Treść opublikowana przez kawowy19
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
hehe ten 8E0 920 930S w necie droższy jak ten od S4 8E0 920 930 L
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
933SX i S to jest od diesla? to raczej nie podpasuje. Nie ma różnicy RB4, RB8? Od S4 wsio fajnie ale to nie jest S4 więc nie będę robił "ognia" samym licznikiem moj licznik to 8e0 920 900N a auto ma vin do 8e-4-137000 i w etce też tak pisze a w tabelce jest że dopiero od 8e-4-137001... Hmmm ciekawe o co chodzi
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
rozumiem że ta pierwsza tabelka jest jak wyrocznia i żaden inny numer mi nie podejdzie np. te z wcześniejszych lat kolorowe FISy?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie ja mam u siebie licznik 8e0 920 900N czyli mogę założyć bo 8e0 920 931. Ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego.... czy to taka rzadkość czy coś przeoczyłem???
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
chciałem właśnie wiedzieć czy mogę się łudzić że mam już instalację w aucie.... Ale moje złudzenia zostały rozwiane
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
tak tak dokładnie o tym myślę tylko się zastanawiam ile to roboty i czy będzie jakaś mocna rzeźba przy podłączaniu kabli
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panowie a ja mam takie pytanie. Mam pakiet oświetlenia ori klamki, lampki, nogi itd. ale niestety korby ;/ Pytanie brzmi czy jest szansa że elektryka juz będzie w środku czy nie? Jeśli nie, czy bedzie to duża rzeźba w elektryce czy może kwestia dukupienia instalacji drzwi do wersji z elektryką i tylko wpiąc p&p ?
- Odma
-
osłona
8E2819422A to numer samego dekla na aku, dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie, dla eurpejczyków jest 8E1819422a a to co ja podałem wcześniej to cała górna osłonka podszybia
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
przewody od wody masz Kolego podłączone do chłodniczki której na tych zdjęciach nie ma. Poza tym ANB ma podstawę starego typu, inną niż w B6.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
u mnie tydzień czasu i cena detal 68zł. Jak odkecisz podstawe to będzie widać czy jest to samo. Zamów sobie od razu uszczelke pod podstawę filtra, tą blaszaną.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
kwestia czy zaworki są zamienne bo w ETKA zawor 077 103 175b wystepuje w starszych 1,8t bo oni sugerują się ETKĄ dlatego tak powiedzieli. A skoro w AVJ wstepuje zaworek (według ELSA 06a 103 175), to patrząc na fakt że mają taką samą podstawę, to na moje w BFB jest to samo i jest zamontowany zaworek "nie na TORX"
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
do bfb jest podstawa https://www.google.pl/search?q=06a+115+405+bs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=gGrTVPnfJonoaMzTgTg&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=864#tbm=isch&q=06a115405bs&imgdii=_&imgrc=I_wLfteRi-V19M%253A%3B7Sf7kdyE51EsYM%3Bhttp%253A%252F%252Fc1552172.r72.cf0.rackcdn.com%252F19632_x800.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ecstuning.com%252FES253059%252F%3B800%3B600 więc wygląda na zaworek 06A103175 a sugerując sie fotkami poniżej, zawór na torx ma nr 077 103 175b https://www.google.pl/search?q=077103175b&biw=1280&bih=864&tbm=isch&imgil=FJuSF0_m_x43dM%253A%253BWp0DN5QnonVu-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.worldimpex.com%25252Fparts%25252Fgenuine-part-valve_5373.html&source=iu&pf=m&fir=FJuSF0_m_x43dM%253A%252CWp0DN5QnonVu-M%252C_&usg=__YIf33iHEKJNDrVUoleQWH5ZEaks%3D&ved=0CCkQyjc&ei=BG_TVJqGOInlaIz4gbgH#imgdii=_&imgrc=U0YW5U1yccd4FM%253A%3BlUdBaP8IAMIq5M%3Bhttp%253A%252F%252F12v.org%252Furs%252F077103175B_3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforums.quattroworld.com%252Fs4s6%252Fthreads%252F8915.phtml%3B582%3B436
