Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czym można zastąpić pokruszoną gąbkę wyciszającą, przyklejoną pod plastikową pokrywą silnika? Moja trochę się poodklejała, trochę się pokruszyła. Jednym słowem - raczej nie spełnia swojej funkcji.
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K1820021 to nie to samo co 8K1820021C. Końcówka "C" to najnowsza wersja, być może z poprawionymi wadami z poprzednich wersji. Ja na Twoim miejscu szukałbym dmuchawy z właśnie takim oznaczeniem, ale to już Twoja decyzja.
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ETKA pokazuje dwa: - 8K1820021B (wycofany w 2010 r) - 8K1820021C Z tego co widziałem, to nie ma różnicy Sedan / Avant czy Diesel / Benzyna.
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jak byk masz uszkodzoną dmuchawę. 01273 - Fresh Air Blower (V2) 009 - Open or Short to Ground - Intermittent
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nikt nie miał podobnych przygód? Standardowo - masz jakieś błędy? Ja bym chyba spróbował wymienić dmuchawę. Może szlag trafił szczotki? Cena za używaną niezbyt wygórowana, wymiana w miarę łatwa. Zawsze to jakiś pierwszy krok. Ewentualnie możesz spróbować ją po prostu wyjąć i na włączonym nawiewie spróbować potrząsnąć w różnych kierunkach i zobaczyć, czy będzie przerywała.
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakiś bardziej cywilizowany sposób? http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-spinka-klips-nit-stoper-pasa-pas-i5822186643.html#thumb/1 albo w ASO 443857847B, około 15 pln Dzięki kolego! Nie spodziewałem się, że to można kupić ------------------------ To wracając do pytania - nie ma ktoś na zbyciu uchwytu na kubki pod przetwornicę 230 V? Znalazłem numer: 8K0 862 533 A
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakiś bardziej cywilizowany sposób?
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, dwa pytania. 1. Jaki ma oznaczenie stojak pod kubki pod przetwornicę 230 V? 2. W pasie bezpieczeństwa po stronie pasażera połamał mi się i wypadł ten plastikowy guzik, przez co klamra spada na sam dół. Da się to czymś zastąpić, ew. kupić ori element?
  9. Lepiej nie. Na pierwszym parkingu pod marketem uczynni przechodnie wybiją Ci szybę, żeby ratować zwierzaka
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Łapy poucinać przy samych łokciach
  11. Spróbuj jeszcze raz wkleić kodowanie, które skopiowałeś ze starego sterownika i sprawdzić wszystko bez dodatkowego kodowania. A dopiero później zakoduj dodatkowe rzeczy. Jak dla mnie to coś w kodowaniach pomieszałeś.
  12. Kolego, a jakie kupiłeś sterowniki (chodzi o oznaczenie)? Może masz od coupe? Ktoś wcześniej pisał o tym - one nie nawiążą komunikacji z tylnymi drzwiami. Zobacz posty na stronach 16 i 17 - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/page-17#entry4828595 A druga sprawa - czy skopiowałeś kodowanie starych sterowników przed wymianą?
  13. No to sam dałeś sobie najbardziej prawdopodobną odpowiedź
  14. sowiq odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    Było na forum kilka razy. Poszukaj lepiej.
  15. sowiq odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    Dezaktywacja systemu Start/Stop.
  16. sowiq odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    O to chodzi? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/180950-audi-hold-assist-aha/ Czy bardziej o to? https://data.motor-talk.de/data/galleries/0/26/5293/7187664/cimg2014-31916.JPG
  17. sowiq odpowiedział(a) na ArkadiuS temat w Audi A4 B8
    Włącz to się dowiesz
  18. Tutaj trochę o tym napisali. Ciekawa opcja http://www.audizine.com/forum/showthread.php/367371-Valet-Button
  19. sowiq odpowiedział(a) na enrike20 temat w Audi A4 B8
    Jak dla mnie to złe kodowanie. Pierwsze co robimy zawsze przed wymianą jakiegoś sterownika to kopiujemy kodowanie BINARY ze starego, a pierwsze co robimy po założeniu nowego, to wklejamy to stare kodowanie. Inaczej będą problemy. Ja kiedyś wymieniłem sterownik drzwi i nie skopiowałem kodowania. Oprócz tego, że nie działała połowa rzeczy, to wywaliło mi błędy w takich sterownikach jak Silnik czy Klimatyzacja.
  20. Bity liczymy od prawej, od zera. Czyli: [7][6][5][4][3][2][1][0] Powinieneś mieć: 10000001.
  21. Nie napisałem o tym, ale to było pierwsze co zrobiłem. Zero błędów. Czy to możliwe, że zawiesił się ten zawór i czy dawałoby to takie objawy? Jeśli tak, to jak sprawdzić czy działa poprawnie? ------------------------- Temat kontynuuję tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360432-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/
  22. Koledzy, pomóżcie z brakiem ogrzewania. Klimatronic w moim aucie nie nagrzewa powietrza. Jeśli ustawię temperaturę np. 25 °C, czy HI, to i tak z nawiewów będzie leciało chłodne powietrze. Na początku myślałem, że jest to problem z obiegiem płynu chłodzącego, ale rozgrzałem silnik i pomacałem wszystkie przewody z płynem - wszystkie są gorące. Sprawdzałem też dwa przewody wchodzące spod maski pod deskę rozdzielczą w środku auta - oba są gorące, więc płyn krąży. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Dodam, że chłodzenie działa w porządku - jeśli włączę AC to z nawiewu zaczyna lecieć wychłodzone powietrze. Gdzie szukać przyczyny?
  23. W drzwiach kierowcy nie masz zamka na kluczyk?
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w ogłoszeniu jest 2G LOW i sprzedawca pisze, że niby ma AMI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.