Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czym można zastąpić pokruszoną gąbkę wyciszającą, przyklejoną pod plastikową pokrywą silnika? Moja trochę się poodklejała, trochę się pokruszyła. Jednym słowem - raczej nie spełnia swojej funkcji.
-
B8 TrOOOOp
8K1820021 to nie to samo co 8K1820021C. Końcówka "C" to najnowsza wersja, być może z poprawionymi wadami z poprzednich wersji. Ja na Twoim miejscu szukałbym dmuchawy z właśnie takim oznaczeniem, ale to już Twoja decyzja.
-
B8 TrOOOOp
ETKA pokazuje dwa: - 8K1820021B (wycofany w 2010 r) - 8K1820021C Z tego co widziałem, to nie ma różnicy Sedan / Avant czy Diesel / Benzyna.
-
B8 TrOOOOp
No jak byk masz uszkodzoną dmuchawę. 01273 - Fresh Air Blower (V2) 009 - Open or Short to Ground - Intermittent
-
B8 TrOOOOp
Nikt nie miał podobnych przygód? Standardowo - masz jakieś błędy? Ja bym chyba spróbował wymienić dmuchawę. Może szlag trafił szczotki? Cena za używaną niezbyt wygórowana, wymiana w miarę łatwa. Zawsze to jakiś pierwszy krok. Ewentualnie możesz spróbować ją po prostu wyjąć i na włączonym nawiewie spróbować potrząsnąć w różnych kierunkach i zobaczyć, czy będzie przerywała.
-
B8 TrOOOOp
A jakiś bardziej cywilizowany sposób? http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-spinka-klips-nit-stoper-pasa-pas-i5822186643.html#thumb/1 albo w ASO 443857847B, około 15 pln Dzięki kolego! Nie spodziewałem się, że to można kupić ------------------------ To wracając do pytania - nie ma ktoś na zbyciu uchwytu na kubki pod przetwornicę 230 V? Znalazłem numer: 8K0 862 533 A
-
B8 TrOOOOp
A jakiś bardziej cywilizowany sposób?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, dwa pytania. 1. Jaki ma oznaczenie stojak pod kubki pod przetwornicę 230 V? 2. W pasie bezpieczeństwa po stronie pasażera połamał mi się i wypadł ten plastikowy guzik, przez co klamra spada na sam dół. Da się to czymś zastąpić, ew. kupić ori element?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Lepiej nie. Na pierwszym parkingu pod marketem uczynni przechodnie wybiją Ci szybę, żeby ratować zwierzaka
-
B8 TrOOOOp
Łapy poucinać przy samych łokciach
-
Cyrki po kodowaniu lusterek
Spróbuj jeszcze raz wkleić kodowanie, które skopiowałeś ze starego sterownika i sprawdzić wszystko bez dodatkowego kodowania. A dopiero później zakoduj dodatkowe rzeczy. Jak dla mnie to coś w kodowaniach pomieszałeś.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kolego, a jakie kupiłeś sterowniki (chodzi o oznaczenie)? Może masz od coupe? Ktoś wcześniej pisał o tym - one nie nawiążą komunikacji z tylnymi drzwiami. Zobacz posty na stronach 16 i 17 - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/page-17#entry4828595 A druga sprawa - czy skopiowałeś kodowanie starych sterowników przed wymianą?
-
VCDS brak odpowiedzi w momencie próby wejścia w LONG CODING
No to sam dałeś sobie najbardziej prawdopodobną odpowiedź
-
VCDS brak odpowiedzi w momencie próby wejścia w LONG CODING
Kabel ori czy klon?
-
Przycisk A
Było na forum kilka razy. Poszukaj lepiej.
-
Przycisk A
Dezaktywacja systemu Start/Stop.
-
Przycisk A
O to chodzi? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/180950-audi-hold-assist-aha/ Czy bardziej o to? https://data.motor-talk.de/data/galleries/0/26/5293/7187664/cimg2014-31916.JPG
-
Windscreen wipers
Włącz to się dowiesz
-
[ALL B8] VALET Parking System Serwisu Parkowania
Tutaj trochę o tym napisali. Ciekawa opcja http://www.audizine.com/forum/showthread.php/367371-Valet-Button
-
awaria hamulca postojowego
Jak dla mnie to złe kodowanie. Pierwsze co robimy zawsze przed wymianą jakiegoś sterownika to kopiujemy kodowanie BINARY ze starego, a pierwsze co robimy po założeniu nowego, to wklejamy to stare kodowanie. Inaczej będą problemy. Ja kiedyś wymieniłem sterownik drzwi i nie skopiowałem kodowania. Oprócz tego, że nie działała połowa rzeczy, to wywaliło mi błędy w takich sterownikach jak Silnik czy Klimatyzacja.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Bity liczymy od prawej, od zera. Czyli: [7][6][5][4][3][2][1][0] Powinieneś mieć: 10000001.
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
Nie napisałem o tym, ale to było pierwsze co zrobiłem. Zero błędów. Czy to możliwe, że zawiesił się ten zawór i czy dawałoby to takie objawy? Jeśli tak, to jak sprawdzić czy działa poprawnie? ------------------------- Temat kontynuuję tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360432-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
Koledzy, pomóżcie z brakiem ogrzewania. Klimatronic w moim aucie nie nagrzewa powietrza. Jeśli ustawię temperaturę np. 25 °C, czy HI, to i tak z nawiewów będzie leciało chłodne powietrze. Na początku myślałem, że jest to problem z obiegiem płynu chłodzącego, ale rozgrzałem silnik i pomacałem wszystkie przewody z płynem - wszystkie są gorące. Sprawdzałem też dwa przewody wchodzące spod maski pod deskę rozdzielczą w środku auta - oba są gorące, więc płyn krąży. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Dodam, że chłodzenie działa w porządku - jeśli włączę AC to z nawiewu zaczyna lecieć wychłodzone powietrze. Gdzie szukać przyczyny?
-
Audi A4 B8 - brak zamka w drzwiach
W drzwiach kierowcy nie masz zamka na kluczyk?
-
B8 TrOOOOp
A w ogłoszeniu jest 2G LOW i sprzedawca pisze, że niby ma AMI.