Treść opublikowana przez Frodus
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
aaaaa no właśnie
-
Strefa motocyklistów
Dobrze wiedzieć :-)
-
Strefa motocyklistów
Dev, a na mechanice motocykli tez się znasz? Czy to bardziej hobbystycznie?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pozostają jeszcze pomiary elektryczne. TymonA4, na myśli masz uziemienie do jakiegoś otoku, bednarki? Powiedzcie chłopaki jak jest z wycięciem drzewa na własnej posesji? Powiedzcie chłopaki jak jest z wycięciem drzewa na własnej posesji?
-
zwiększenie mocy
Napisz najpierw jakie masz auto, jaka moc, jaki silnik, jaka pojemność
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Powtórzę ci chłopcze jeszcze raz
-
Strefa motocyklistów
No kask to podstawa ale 2k to fakt, na bogato
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Też mam takie odczucia A co do skarbówki, to zależy na kogo się trafi. Czasem przymkną oko, czasem nie
-
Strefa Śmiechu
- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Ponoć 10lat majstrował przy tym. I nie dziwie się. Kawał grzmota zbudował- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Tego f16 jak kleiłem to miałem chyba 4 sztuki Małego Modelarza z tym samolotem - i powiem Ci, że przydało się A pierwsze modele, te początki klejenia to tragicznie wychodziła. Brzydko, krzywo, widać klejenia itd. Z czasem wychodziło lepiej, wiadomo że trzeba było zaopatrzyć się w lepsze narzędzia, przygotować lepszy warsztat... Ale jak tak przeglądam zdjęcia to warto było EDIT. Tu jest wariat dopiero!!- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
A tak nawiasem, Dev, jutro po 8 będe- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Maciek, kiedyś sklejałem, teraz brakuje na to czasu, a uwierz że zajmuje to w cholerę czasu. Tą F16-stke to niecały rok czasu dłubałem.- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Toż to starsze od Ciebie. Cena... parę razy zyebie mi się samochód to będzie. Albo w rozliczeniu Ci przywioze- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Zdjęcia nie są z mojego PC, tylko znalezione w sieci. Jednak robota i wykonanie moje- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
polisa :polew:- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Myślisz że tam bezpieczniejsze ? To już wiem czemu masz pracownika zawsze uśmiechniętego i rozbawionego- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
w robocie???- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Zabierz na warsztat któregoś dnia, p.Andrzej się ucieszy- ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
U mnie była nieszczelność na turbinie + luźna jedna śruba od kolektora wydechowego. Czasami jeszcze na postoju, po przygazowaniu delikatnie zionął spalinami spod maski właśnie z okolic kolektora wydechowego- Jaki olej silnikowy do Audi?
Dev, u mnie będziesz robił plukane?- B7 Crew
- B7 Crew
- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Kartonowe modele głównie z małego modelarza- B7 Crew
- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??