Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. kawowy19 odpowiedział(a) na turek 73 temat w 1.8T
    http://www.directupload.net/file/d/4091/zni5dra2_jpg.htm
  2. może głowica tylko od bfb założona
  3. tuleje na saniach? sprzęgło? przegub wewnętrzny? Musisz szukać bo nic innego Ci nie zostanie. Dziwne jest, że jak pisałeś skrzynia uderza o podwozie, co by świadczyło o poduchach silnika/skrzyni ale to sprawdziłeś...
  4. zrób test licznika i sprawdź jeszcze raz
  5. N 904 673 01 to nr OE, wymiar 34,2 x 3
  6. kawowy19 odpowiedział(a) na Valgas temat w 1.8T
    trzeba było tak od razu napisać. Teraz brzmi to sensownie. Ale ogólnie chyba za dużo kombinowania. Podzespoły pewnie podejdą, skrzynia też kwestia przełożeń,quattro ośka itd. No i podłączenie po tym tego wszystkiego, instalacja. komp, soft itd itp
  7. kawowy19 odpowiedział(a) na Valgas temat w 1.8T
    szukaj 1,8T bo w 2,0TFSi z gazem słabo no i sam motor drogi. Myślę że to nieopłacalny interes. Jak chcesz gaz szukaj 1,8T albo coś większego bo on chyba z gazem problemu nie miały
  8. kawowy19 odpowiedział(a) na Valgas temat w 1.8T
    nie znalazłeś 1,8t która "sprostałaby Twoim wymaganiom" - co masz na myśli? Za mało mocy? To wrzuć jakiś program, zainwestuje pare złotych w osprzęt itd albo od razu kup a4 z 2,0TFSI. Koszt swapu - silnik plus wiązka, komp ktoś kto przełoży plus elektronik który Ci to zgra itd itp więc wydaje mi się że nie opłaca się robić takiego swapa.
  9. tylko chodzi o pokrywę z tyłu silnika gdzie napinacz jest łańcuch itd - ona wychodzi też bez niczego?
  10. ok tak bede musiał zrobić. Silikon pod uszczelke czy nie? bo u siebie w 1,8T dawałem inaczej ciekło i one tak mają. Natomiast nie wiem jak w 2.0. A pokrywe wałków idzie chyba normalnie odkręcić żeby wymienić pod nią uszczelke co?
  11. czujnik musi być sprawny więc go wymień, nie wiem nad czym sie zastanawiasz
  12. witam! Panowie cieknie olej z okolic pokrywy. Zbiera sie na rozruszniku, skrzyni itd skapuje na oslone. Silnik pochylony w prawo i prawa strona właśnie przybrudzona i z tyłu. Z lewej jest sucho. Teraz pytanie czy to kwestia pochylenia silnika i olej cieknie spod pokrywy i zacieka na prawo i po tyle, czy olej cieknie z tylnej obudowy napinacza wałków??? Ciężko to stwierdzić ale może ktoś już zmieniał i wie coś więcej. Zastanawiam się czy wymieniać obie czy tylko tą pod obudową?
  13. zaworek ma działać tylko w jedną stronę. Wyjmij go i zobacz bo zazywczaj jak się uszkodzi to lata w środku i raz zamyka a raz nie. wszystkie węże muszą być szczelne
  14. po programie przepływka pokazuje wiecej dlatego "skoro masz..." ezektor - duzy trójnik od góry przy kolektorze. zawór jednostronny - na dole, pod kolektorem w trójniku gumowym
  15. chyba nie ma w zmienniku tego Kolego. Pozostaje Ci oryginał albo używka
  16. gdyby było nie okey to bym nie pisał , zaznaczyłem że u mnie jest okey
  17. tu masz wsio http://www.directupload.net/file/d/4065/dgoct7hq_jpg.htm
  18. wygląda mi to przewód od trójnika odmy. Lepiej zrobić bo peknie całkiem i będzie świrował. Nic sie nie dzieje z nim?
  19. zmierz ciśnienie przed wymianą. Jesli jest za niskie wymień filtr i jeszcze raz pomiar. Jak bedzie dalej to samo to pompki musisz szukać, chyba że też trafisz jakiś felerny filtr.
  20. Panowie a orientujecie się po co w obudowie filtra jest taka jakby zaślepka w nią wkręcana? Coś na zasadzie korka spustowego? https://www.google.pl/search?q=06d115408b&tbm=isch&imgil=nSdN9QscBsjcBM%253A%253BYFI6KDRMg4vsvM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ecstuning.com%25252FVolkswagen-Golf_V--2.0T%25252FEngine%25252FES250998%25252F&source=iu&pf=m&fir=nSdN9QscBsjcBM%253A%252CYFI6KDRMg4vsvM%252C_&biw=1280&bih=864&usg=__DhZkKRZJH38B237qFsuTwAZjvaw%3D&ved=0CCoQyjdqFQoTCP6E4pj0_8YCFYJ-cgodbCINrw&ei=14y4Vb69M4L9yQPsxLT4Cg#imgrc=nSdN9QscBsjcBM%3A&usg=__DhZkKRZJH38B237qFsuTwAZjvaw%3D
  21. dzięki za rade. Właśnie taki zakupiłem i dziś go zaleję
  22. czyli dobrze mówiłem można dodać że wciągając powietrze przez jeden z otworów (gdy drugi jest zamknięty) słychać wyraźnie jak membrana się zaciąga. Nie idzie zasysać cały czas, tylko i wyłącznie do momentu gdy membrana się zassie i wtedy koniec. Oczywiście jeśli sprawna bo jeśli nie to można normalnie ciągnąć powietrze cały czas.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.