Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. kawowy19 odpowiedział(a) na bart3kk temat w 1.8T
    a jak to jest dalej, w sensie po pierwszej wymianie. Po jakim przebiegu kolejna wymiana tez 180tys czy 120tys czy mniej? Pamietam jak kiedyś znajomy mi opowiadał że Gates niby zaleca 60/70tys albo 5lat.... Jest to możliwe? Sporo mniej w porównaniu do tego co serwisy zalecają
  2. kawowy19 odpowiedział(a) na UTEK3 temat w 1.8T
    Sprawdz vagiem wskazania czujnik temp - to o czym wyżej pisałem. Bo może tak być że na liczniku masz 70 a w rzeczywistości jest 90 i wszystko okey Bo skoro po wymianie termostatu usterka wróciła to zostają czujniki temperatury
  3. kawowy19 odpowiedział(a) na UTEK3 temat w 1.8T
    tak ale ten w termostacie to taka ala grzalka chyba jest. Skoro zapłaciłes 310zł to okey, tylko z jakiej firmy, BEHRa? jesli tak to raczej nie powinno być z nim problemu. ja bym przyjrzał sie wtedy czujnikom temp silnika. Jeden z tyłu przy ścianie grodziowej, drugi na wężu przy chłodnicy. Ale skoro tak Ci skacze temp. to najlepiej Vagiem właśnie podejrzeć co pokazuje komp a co pokazuje licznik. Jeśli będzie duża rozbieżność albo będzie widać te skoki to masz winowajce.
  4. kawowy19 odpowiedział(a) na UTEK3 temat w 1.8T
    Sprawdź jak pisze jacek70 czy nie jest zapowietrzony układ. Podpinałeś vaga? Może czujnik szaleje. W vagu mozesz podejrzeć co jest na silniku do tego co pokazuje na desce. Aa tak z ciekawośći za termostat ile zapłaciłeś? Sam kupowałeś? Bo do naszych 1,8T jest dosyć drogi
  5. kawowy19 odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    moze gdzieś nieszczelność na wydechu. U mnie jest podobnie ale nie takl głosno
  6. kawowy19 odpowiedział(a) na Manioch temat w 1.8T
    Generalnie jest przede wszystkim tańszy. A działa tak samo więc wydaje mi się że zmiana na plus
  7. kawowy19 odpowiedział(a) na Manioch temat w 1.8T
    W tym rozrządzie do którego autor tematu zamieścił link nie ma już hydraulicznego napinacza. Jest to nowy typ rozrządu. Był o tym temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280333-rozrzad-kilka-pytan-w-kwestii-wymiany/
  8. kawowy19 odpowiedział(a) na Manioch temat w 1.8T
    Właśnie dlatego ja odradzałem Ruville.
  9. kawowy19 odpowiedział(a) na Manioch temat w 1.8T
    Możesz zakładać ale pompy Ruville to bym nie polecał. Ja w dobrej cenie kupowałem zestaw z contiego CT 909K10 (pasek z rolkami) + pompe wody SKF. Ogólnie rolki z Ruville są jak najbardziej okey, to samo co SKF, INA. Pompę wody możesz jeszcze śmiało zakładać z Hepu. Taki zestaw, jak zakładałem wyszedł mniej mniej niż ten z Twojego linku z kiepską pompą Ruville.
  10. tak chyba to było to
  11. kawowy19 odpowiedział(a) na ostr8 temat w 1.8T
    to objaw padnietego czujnika przy pedale sprzegla
  12. kawowy19 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    poczytaj na forum o buczeniu pompy paliwa
  13. PFR6Q to nie jest wynalazek tylko ori świeca
  14. to teoria ale w praktyce zazwyczaj ori świeca spisuje sie lepiej. Bynajmniej w większości znajomych takie opinie chodzą
  15. kawowy19 odpowiedział(a) na mieton temat w 1.8T
    gdzieś na pewno nieszczelność jest. Może kolektor albo gdzies przy turbo. Ten dźwięk może być właśnie powietrze "na lewo" uciekające. Potem jak się silnik rozgrzeje, metal się rozszerzy i nieszczelność się sklei.
  16. zielony czujnik z tyłu silnika poniżej napinacza wałków. Zamocowany w plastikowym króćcu przykręconym do głowicy. Nr OE 059 919 501A Warto kupić w ASO bo z podróbkami różnie bywa....
  17. kawowy19 odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    napinacz paska wielorowkowego / pk Trochę drga ale u mnie też drga a takich dźwięków nie mam. Aczkolwiek jak na podmiane założyłem nowy od kolegi to tak nie drgał Poza tym trochę musi drgać bo takie ma zadanie
  18. kluczem ciezko bo ciezko ale dojdziesz do koła na wale
  19. ile zapłaciłes?
  20. podchodzę poważnie bo chińczyki na allegro to też rzekomo oryginały. Czyli kupiłeś w ASO? Ostatnio ktos podobny temat poruszył, odnośnie tej klapki luźnej jakoby ona wydawała do złudzenia podobny dźwięk
  21. napinacz chińczyk?
  22. ciekawe czym się róznią te napinacze skoro sa wystawione w różnych cenach http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-napinacz-lancucha-rozrzadu-058109088e-i4580084314.html?source=mlt http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-napinacz-lancucha-rozrzadu-058109088e-i4605890506.html?source=mlt I ciekawe jak z gwarancją bo nic nie napisali http://allegro.pl/napinacz-lancucha-rozrzadu-audi-vw-1-8t-058109088e-i4548135846.html?source=mlt Tu niby 12 m-cy Wydaje mi się, że ktoś kiedyś chyba pisał tu na forum o tym. Założył chinola i po jakimś czasie musiał ściągać, bo zaczął hałasować mocniejj niż stary.
  23. Główny rozrząd jest napędzany paskiem. Miedzy wałkami na górze masz łańcuch
  24. a u mnie tak było właśnie jak poszła mi uszczelka pokrywy w okolicach osłony rozrządu i pod wpływem pędu powietrza zaciągał wyciek na tą śrubę. Ponadto miałem wyciek z tyłu silnika, który objawiał się kapaniem na kataryne.
  25. uszczelke dałes na silikon???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.