Treść opublikowana przez kawowy19
-
Ogranicznik fali olejowej BEX
a mobil Formula FE nie jest czasami dedykowany do forda?
-
Cieknie delikatnie olej na katalizator
https://www.google.pl/search?q=1,8t+scisk+napinacza&client=firefox-a&hs=knE&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&biw=1173&bih=792&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VZFkVLHoE8b6ygOVxoCABw&ved=0CAYQ_AUoAQ#rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&q=1%2C8t+vag+blokada+napinacza&facrc=_&imgdii=_&imgrc=kIThY8NiVOvnbM%253A%3BaELqSUm-QraIAM%3Bhttp%253A%252F%252Fbialystok-mechanik.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F12%252Fhp-911-029-00.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbialystok-mechanik.pl%252Fwypozyczalnia%252F%3B400%3B400
-
Uszczelka pod głowicą - co wymienić ?
króciec wodny jest z tyłu silnika a kolektor wydechowy jest z prawej strony, więc teoretycznie ciężko raczej aby tamtędy "zaciągał" spaliny.
- chyba zbyt mały aku?!
-
Lokalizacja termostatu (z błędu)
do bfb chyba nawet nie ma zamienników. Behr'a tylko i to jest to samo co w oryginale jest zamontowane.
-
Lokalizacja termostatu (z błędu)
termostat jest tak jakby pod kolektorem ssącym. https://www.google.pl/search?q=termostat+1,8t+bfb&client=firefox-a&hs=AgX&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=TJfMfcjzzSmEMM%253A%253Bng9IbSLDsQREpM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.audizine.com%25252Fforum%25252Fshowthread.php%25252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement&source=iu&pf=m&fir=TJfMfcjzzSmEMM%253A%252Cng9IbSLDsQREpM%252C_&usg=__ID6u3X943VghYnC9ilYpCfO8V4I%3D&biw=1173&bih=792&ved=0CDwQyjc&ei=itNgVJL7DYHQPYO6gcgL#facrc=_&imgdii=_&imgrc=TJfMfcjzzSmEMM%253A%3Bng9IbSLDsQREpM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.audiworld.com%252Ftech%252Fpics%252Feng106_27616204384.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.audizine.com%252Fforum%252Fshowthread.php%252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement%3B800%3B600 a tu masz zdjecie termostatu https://www.google.pl/search?q=termostat+1,8t+bfb&client=firefox-a&hs=AgX&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=TJfMfcjzzSmEMM%253A%253Bng9IbSLDsQREpM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.audizine.com%25252Fforum%25252Fshowthread.php%25252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement&source=iu&pf=m&fir=TJfMfcjzzSmEMM%253A%252Cng9IbSLDsQREpM%252C_&usg=__ID6u3X943VghYnC9ilYpCfO8V4I%3D&biw=1173&bih=792&ved=0CDwQyjc&ei=itNgVJL7DYHQPYO6gcgL#facrc=_&imgdii=_&imgrc=HB3cLxFGia5Z2M%253A%3BMGzrqaOzesQDsM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg02.allegroimg.pl%252Fphotos%252Foryginal%252F45%252F47%252F09%252F65%252F4547096547%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Ftermostat-behr-oryg-audi-a4-b6-b7-a6-c5-1-8t-2-0-i4547096547.html%3B1024%3B683
-
Szarpie silnikiem na nie do końca zimnym
059 919 501 A nr OE. Jest jeden rodzaj w b6
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
też sprawdzę z ciekawości bo jeszcze o tym nie słyszałem
-
demontaż (wyjęcie) alternatora w 1.8T
to jest najprostszy sposob
-
wysokie obroty na jałowym
pvr ? co masz na myśli?
-
wysokie obroty na jałowym
035 103 245 G to zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej. Założony na gumowym trójniku pod kolektorem ssącym. Bardzo często padają. U mnie jak padł było łatwo sprawdzić. Gdy auto kulawo chodziło wystarczyło ścisnąć wężyk podciśnienia idący od przepustnicy albo kolektora i auto zaczynało pracować jak należy.
-
Pompa paliwa audi AVJ 1.8t
wydaje mi sie że może być normalny, odporny na paliwo.
-
Pompa paliwa audi AVJ 1.8t
Wydaje mi się , że w jednym z podanych przeze mnie tematów, jest wątek o wymianie przewodu "karbowanego". Poszukaj, poczytaj, jednemu z użytkowników to chyba pomogło. Dokładnie nie pamiętam. I poczytaj przy okazji o zamiennikach to z tym też różnie bywa.
-
Pompa paliwa audi AVJ 1.8t
to słabo chyba.... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285873-objawy-padajacej-pompy-paliwa/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa#entry4122705 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227504-buczy-przy-porannym-odpaleniu/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa to tylko dwa
-
Pompa paliwa audi AVJ 1.8t
poszukaj tematu na forum, było o tym sporo....
-
Błąd 17963
Miałeś wejść w kanał 66 i nacisnąć pedał i zobaczyć czy zmieniają sie wartość - bynajmniej tak mi się wydaje. Czujnik znajduje się "nad" pedałem sprzęgła
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
no raczej:)
-
Problem. Dziwny dźwięk.
to gitara. Zastanawiałem się tylko czy idzie (czy jest miejsce) żeby po odkreceniu kolektora, wysunąć go nie hacząc o turbo
-
Problem. Dziwny dźwięk.
idzie wyjąć kolektor bez ruszania turbiny??? Ogólnie dużo roboty?
-
Problem. Dziwny dźwięk.
ale to piszczenie może się pojawiać gdzieś na łączeniu wydechu np. albo przy turbinie. Potem wraz z rozgrzanie się metal rozszerzy i cisza. Kwestia zlokalizowania
- 1.8 T BEX
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
no nic innego jak zdjąć co można, umyć i patrzeć. Innej metody nie ma chyba A skoro ściągałeś pokrywę to bym się przyjrzał bardzo dokładnie zanim podniesiesz głowicę.
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
z tego mamy rozumieć że pompa wody Ruville idzie na pierwszy montaż, podobnie jak hydraulik NTN??? Coś mi się nie wydaje Odnośnie tego że są dwie opcje to kiedyś zakładałem temat jak zmieniałem rozrząd pierwszy raz. A co do tego że np. w zestawie Conti'ego na rolkach pisze made in china czy tam romania to myślę że nie mam się czym stresować. Conti to za duża marka żeby pozwolić sobie, mimo produkcji w chinach, na jakieś jakościowe buble. Oczywiście to moje zdanie
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
to przeczytałem ale tak ogólnie jak to jest. Czy faktycznie druga wymiana tez na 120-180tys spokoj czy jednak mniej ?
-
blad 17748 i brak korelacji g40 względem g28.
to znaczy ze niemieckie serwisy się nie mylą? Skoro pojawiło się to po wymianie rozrządu to ja bym sprawdził jednak rozrząd