minutach się już nie pojawiał 2. 01842 Potencjometr, prawy G221, i ten jest cały czas Nastaw narazie nie mogę zrobić bo problem z vag na win 10.
  14. I też Ci tego życzę. Jaki masz przebieg i czy wałek był już wymieniany? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Zagadaj Do Bart-a, to ekspert,masz na forum przyklejone tematy. Pewnie sterownik pada. Widzę że masz ten sam motor co i skrzynie i pewnie wszystko przed remontem, także powodzenia życze.
  16. Witam. Odświeżę temat. U mnie też wskazówka żyje własnym życiem, większość czasu oscyluje w rejonie maks., choć ostatnio pokazało poziom 0, do tego na FIS wyświetliło kontrolkę a komp pokazywał zasięg 0km, od czego zacząć szukanie.? Aha wiem że inny model mam ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia.
  17. Możesz coś więcej napisać bo też mam podobnie.
  18. Z tylu danych to wróżenie z fusów. Podpięcie pod kompa na początek.
  19. Może przekaźnik? Da się na krótko go sprawdzić? Mam jeszcze cyrk z wskaźnikiem poziomu paliwa, cały czas oscyluje na 3/4 baku, czasem spadnie do 1/2, stało się tak po -20C mrozie.
  20. U mnie spryskiwacz działa ok.
  21. Witam. Po przekręceniu zapłonu tylnia wycieraczka od razu się załacza, wykona kilka ruchów i staje, w pozycji odwrotnej od fabrycznego ułożenia, czasem zdarzy się że stanie gdzieś w połowie szyby, dzieje się tak też po włączeniu jej na manetce, gdzie normalnie powinna wykonać jeden ruch. Macie jakiś pomysł od czego zacząć?
  22. Ładna sztuka. Ile Cię kosztowała?
  23. Załatwiłem w Inter Gramar na wymianę. Polecam bardzo ładnie obszyte.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.