Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk.
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie - dobre pytanie. Jak zostawiam na chwilę dzieciaki w samochodzie to ciężko jest im sięgać do drzwi kierowcy żeby się zaryglować W A6 są takie klamki - każda ma przycisk ryglowania. Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera, żeby kupić i założyć. Sterowniki przyjmują kodowanie, więc powinno zadziałać na wszystkich.
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego, chodzi o wentylator klimatyzacji. On się znajduje właśnie w okolicy, z której słyszysz odgłosy.
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie w tym miejscu jest wlot powietrza a zaraz potem wentylator klimy. Na zimę lubi zacząć wydawać odgłosy. Ja swój wymieniałem kilka dni temu. Zacznij od eliminacji najprostszych rzeczy.
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może wykodowane? Zobacz czy sa lampki. Może ktoś wyjął, może ktoś wymianiał fotele... Możliwości jest sporo
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 95% nie masz zni lampek, ani instalacji (chyba że były, ale ktoś zajumał ). Do poczytania wątek na ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 90% nie ma ani lampki, ani wiązki (no chyba że były, ale ktoś wyjął ). Poczytaj "na miejscu": http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie to w tych lampkach siedzą najzwyklejsze żarówki. Możesz dla testu wyjąć jedną i zobaczyć czy dostaniesz na desce/w VCDS jakiś błąd. Jeśli nie, to możesz zakładać tam cokolwiek.
  9. Ktoś opisał taką rzeźbę w B6. Sposób montażu bardzo podobny - plastiki są zgrzewane. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278318-montaz-roletek-w-tylne-drzwi-avant/
  10. Sprawdź te namiary: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270686-polecany-mechanikwarsztat/
  11. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy kwestia kodowania, ale u mnie jak zamkniesz pilotem to od środka nie otworzysz. Kiedyś tutaj o to pytałem i mi ktoś powiedział, że da się otworzyć od środka jak zamkniesz pilotem naciskając dwa razy guzik.
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale w B8 zapalniczka jest odłączana od obwodu akumulatora bez włączonego zapłonu. Trzeba by kable w instalacji przepinać. Ktoś o tym niedawno pisał w tym wątku.
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A coś takiego ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/27445-vin-dekoder-wyposazenia/#entry348381 Tak, znalazłem wcześniej jednego linka podanego w tamtym temacie. @wrc, może Ty wiesz coś więcej na temat opcji Dynamic Steering (PR 1N7). Przejrzałem trochę w ELSIE ale do końca nie wiem na ile niewykonalne jest dorezanie czegoś takiego. To tylko kwestia dodatkowego modułu, czy też np. w grę wchodzi zmiana jakichś części mechanicznych?
  14. Tu jest kilka namiarów: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270686-polecany-mechanikwarsztat/ A tutaj polecany przez wszystkich forumowiczów mechanik, ale w Raszynie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240761-polecam-elektrocar-karol-chrzczonowski-raszyn-ul-wysoka-7-tel-669-950-109/
  15. A nie łaska przeczytać tematu wątka? Przecież jak byk jest w nim podany adres i numer telefonu...
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dekoder to ja wiem Chodziło mi o listę wszystkich dostępnych kodów wyposażeń. Znalazłem wczoraj coś takiego i wygląda to na całkiem kompletną lisę. Może komuś się przyda: http://vag-codes.info/vag-option-codes
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jest gdzieś pełna lista dostępnych kodów wyposażenia PR? Zainteresował mnie temat Dynamic Steering i jestem ciekaw ile w tym rezania i co już mam w aucie.
  18. Sprawdziłem dla pewności kodowanie MCE i potwierdzam na 100%, że 8K0 907 063 obsługuje servotronic. Można dopisać do listy.
  19. Sprawdziłem i mod działa na MCE 8K0 907 063 (bez literki).
  20. No fakt, jest tak jak piszesz - na trasie ciężej chodzi kierownica. Ale nie zastanawiałem się nigdy czy to kwestia servo czy tak jest po prostu skonstruowane wspomaganie w A4
  21. No na logikę tak by wynikało. Ale moja wersja MCE jest dosyć uboga - nie ma nawet pinów do QQ1, dlatego trochę mnie dziwi obsługa servotronic Przejdę się z kompem do garażu i potwierdzę na 100% jak sprawdzę kodowania.
  22. Panowie, czysto informacyjnie dla potomnych. Mam MCE bez literki (8K0 907 063), a na wlepce 1N3, czyli servotronic zainstalowany. Czy to jest jednoznaczne z tym, że taka wersja MCE obsługuje?
  23. Tylko że to prawe lusterko nie wraca idealnie na swoją pozycję. Kilka osób pisało i ja też tak mam, że za każdym razem wraca odrobinkę niżej niż było ustawione. Po kilku razach trzeba trochę podnieść. Ale tragedii nie ma
  24. Dwa szybkie pytania. Czy na MMI z czerwonym wyświetlaczem idzie to zakodować? I czy jest sens bawić się w to w przypadku skrzyni Multitronic (mam 1N3) ?
  25. Pokrętło ustawiania lusterek zewnętrznych (to w drzwiach kierowcy) musi być ustawione na lusterko prawe, żeby opuszczanie działało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.