Treść opublikowana przez jacek00
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
akurat felga mi się podoba chociaż na przyszły sezon wpadnie cal więcej co do lakieru to narazie dobra mycie i wosk mi wystarcza, jednak gwint to gwint możliwość regulacji wysokości jest mi potrzebna
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Na lato zostaje Winter 18' na zimę muszę kupić jakąś fajną 16-17 PS poszukuje dystansów 20mm i 15mm ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 21:23 ---------- Wreszcie bez lotki gwint zakupiony włożony na aucie wyląduje pod koniec miesiąca jeszcze fota z grilem w macie i bez lotki ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 16:41 ---------- Aktualnie u mnie, jeszcze w bagażniku Prawdopodobnie fotki już skręconego dziś wieczorem:naughty: Sory za pp Po dłuższej nieobecności trochę odświeżę temat. Porobiłem kilka rzeczy eksploatacyjnych czyli remont zawieszenia przedniego( wszystko nowe ), nowe oponki Nankangi no i wreszcie wymarzony gwint Początkowo nie miało być tak nisko ale wyszło jak wyszło 58 cm przód tył 59 cm czyli dosyć nisko, trzeba założyć dystans i niestety deko będzie trzeba podnieść. Narazie wygląda tak jak wygląda, tylko 2 fotki poniżej jak będzie dobry aparat+fotograf to może wpadnie więcej
-
Skrzypienie/Stuki
trochę szkoda bo wymieniałem 3 tyg temu :facepalm:
-
Skrzypienie/Stuki
Witam, mam następujący problem a mianowicie skrzypienie z przodu od strony pasażera i stuki po obu stronach które nawet czuć w podłodze. Zaczęło to występować po wymianie tylnego górnego i tylnego dolnego wahacza po obu stronach. Czy jest to spowodowane złym montarzem, wymienione zostało wszystko co bylo potrzebne otrucz końcówek, czy to może być to ? PS skrzpienie też słychać podczas skręcania kołami na postoju ale tylko w jednym punkcie, dzięki za pomoc.
-
Biały Adr Quattro
Ile masz koni teraz na tych modach ?
-
[B5 FL AJM] Smerfetka Pelican Blue Metallic
Jeden z najładniejszych kolorów jaki widziałem na Audi
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
no kurde porządnie a negatyw proponuje jak u gościa obok
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Recaro Ogólnie bardzo ładna Esa, powodzonka w dalszych modach
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Masz niebieskie wnętrze ?
-
[ALL B5] A4 B5 1.8T Quattro
Witaj, Audi ładna ten sam silnik co u mnie czyli AJL i też w Q Co do felg to możesz sprawdzić czy jest na nich logo Audi/VW:wink:
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Zabawy jest sporo ale to zostawię sobie na długie zimowe wieczory
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
czemu nie dałes przynajmniej 312tek ? miałem pakować 320 bo były do sprzedania na forum ale mnie ktoś podkupił mogłem, ale zwrotków nie dorwałem nigdzie a muszę szybko zmienić bo trasa mnie czeka ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki chodzi Ci o boczki czy półkę ? w boczkach nie mam a w półce mam
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak Grill polift czarny mat ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Dążę do czegoś takiego
-
B5 A4,2.8 quattro 193 konie
dojdą progi będzie git, pomyśl jeszcze nad tylnym zderzakiem od S4:wink:
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
W sumie jak się ładnie dotnie
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Gwint jak najbardziej + jak zrobiłeś lampy USA ? Folia czy pomalowałeś środek ?
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Żeby nie było, że się nic nie dzieje, nic wielkiego ale zawsze coś do tego jeszcze zapach california bubble gum lepszego nie miałem, polecam jeszcze fotka starej tarczy, naprawdę nowa była potrzebna na dniach rzucę fotki klapy bez lotki, nadal koza jak coś to szukam gwintu do Q
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam jaka cena tarcz 288 + klocki z czujnikami 1.8 T A4 B5 ?
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Witam jaka cena tarcz 288 + klocki z czujnikami 1.8 T A4 B5 ?
-
[ALL B5] A 4 b5 ;)
Fajne autko kolor też Specem od felg nie jestem ale raczej te felgi co przedstawiłeś to nie ori, 2 rozstawy Widziałbym tu ori S-line
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Chcę zaaplikowac gwint ale nic nie mogę znaleść do quattro ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 15:11 ---------- Z racji, że ładna pogoda i świąteczne porządki przyszedł czas na odświeżenie lakieru i wosk (nadal jeszcze koza :facepalm)
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
18" no fakt też się zdziwiłem, trochę koza i brak opony ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 19:10 ---------- Dziś zakupiłem klape, niestety nie w kolorze ale się pomaluje wreszcie lotka zginie, może ktoś chętny ta tą lotkę lub całą klape ? A tu fota nowej ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 17:28 ---------- A na tą chwilę jest coś takiego a tu półka w czerni Jutro foty grilla w czarnym macie
-
Uszkodzone Turbo ?
A nie mogę wysłać do niego Pw
-
Uszkodzone Turbo ?
Jest aż tak źle? W takim razie może ulepilby jakąś hybryde żeby lepiej dmuchalo ?
-
Uszkodzone Turbo ?
Nie chmura tylko dymek raczej lekki ale widoczny ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Rozebrałem kolanko i porobiłem fotki lekki film olejowy jest, ale czy to za dużo to nie mam pojęcia, turbo też suche przynajmniej z góry. Mam jeszcze filmik, mogę wysłać na PW.