Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. czy z pierwszego montażu, ciężko stwierdzić ale wygląda na ori Audi u produkcja 2005
  2. to raczej nie był dobry zamiennik skoro robił taką dyskotekę z Vtec'kiem. Myślę że Mann, knecht, purflux czy bosch to z filtrami sobie radzą
  3. tylko w tamtym temacie była troche inna sytuacja (nie było błędu chyba), no ale może nie zaszkodzi
  4. albo Mann'a w 940/66
  5. kawowy19 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    to kontrolka od za niskiego stanu. Może czujnik świruje
  6. kawowy19 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    raczej termostat skoro tak skacze.
  7. regulator jest w filtrze paliwa. Filtr osobiście polecam mann'a
  8. Zmierz ciśnienie oleju. Jak za niskie to miskę musisz zdjąć, wyczyścić smok itd Mogło być też tak że wcześniej wcale nie był czujnik uwalony tylko już coś się działo. NO chyba że nowy padł po tak krótkim czasie
  9. Pisałem wczesniej o tym. Musisz ścisnąc napinacz ściskiem. Odkręcasz, podnosisz napinacz i wymieniasz uszczelkę.
  10. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    aaaaaaa no to gitara. i oby sie nie zapalił
  11. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    nie o to chodzi mi chodziło. Silnik pracuje zapala sie kontrolka. Gasisz, wykręcacie czujnik, wkręcacie manometr i sprawdzacie ciśnienie. Jeśli jest ok to nie ma innej opcji jak coś z czujnikiem albo okablowaniem. Bo w rzeczywistości sprawa wygląda tak że ciśnienie jest dobre a mimo to zapala się kontrolka więc wskazuje to na usterkę instalacji albo czujnika
  12. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    a może warto byłoby podłączyć manometr kiedy zapali się kontrolka i zobaczyć czy faktycznie ciśnienie jest za niskie. To wskazywałoby jednak naproblem z czujnikiem / kablem.
  13. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    od czujnika. Może gdzieś jest naderwany i albo styka albo nie.
  14. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    a kabel sprawdzony?
  15. 0 280 218 063 nr boscha. BFB i BEX faktycznie maja to samo
  16. Z boscha nie ma bo BEXa? Do bfb są na pewno
  17. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    skoro cisnienie jest dobre to znaczy że pompa działa prawidłowo więc po co ją zmieniać. Jest różnica w ciśnieniach przed i po czyszczeniu? Faktycznie smok był zapchany? Bo jakby smok był zapchany to na pewno ciśnienie byłoby niższe a jest ono tu kwestią podstawową.
  18. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    najbardziej optymistyczna wersja to taka że wystarczy czyszczenie smoka i oby tak było
  19. musisz kupić nową rurkę. U mnie tez ze starości plastik stwardniał i skruszył się. Uważaj przy wyciąganiu żeby resztki nie wpadły Ci do środka, u mnie tak było
  20. kawowy19 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    miska w dół i czyszczenie smoka
  21. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    https://www.google.pl/search?q=%C5%9Bciagacz+napinacza&client=firefox-a&hs=JQs&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=kIThY8NiVOvnbM%253A%253BG4WlVXFAkvNcYM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fhazwerkpolska.sklepna5.pl%25252Ftowar%25252F509%25252Fuchwyt-napinacza-lancucha-rozrzadu-vw-18-18-t-benzynapasek-rozrzadu-911-029-00.html&source=iu&pf=m&fir=kIThY8NiVOvnbM%253A%252CG4WlVXFAkvNcYM%252C_&usg=__O_37lZsYTos4_w0mEg6W1mcxP7I%3D&biw=1173&bih=792&ved=0CDcQyjc&ei=Jo-BVOmqMcjoUsCggfgP#facrc=_&imgdii=_&imgrc=kIThY8NiVOvnbM%253A%3BG4WlVXFAkvNcYM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.sklepna5.pl%252Fhazwerkpolska%252Fminiaturki%252F509.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhazwerkpolska.sklepna5.pl%252Ftowar%252F509%252Fuchwyt-napinacza-lancucha-rozrzadu-vw-18-18-t-benzynapasek-rozrzadu-911-029-00.html%3B400%3B400 w necie idzie dostać albo samemu też można dorobić
  22. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Silikon? Tak po prostu. Zrobiłem raz ten błąd (bez silikonu) i po jakimś czasie trzeba było robić to ponownie. Piszę jak to zrobić żeby było ok. Poza tym poczytaj instrukcje serwisowe to się dowiesz, że oryginalnie też smarują silikonem w określonych miejscach. Druga sprawa, że to tylko moja sugestia i nie trzeba jej przecież brać pod uwagę ale naprawdę radzę poczytać forum, bo kilka tematów o tym problemie było.
  23. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    a powinieneś, poczytaj forum i się przekonasz
  24. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    jak dawałeś silikon to raczej słabo. Do wymiany uszczelki napinacza potrzebny jest ścisk do jego ściśnięcia. Jak będziesz miał ścisk odkręcasz śruby trzymające napinacz, unosisz napinacz wymieniasz uszczelki i składasz
  25. kawowy19 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    uszczelka pokrywy składa sie z dwóch części. Wymień od razu uszczelkę pod napinaczem łańcucha bo potem bedziesz robił to dwa razy.... I nie zapoomnij dać delikatnie silikon. https://www.google.pl/search?q=1,8t+uszczelka+pokrywy&client=firefox-a&hs=8cS&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=2wuAVP8yg-o46s-AuAU&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1173&bih=792#facrc=_&imgdii=_&imgrc=0iVQ8-cve1kfoM%253A%3BDzQvnjSikNGF2M%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia1mi.pl%252Fp%252F1%252F133%252F37%252Fphoto-64f5ae71-aa25-40b6-a041-3171a69643e7-for_zoom.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Fuszczelka-pokrywy-zaworow-vw-passat-b5-sharan-1-8t-i4132149371.html%3B599%3B599 http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.mjmautohaus.com%2Fcatalog%2Fimages%2F058198217.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fforum.vw-passat.pl%2Fthreads%2F46340-Wyciek-w-okolicach-pokrywy-zawor%25C3%25B3w&h=480&w=640&tbnid=b5bdv4sTcYZJvM%3A&zoom=1&docid=CTmLWpSSTvhZCM&ei=7QuAVJ6TIIXmyQOC64CICQ&tbm=isch&client=firefox-a&ved=0CBcQMygPMA84ZA&iact=rc&uact=3&dur=1625&page=6&start=113&ndsp=24 Tu masz foty. Zmień obie. Ja u siebie miałem to samo. najpierw wymieniłem tylko uszczelkę pod pokrywą a potem musiałem pod napinaczem. Podwójna robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.