Treść opublikowana przez kawowy19
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
po prostu pechowo trafiłeś.... Oby teraz służył jak najlepiej
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
aaaa czyli trochę inaczej. Po rozrządzie przejechałeś pare klocków, a jak pojechałaś na filtr paliwa to usłyszeliście te hałasy.... Może tak pechowo po prostu trafiłeś, że motor w takim stanie...
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
no chyba jaj nie zrobili że podmienili motory....
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
to nie było tego słychać zaraz przy zakupie? Dziwne że tak nagle
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
ja zakładałem Elringa i to chyba jedne z najlepszych na rynku jeśli chodzi w ogóle o uszczelki ale pewnie inne też dadzą rade bez kłopotu
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
lepiej wymienić a koszt niewielki
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
06b 133 555H nr oe gniazd plastikowych a oringi chyba 035 906 149A dostępne w ASO
-
Ile obrotów przy 140km/h
a nie na odwrót??? Duże koło wolniej się kręci więc prędkość będzie zaniżana
-
Regulator ciśnienia paliwa
BFB i BEX maja te same filtry
-
Regulator ciśnienia paliwa
jest w filtrze.
-
mocne drgania auta przy przyśpieszaniu 1,8t BEX
rozrząd raczej nie powodowałby drgań. Skoro to nie kwestia opon. Przyjrzyj się poduszkom silnika, wydechowi, zawieszeniu i przegubom, bo wydaje mi się że w tym powinieneś szukać przyczyn drgań.
-
czujnik temperatury
Nie. Mówię o 059 919 501a to on jest odpowiedzialny za wskazania licznika i podawanie sygnału do ECU
-
czujnik temperatury
Mają przecież ORi w ofercie za około 50zł
-
Odpalanie na zimnym ok -10 problem
po nocy zapach benzyny zawsze będzie, jest to normalne całkowicie
-
Prośba o pomoc przy rozkodowaniu błędów, padnięty G2 G62?
Kolego założyłeś drugi ten sam temat... W pierwszym temacie na pewno ktoś udzieli Ci odpowiedzi.
-
1.8 t BEX zawor kombinowany
to jest to samo 026906283H. APG to nieistotny symbol. Nr OE kończy się na H
-
czujnik temperatury
ori czujnik ale zakupiony w sklepie
-
czujnik temperatury
dobrze poszukaj. Ja kupowałem ori w sklepie za 40zł
-
czujnik temperatury
zmień ten czujnik, kupi ori.
-
gdy mocniej zachamuje to włącza mi się ssanie
Kolego, zahamuje i samochód. Zachowania Twojego auta mogą wynikać z dziurawych albo uszkodzonych zaworów podciśnień.
- czujnik temperatury
-
zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej
brak kata zapewne robi swoje. Ale uszkodzony zaworek na pewno wpływa na skład mieszanki
-
coś stuka. napinacz?
istnieje. Ale raczej łożysko nie powoduje chrobotania. Szum, piszczenie itd. A nie hałasuje u Ciebie czasami dwumasa? U mnie jest podobnie i obstawiam że to właśnie ona tak halasuje. A słychać to właśnie przy ruszaniu bez gazu albo jak wrzuce za wysoki bieg i dam gazu np. 3bieg i 1tys obrotów. Kiedyś podmieniałem napinacz i było lepiej ale wydaje mi ze to właśnie dwumasa tak chrobocze
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a na forum panuje przekonanie, że płukanka nie zaszkodzi. Jest raczej na plus dla silnika itd. Ciekawe czemu u Ciebie poszło w drugą stronę.... Dlatego np. ja jeszcze nie zrobiłem płukanki, bo jakoś nie mogę do końca nabrać przekonania, że nie ma możliwości żeby zaszkodziła.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
zapewne łańcuch "gra"