Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. topran nie jest godny polecenia
  2. Witam! Panowie mam pytanie. Odgrzybiałem klime i zauważyłem dziwną (chyba dziwną) rzecz. Mianowicie. Mam na ECON ciągnie powietrze z zew. Wciskam obieg wew zamyka klapy na zew a otwiera to wewnętrzna wiec chyba wsio okey. Natomiast jak kliknę na AUTO to od razu robi mi obieg wew. Klapki zew sie zamykają a wew otwiera. Czy to aby normalne?? Bo mam schowek zdjęty i się zastanwiam czy wsio jest okey. dodam jeszcze jedno. Dzieje sie tak w momencie gdym mam temp na LO bo jak troche podniosę to zaczyna przymykać wew klapke a otwierac zew. Czy może to wynikać z tego że np. sterownik porównuje temp w wew i na zew i jeśli w środku jest chłodniej a zadamy mu temp LOW to ciągnie z wewnatrz żeby mu było "łatwiej"? Błędów na Vagu nie ma. nastawy zrobione i nic nie widać. chyba że to tak ma byc nikt nie wie nic?
  3. bedzie kosztował ok 45zł
  4. nie ten. chodzi o taki 035 103 245A jesli ten zaworek jest odpowiedzialny za takie zachowanie to jest sposob na sprawdzenie. na odpalonym silniku ściśnij wężyk od kolektora ssącego który idzie do trójnika pod kolektorem w którym siedzi ten zaworek. Jeśli objawy ustaną to masz winowajce. U mnie tez był ten błąd przy uszkodzonym zaworku
  5. kawowy19 odpowiedział(a) na Destro temat w 1.8T
    można to sprawdzić to jak napisałem powyżej bez niepotrzebnego wyciągania jego. Wystarczy ścisnąć ten wężyk
  6. kawowy19 odpowiedział(a) na Destro temat w 1.8T
    poszukaj tematu o zaworku odpowietrzania skrzyni korbowej. jest pod kolektorem ssącym w gumowym trójniku. Jeden z przewodów od trójnika idzie do góry do kolektora ssącego. Spróbuj ścisnąć go i zobaczysz czy uspokoją się obroty.
  7. kawowy19 odpowiedział(a) na Destro temat w 1.8T
    sprawdzałeś zaworek w odmie??
  8. u mnie przy zaworku najpierw falował, wieszal obroty a jak całkiem padł to chodzi jak na 3 cylindrach
  9. a może zaworek odmy po prostu
  10. płyn poleci
  11. kawowy19 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w 1.8T
    jak się nie mylę 06b 133 783 AT
  12. kawowy19 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    jest w podoróbie chyba ale nieopłacalny interes. w aso kosztuje ok 40zł
  13. nie ma żadnych negatywnych skutków
  14. sam słupek albo głowica z bex była założona do Twojego bfb a róznice jak wyżej napisał vdm
  15. 06B 133 555 H
  16. kawowy19 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    sprawdż zaworek jednokierunkowy na odmie, może czujnik. vaga podłączałeś?
  17. kawowy19 odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w 1.8T
    na postoju heble hałasowały? dziwna sprawa trzeba przyznać
  18. jak tylko przy odpaleniu i tylko przez 2sek to wytrzyma. Poczytaj trochę na forum bo było juz sporo tematów. Dowiesz się też o kosztach tej operacji itd
  19. kawowy19 odpowiedział(a) na Konrad222 temat w 1.8T
    właśnie kwestia którędy wywaliło ten płyn w ogóle
  20. kawowy19 odpowiedział(a) na Konrad222 temat w 1.8T
    skoro mechanik stwierdził uszczelkę pod głowicą to z nim musisz gadać. Bo równie dobrze mógł pęknąć króciec z tyłu głowicy albo wąż i przy takiej prędkości wywaliło. Najpierw dokładnie sprawdzić. A koszta głowicy itd to zależy gdzie i zależy jak mocno będzie ingerowane w nią.
  21. kawowy19 odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    w weżu zawsze troszkę oleju będzie ale to właśnie śladowe ilości. No chyba że leci ciurkiem ;p Połknął 2litry oleju na tysiąc. Więc DEV chyba dobrze sugeruje gumki na zaworach.
  22. kawowy19 odpowiedział(a) na marti82gost temat w 1.8T
    ORI. czujnik sprawdzić można vagiem. Na rozgrzanym teoretycznie silniku podlącz vaga i sprawdzić temp. silnika i porównaj ją z tym co masz na liczniku. Powinny być bardzo zbliżone.
  23. kawowy19 odpowiedział(a) na maciek23ms temat w 1.8T
    możliwe
  24. kawowy19 odpowiedział(a) na kawowy19 temat w 1.9TDI
    hmmm no ja znalazłem tylko jeden temat ale dzieki za odpowiedź Kolego
  25. kawowy19 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam! Mam pytanko. Znajomy ma pękniętą miske w AFN i trzeba ją wymienić. Czy dużo z tym roboty? Trzeba opuszczać zawiechę? Czy wystarczy podnieść motor? A może wystarczy ja odkręcić i pomanewrować żeby wyszła? Z góry dziękuje za pomoc;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.