Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. hehe ten 8E0 920 930S w necie droższy jak ten od S4 8E0 920 930 L
  2. 933SX i S to jest od diesla? to raczej nie podpasuje. Nie ma różnicy RB4, RB8? Od S4 wsio fajnie ale to nie jest S4 więc nie będę robił "ognia" samym licznikiem moj licznik to 8e0 920 900N a auto ma vin do 8e-4-137000 i w etce też tak pisze a w tabelce jest że dopiero od 8e-4-137001... Hmmm ciekawe o co chodzi
  3. rozumiem że ta pierwsza tabelka jest jak wyrocznia i żaden inny numer mi nie podejdzie np. te z wcześniejszych lat kolorowe FISy?
  4. Panowie ja mam u siebie licznik 8e0 920 900N czyli mogę założyć bo 8e0 920 931. Ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego.... czy to taka rzadkość czy coś przeoczyłem???
  5. chciałem właśnie wiedzieć czy mogę się łudzić że mam już instalację w aucie.... Ale moje złudzenia zostały rozwiane
  6. tak tak dokładnie o tym myślę tylko się zastanawiam ile to roboty i czy będzie jakaś mocna rzeźba przy podłączaniu kabli
  7. Panowie a ja mam takie pytanie. Mam pakiet oświetlenia ori klamki, lampki, nogi itd. ale niestety korby ;/ Pytanie brzmi czy jest szansa że elektryka juz będzie w środku czy nie? Jeśli nie, czy bedzie to duża rzeźba w elektryce czy może kwestia dukupienia instalacji drzwi do wersji z elektryką i tylko wpiąc p&p ?
  8. kawowy19 odpowiedział(a) na Adam95 temat w 1.8T
    i uważaj żebyś przy wyciąganiu odmy jej nie połamał, bo stary plastik lubi pękać.
  9. kawowy19 odpowiedział(a) na BartSzwecja temat w 1.8T
    8E2819422A to numer samego dekla na aku, dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie, dla eurpejczyków jest 8E1819422a a to co ja podałem wcześniej to cała górna osłonka podszybia
  10. przewody od wody masz Kolego podłączone do chłodniczki której na tych zdjęciach nie ma. Poza tym ANB ma podstawę starego typu, inną niż w B6.
  11. u mnie tydzień czasu i cena detal 68zł. Jak odkecisz podstawe to będzie widać czy jest to samo. Zamów sobie od razu uszczelke pod podstawę filtra, tą blaszaną.
  12. kwestia czy zaworki są zamienne bo w ETKA zawor 077 103 175b wystepuje w starszych 1,8t bo oni sugerują się ETKĄ dlatego tak powiedzieli. A skoro w AVJ wstepuje zaworek (według ELSA 06a 103 175), to patrząc na fakt że mają taką samą podstawę, to na moje w BFB jest to samo i jest zamontowany zaworek "nie na TORX"
  13. do bfb jest podstawa https://www.google.pl/search?q=06a+115+405+bs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=gGrTVPnfJonoaMzTgTg&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=864#tbm=isch&q=06a115405bs&imgdii=_&imgrc=I_wLfteRi-V19M%253A%3B7Sf7kdyE51EsYM%3Bhttp%253A%252F%252Fc1552172.r72.cf0.rackcdn.com%252F19632_x800.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ecstuning.com%252FES253059%252F%3B800%3B600 więc wygląda na zaworek 06A103175 a sugerując sie fotkami poniżej, zawór na torx ma nr 077 103 175b https://www.google.pl/search?q=077103175b&biw=1280&bih=864&tbm=isch&imgil=FJuSF0_m_x43dM%253A%253BWp0DN5QnonVu-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.worldimpex.com%25252Fparts%25252Fgenuine-part-valve_5373.html&source=iu&pf=m&fir=FJuSF0_m_x43dM%253A%252CWp0DN5QnonVu-M%252C_&usg=__YIf33iHEKJNDrVUoleQWH5ZEaks%3D&ved=0CCkQyjc&ei=BG_TVJqGOInlaIz4gbgH#imgdii=_&imgrc=U0YW5U1yccd4FM%253A%3BlUdBaP8IAMIq5M%3Bhttp%253A%252F%252F12v.org%252Furs%252F077103175B_3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforums.quattroworld.com%252Fs4s6%252Fthreads%252F8915.phtml%3B582%3B436
