Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Dzięki za odpowiedzi. Jestem spokojniejszy ! Jeszcze jedno pytanie. Jakim momentem dokręcić poduszki? Dokręcałem ręcznie z wyczuciem, ale z wyczuciem różnie bywa
-
[B6 BEX] A4 Avant 1.8T Quattro Moroblau
Ładnie wyposażone auto. Fajna konfiguracja 1.8T+quattro+S-line, ładnie
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Kamilu tylko podałem ile ma najechane. W czym problem?
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
No to może się uda to zrobić. On ma najechane lekko ponad 100tys km
-
Piłka nożna
Ja trzymam kciuki do końca. Polakiem się jest, a nie się bywa- pamiętajcie trochę szkoda ostatniej akcji Lewandowskiego
-
Czyszczenie felg aluminiowy tani i dobry sposób
A tu sposób dla skąpców
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Ja też lubię autodetailing ,,oglądać,, Dawaj tego więcej
-
Moja pasja - moje realizacje
Super wyszło w porównaniu z tym co na początku. Fajnie jak ktoś ma zaplecze, bo niestety pod blokiem nic się nie zrobi Jestem ciekaw jak z BMW wyjdzie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dziś boks na Polsat sport a tu cisza?
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Kuzyn ma 2005r B7 sedan 16" koła i u niego spalanie UWAGA 4,2l to jego wersja, choć mu nie wierzę
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jestem po wymianie poduszek po silnikiem, używki, oryginały! Do tego wymieniłem odbijak/odbojnik ten w pasie przednim. Odczucia te same. Stare poduszki były wylane i chlupały jak nimi potrząsałem. Te nowe są ok, ale nadal mam leciutkie drgania gałki biegów i nadwozia. Nie wiem już czy sam nie przesadzam. Na dniach będę zaślepiał egr to może coś się zmieni.
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
No racja 17 są cięższe niż np moje 15" zimówki i spalanie będzie większe, może klimatyzacja też wpływa na spalanie większe, ale myślałem że mógłbym sprawdzić dawkę paliwa czy coś..
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Może to dziwne ale dlaczego mój ,,smok ,, pali litr więcej niż wasze ? Nie mam bólu d..py ale chciałbym się dowiedzieć czy mogę coś u siebie vagiem sprawdzić czy wszystko jest ok?
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Droga była szeroka, prosta, goemetria ustawiona, koła wyważone, w zawieszeniu nic nie puka. Dosłownie rozpędziłem się do tej prędkości i odpuściłem.
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Ja mam Win10Pro i niestety sterownik nie chciał się zaktualizowac z dołączonej płyty ;/ na win 7 posżło bez problemu. mam Viakena,
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Jedyny minus jaki dostrzegłem to: nie działa mi vcds 1.2 a na win7 śmigał bez problemu. I cała masa plusów na korzyść win 10. Zwracam honor: Koledze z forum na tym samym systemie działa, także u mnie jest coś nie tak
-
Wymiana listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie tzw. listwa uchwytowa
ciągnij w dół i kręć lewo i prawo i pojdzie. U mnie ciężko siedziała ale się poddała w końcu.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
tylko już brakuje pomysłów czym to odgrzybić. Są preparaty do klimy ale ponoć za ostre do auta.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ja tak robiłem jak Jacek opisał i niestety nie pomogło. Nawet jak się zatrzymałem dałem econ na max nawiew + HI temp i niestety...i czekałem więcej niż 5 min.
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
poczekam jeszcze z tym bo jakieś 21 aktualizacji ściąga. Jak teraz nie zatrybi to spróbuję tym programem. jednak ściągam:) 14% ....
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Dobrze, że ten temat powstał. Ja postanowiłem przeinstalować win7 na win7 bo miałem na dysku C tylko 1,5GB wolnego miejsca. Mam teraz czysty system , dużo miejsca i ściągnięte wszystkie aktualizacje ale nie mam propozycji zainstalowania 10. Co mam zrobić?
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Trasa nad morze 450 km, wzdłuż wybrzeża 350km wioskami (po 30-50 km)+ 194km powrót trasa =994km , prędkości w trasie 100-140 (przez chwilę 200), po wybrzeżu 70-90 km/h W aucie 2 osoby dorosłe + małe 1,5 roczne + cały bagażnik, Koła 17" 215/55 spalanie z komputera 5,4l, rzeczywiste z tankowania 6,22l.
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Ja mam windows 7 i kabel viaken za 50zł i śmiga aż miło. Program VCDS Lite
-
Wymiana listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie tzw. listwa uchwytowa
Ja w avancie wczoraj walczyłem z oświetleniem led. Nie miałem odpowiedniego wiertła żeby rozwiercić śrubę i poskładałem w całość i dzisiaj będę się pałował przy założonej listwie Nie zrobiłem zdjęć ale listwa powoduje u mnie korozję na klapie. Więcej czasu zajęło mi czyszczenie tej listwy niż założenie wszystkiego w całość. Na tej listwie jest na obrzeżach przyklejona jakaś uszczelka, zerwałem ją i uzupełniłem bezbarwnym silikonem bo nic innego nie miałem na miejscu.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
http://allegro.pl/zaslepka-egr-agr-vw-audi-seat-skoda-5mm-1-9-tdi-i5543650437.html Kupiłem taką oo... Podejrzewam, że to przez nie sprawny EGR poduszki silnika poszły się ye...ć Prawda co piszą na drugiej aukcji? "W silnikach koncernu VAG nie zaleca się zaślepiania tylko przy kolektorze wydechowym. Może to spowodować wypełnienie się rury łączącej kolektor wydechowy z zaworem EGR zawiesiną wody i oleju (EGR nadal będzie pracował i powodował podczas otwarcia przedostawania się cząsteczek oleju z odmy)."