Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. BFB w większości ma 5skrzynki jak jest ośka
  2. było nie raz o napinaczach febi i innych chinolach z internetu
  3. kawowy19 odpowiedział(a) na 5kijas5 temat w 1.8T
    http://www.vagclub.pl/viewtopic.php?f=142&t=1899 nr1 foto podgladowe oczywiście
  4. to jest dobre pytanie
  5. kawowy19 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w 1.8T
    mann, bosch, knecht jeśli chodzi o olej i paliwo. Powietrza i kabiny możesz śmiało włożyć filtrona.
  6. co mi sie rzuca w oczy to zaworek. Jak ja kupowałem w ASO to był zielony z czarnym a tam jest siwy z czarnym. Z tego co widziałem to podróbki były właśnie siwe ale to tylko moje spostrzeżenie. Generalnie sytuacja może byc podobna jak z napinaczami ORI chinole z neta... za 1/3ceny ori z ASO
  7. nieistotne jedno z drugim nic nie ma wspólnego
  8. jak na moje lampe trzeba wyjąc w całości a nie zmieniać żarniki na zamontowanej bo na to nie ma miejsca chyba że zdemontujesz właśnie obudowe filtra
  9. nie wiem jak w b7 ale ja w b6 u siebie ściągałemn bez demontażu obudowy. Pokombinuj z kluczem a dojdziesz do tej śrubki u dołu
  10. popatrz na ori przyrząd i dorób sobie coś na podobnej zasadzie
  11. to pod napinaczem nie zmieniłeś uszczelki? uszczelka pokrywy na silikon?
  12. oring z serwisu polecam bo pasuje idealnie. u mnie miaøem poddobna sytuacje. okazalo sie ze obudowa termostatu zaczela sie ukruszac i przeciekalo. Jedynym wyjsciem byla wymiana na nowy i spokoj.
  13. są tańsze. Ori tylko Behr-hella
  14. kawowy19 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    za pewne to nie czujnik ale może być a może po prostu zabrudzony smok. Miska w dół i trzeba sprawdzić. Kontrolka powinna Cie nakierować gdzie szukać problemu. Skoro wyskakuje kontrolka niskiego cisnienia to trzeba to sprawdzić.
  15. zaraz pod kolektorem jest termostat. pewnie stamtąd leci i to jest właśnie poniżej miejsca które zaznaczyłes
  16. kawowy19 odpowiedział(a) na jarekaudi temat w 1.8T
    Nie. Napisałem - unosimy. Chodzi o to aby nie rozpinać łańcucha itd
  17. kawowy19 odpowiedział(a) na jarekaudi temat w 1.8T
    pokrywa w góre. ściskiem ściskamy napinacz i go odkrecamy. unosimy do góry i wymieniamy uszczelke składamy odwrotnie
  18. Oba mają po dwa wyjścia z każdej strony. W etce dla Q jest podany filtr inny, kwestia czym się różnią.
  19. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    90km/h. Jechałem naprawdę spokojnie ale też bez przesady. Idzie idzie ale to takie jechanie żeby jechać oczywiście to dane z FISa a wiadomo bywa z tym różnie. Chociaż wtedy robiłem taki pomiar z tankowaniem to wyszło bardzo podobnie. na FISie miałem 6,2 a z tankowania wyszło coś ok 6,5l. Normalnie jadąc to koło 7,5-8,5
  20. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    mi w mieście jeżdżąc spokojnie pali 9-10l a mam serię. W trasie jeżdżac przepisowo jest 6-7litrów. Po dobrym programie zazwyczaj delikatnie się obniża spalanie.
  21. ngk
  22. teraz już wiadomo dlaczego tak sprawnie Ci poszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.