Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frodus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frodus

  1. Dobrze wiedzieć :-)
  2. Dev, a na mechanice motocykli tez się znasz? Czy to bardziej hobbystycznie?
  3. Pozostają jeszcze pomiary elektryczne. TymonA4, na myśli masz uziemienie do jakiegoś otoku, bednarki? Powiedzcie chłopaki jak jest z wycięciem drzewa na własnej posesji? Powiedzcie chłopaki jak jest z wycięciem drzewa na własnej posesji?
  4. Frodus odpowiedział(a) na sowka998 temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz najpierw jakie masz auto, jaka moc, jaki silnik, jaka pojemność
  5. Powtórzę ci chłopcze jeszcze raz
  6. No kask to podstawa ale 2k to fakt, na bogato
  7. Też mam takie odczucia A co do skarbówki, to zależy na kogo się trafi. Czasem przymkną oko, czasem nie
  8. Ponoć 10lat majstrował przy tym. I nie dziwie się. Kawał grzmota zbudował
  9. Tego f16 jak kleiłem to miałem chyba 4 sztuki Małego Modelarza z tym samolotem - i powiem Ci, że przydało się A pierwsze modele, te początki klejenia to tragicznie wychodziła. Brzydko, krzywo, widać klejenia itd. Z czasem wychodziło lepiej, wiadomo że trzeba było zaopatrzyć się w lepsze narzędzia, przygotować lepszy warsztat... Ale jak tak przeglądam zdjęcia to warto było EDIT. Tu jest wariat dopiero!!
  10. A tak nawiasem, Dev, jutro po 8 będe
  11. Maciek, kiedyś sklejałem, teraz brakuje na to czasu, a uwierz że zajmuje to w cholerę czasu. Tą F16-stke to niecały rok czasu dłubałem.
  12. Toż to starsze od Ciebie. Cena... parę razy zyebie mi się samochód to będzie. Albo w rozliczeniu Ci przywioze
  13. Zdjęcia nie są z mojego PC, tylko znalezione w sieci. Jednak robota i wykonanie moje
  14. Myślisz że tam bezpieczniejsze ? To już wiem czemu masz pracownika zawsze uśmiechniętego i rozbawionego
  15. Zabierz na warsztat któregoś dnia, p.Andrzej się ucieszy
  16. U mnie była nieszczelność na turbinie + luźna jedna śruba od kolektora wydechowego. Czasami jeszcze na postoju, po przygazowaniu delikatnie zionął spalinami spod maski właśnie z okolic kolektora wydechowego
  17. Dev, u mnie będziesz robił plukane?
  18. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Turzol, dzięki :-) jest wygrawerowane BRB010473
  19. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dla samego siebie chciałbym wiedzieć
  20. Kartonowe modele głównie z małego modelarza
  21. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie nie :-) wytloczone ma 1.9 :-P Taka rakieta miała by większe gabaryty niż malutkie 1.9 :-D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.