Treść opublikowana przez kawowy19
-
problem z ciśnieniem oleju w bfb
Na topranie cisnienie wzorowe a założona pompa z ASO. Widocznie na topranie nie było wsio okey
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
Proszę o odpowiedź czy musze zwalić turbo czy idzie jakoś inaczej looknąć na WG
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
to się okaże
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
logi robiłem niedawno to były ok i turbo niby wstawało dobrze.... Kurcze czyli zostaje mi wyjęcie kataryny. A ręką na dźwigni nie wyczuje tego luzu klapki wg??? ???? ????
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Trochę kombinacji jest. Ale skoro chce się w to bawić jego sprawa. Ugra swoje to ugra i tyle
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
ciekawe jak to się zakończy
-
Zacinający się rozrusznik
wiadomo i nie życzę tego oczywiście ale złośliwość rzeczy martwych czasami przerasta moje nerwy
-
Emblemat S line w przedniej grillu - gdzie wpiąć?
niby dlaczego s-line bez s-line? mam ori wyposażenie od s-line i emblematy na listwach. Nie wiem co w tym nie oryginalnego.
-
Emblemat S line w przedniej grillu - gdzie wpiąć?
mam S line na drzwiach i w środku więc znaczek chce założyć bo uważam ze fajnie sie komponuje.
-
Emblemat S line w przedniej grillu - gdzie wpiąć?
Witam. Mam szybkie pytanko jak w temacie. Jest jakieś oryginalne miejsce??? Bo na necie na fotach to każdy w innym miejscu.
-
Zacinający się rozrusznik
hmmm myślę że jest spora szansa że zatnie się na amen w najmniej odpowiednim momencie
-
Cieknie delikatnie olej na katalizator
cieknie bo nie dałeś silikonu. Poczytaj na forum. Żeby mieć święty spokój trzeba dać silikon
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
to tylko opis błędu aż tak sie nie zastanawiaj Łukasz miał na myśli dziurawe wężyki albo odme, albo np. zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej - tak myślę bynajmniej Co jest prawdopodobne bo często to siada. Sprawdź go. Czujnik może podejrzeć Vagiem. Albo miernik w rękę i sprawdzić oporność w określonych temperaturach. Czujnik jest z tyłu przy grodzi.
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
sprawdź czujnik temp silnika. Skoro temp silnika ma wpływ to może czujnik padł i nie daje dobrego sygnału na kompa
-
Rozrząd - kilka pytań w kwestii wymiany.
Tam była chyba kwestia taka. Jak miałes 152z to możesz przejść na ten nowy typ 153z ale koniecznie z nowymi rolkami. Więc teoretycznie możesz kupić zestaw na 153z z rolkami do 153z i zakładasz
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
wydaje mi sie ze w 1,8t miska jest na silikon klejona za kazdym razem
-
Rozrząd - kilka pytań w kwestii wymiany.
bo chyba były dwa typy. Stary rozrząd 152z a przebudowany 153z i do tego zmiana rolek. Jakoś tak to było
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
a jakiej firmy filtr założyłeś?
-
przetarty przewód paliwowy
przy filtrze są szybkozłączki więc nie ma opcji. Albo nowe ori albo uzywka
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
mało prawdopodobne aby 3 sztuki były wadliwe
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
w sensie miałby być lużny WG tak?? Ale nie objawiało by się to jakimś spadkiem mocy czy coś??? i czemu po rozgrzaniu jest okey? Czyli trzeba wyjąć turbo??
-
Zacinający się rozrusznik
Myślę że ciężko będzie to zdiagnozować bez wyciągnięcia rozrusznika. Może elektromagnes, może szczotki się wieszają albo się kończą po prostu.
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
Więc odczepiłem wtyczkę i jest ciszej, a podczas jazdy praktycznie niesłyszalne. Tylko czy nie wynika to z mniejszego ciśnienia?? Nie mam pojęcia. Jest jakiś sposób żeby wykluczyć nieszczelność gdzieś na wydechu czy pęknięty kolektor? A może szukać innej przyczyny?...
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
nie nie u mnie to SAI nie jest na 100%
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
Tylko u mnie się to dzieje dopiero po dodaniu gazu gwałtownym albo podczas jazdy z wcisnietym pedałem dość dobrze. Po odpaleniu na ssaniu czy już na wolnych obrotach jest cichutko a jak się rozgrzeje to jest podczas jazdy wsio okey