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
wygląda na tą samą podstawę tylko bez zaworka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
dla AWT numer 06a 115 405 ah ( zamienione na 06a 115 405bs) dla BFB, BEX itd 06a 115 405 bs podstawy są takie same więc i zaworki tez oczywiście to moje zdanie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
bo w etce do bfb bex avj itd jest właśnie napisane "brak częśći zamiennej" a do starszego AWT jest podany zaworek 06A103175 kwestia jest tylko czy to jest taki sam zaworek jak w podstawach oleju b6-tki znowu patrząc na nr podstaw filtra (całych) numery się zgadzają dla AWT,BFB,BEX itd, więc skoro podstawy są takie same to i zaworki też. Tak mi się wydaje
-
osłona
od b6 "powinno" pasować, silniki 4-6cylindrowe
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
trzeba odkecic filtr oleju, chłodniczkę i podstawę od bloku. Nastepnie wykręcic zaworek z podstawy, wkręcić nowy i reszta odwrotnie
-
osłona
tylko numer musisz zweryfikować bo na szybko sprawdzałem
-
Błedy: p1297, p1136, p0507 1.8T 163
nie kabelek tylko przewód gumowy. Właśnie takie sa objawy uszkodzenia tego zaworu, czasami chod\zi okey a czasami masakra. Jest on schowany w trójniku pod kolektorem więc plakiem to może sobie po desce psiakać. https://www.google.pl/search?q=1,8t+zaworek+odmy&tbm=isch&imgil=uJnWPBC6P4FAnM%253A%253BXwrQkHd23Z4kcM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fforum.vwgolf.pl%25252Fviewtopic.php%25253Ft%2525253D184886&source=iu&pf=m&fir=uJnWPBC6P4FAnM%253A%252CXwrQkHd23Z4kcM%252C_&usg=__9UWqFRFE1Um8NhrgHTRyzl_ohBs%3D&biw=1280&bih=864&ved=0CCsQyjc&ei=FtXRVLWKHJXdapLQgoAP#imgdii=_&imgrc=5DZnOdxWZgg4UM%253A%3BimXkCN3aRgv0vM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.a6klub.pl%252Ffiles%252Fthumbs%252Ft_odpowietrzenie_112.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.vw-passat.pl%252Fthreads%252F142827-Bledy-17544-16891-pootrzebna-pomoc%3B328%3B400 zaworek to nr 6 a przewód nr 10 idzie do góry do kolektora. Widać go z góry koło przepustnicy, idzie wzdłuż kolektora i schodzi na dół.
-
osłona
tak. 8e1 819 447a https://www.google.pl/search?q=8e1+819+447a&tbm=isch&imgil=8XHsqEl75CexhM%253A%253BMvMyYjL19P_HmM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.drive2.ru%25252Fl%25252F2425878%25252F&source=iu&pf=m&fir=8XHsqEl75CexhM%253A%252CMvMyYjL19P_HmM%252C_&usg=__OIx6X2pWIcxuo1uaS_c80TSEOYk%3D&biw=1280&bih=864&ved=0CCsQyjc&ei=1MzRVN_GI8zjaKDIgZAI#imgdii=_&imgrc=8XHsqEl75CexhM%253A%3BMvMyYjL19P_HmM%3Bhttps%253A%252F%252Fa-a.d-cd.net%252F3a06144s-960.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.drive2.ru%252Fl%252F2425878%252F%3B960%3B640
-
Błedy: p1297, p1136, p0507 1.8T 163
sprawdałeś osobiście ten zaworek? Sprawdź jeszcze raz, nie zaszkodzi. Tak jak pisali koledzy powyżej, ściśnij przewód idący od kolektora ssącego na doł do trójknia. U mnie przy uszkodzonym zaworku, ściśniecie przewodu powodowało natychmiastową równą prace na wolnych obrotach.
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
myślę że nie wynika to z zabrudzenia starego filtra.
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
Mann jakością jest jak ori więc na pewno nie on jest winny. C27 192/1 to poprawna referencja do tego modelu więc pozostaje kwestia, że wcześniej tego nie słyszałeś albo coś zostało źle złożone.
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
a może nie domknąłeś obudowy filtra powietrza