  14. wygląda na tą samą podstawę tylko bez zaworka
  15. dla AWT numer 06a 115 405 ah ( zamienione na 06a 115 405bs) dla BFB, BEX itd 06a 115 405 bs podstawy są takie same więc i zaworki tez oczywiście to moje zdanie
  16. bo w etce do bfb bex avj itd jest właśnie napisane "brak częśći zamiennej" a do starszego AWT jest podany zaworek 06A103175 kwestia jest tylko czy to jest taki sam zaworek jak w podstawach oleju b6-tki znowu patrząc na nr podstaw filtra (całych) numery się zgadzają dla AWT,BFB,BEX itd, więc skoro podstawy są takie same to i zaworki też. Tak mi się wydaje
  17. kawowy19 odpowiedział(a) na BartSzwecja temat w 1.8T
    od b6 "powinno" pasować, silniki 4-6cylindrowe
  18. trzeba odkecic filtr oleju, chłodniczkę i podstawę od bloku. Nastepnie wykręcic zaworek z podstawy, wkręcić nowy i reszta odwrotnie
  19. kawowy19 odpowiedział(a) na BartSzwecja temat w 1.8T
    tylko numer musisz zweryfikować bo na szybko sprawdzałem
  20. nie kabelek tylko przewód gumowy. Właśnie takie sa objawy uszkodzenia tego zaworu, czasami chod\zi okey a czasami masakra. Jest on schowany w trójniku pod kolektorem więc plakiem to może sobie po desce psiakać. https://www.google.pl/search?q=1,8t+zaworek+odmy&tbm=isch&imgil=uJnWPBC6P4FAnM%253A%253BXwrQkHd23Z4kcM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fforum.vwgolf.pl%25252Fviewtopic.php%25253Ft%2525253D184886&source=iu&pf=m&fir=uJnWPBC6P4FAnM%253A%252CXwrQkHd23Z4kcM%252C_&usg=__9UWqFRFE1Um8NhrgHTRyzl_ohBs%3D&biw=1280&bih=864&ved=0CCsQyjc&ei=FtXRVLWKHJXdapLQgoAP#imgdii=_&imgrc=5DZnOdxWZgg4UM%253A%3BimXkCN3aRgv0vM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.a6klub.pl%252Ffiles%252Fthumbs%252Ft_odpowietrzenie_112.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.vw-passat.pl%252Fthreads%252F142827-Bledy-17544-16891-pootrzebna-pomoc%3B328%3B400 zaworek to nr 6 a przewód nr 10 idzie do góry do kolektora. Widać go z góry koło przepustnicy, idzie wzdłuż kolektora i schodzi na dół.
  21. kawowy19 odpowiedział(a) na BartSzwecja temat w 1.8T
    tak. 8e1 819 447a https://www.google.pl/search?q=8e1+819+447a&tbm=isch&imgil=8XHsqEl75CexhM%253A%253BMvMyYjL19P_HmM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.drive2.ru%25252Fl%25252F2425878%25252F&source=iu&pf=m&fir=8XHsqEl75CexhM%253A%252CMvMyYjL19P_HmM%252C_&usg=__OIx6X2pWIcxuo1uaS_c80TSEOYk%3D&biw=1280&bih=864&ved=0CCsQyjc&ei=1MzRVN_GI8zjaKDIgZAI#imgdii=_&imgrc=8XHsqEl75CexhM%253A%3BMvMyYjL19P_HmM%3Bhttps%253A%252F%252Fa-a.d-cd.net%252F3a06144s-960.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.drive2.ru%252Fl%252F2425878%252F%3B960%3B640
  22. sprawdałeś osobiście ten zaworek? Sprawdź jeszcze raz, nie zaszkodzi. Tak jak pisali koledzy powyżej, ściśnij przewód idący od kolektora ssącego na doł do trójknia. U mnie przy uszkodzonym zaworku, ściśniecie przewodu powodowało natychmiastową równą prace na wolnych obrotach.
  23. kawowy19 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    myślę że nie wynika to z zabrudzenia starego filtra.
  24. kawowy19 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Mann jakością jest jak ori więc na pewno nie on jest winny. C27 192/1 to poprawna referencja do tego modelu więc pozostaje kwestia, że wcześniej tego nie słyszałeś albo coś zostało źle złożone.
  25. kawowy19 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    a może nie domknąłeś obudowy filtra powietrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.