Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesioo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesioo

  1. Płyty dvd-r z mapami nie przeczyta. Poszukaj firmy regenerującej dyski. to kosztuje grosze.
  2. krówki - takie cukierki
  3. Może kończy się laser, od wkładania byle czego. Jeżeli płyta jest bardzo porysowana, to są zakłady które regenerują płyty cd i dvd. O ile z płytami cd może być problem bo nośnik danych jest na wierzchu, to z płytą dvd nie ma takiego problemu. W dvd nośnik jest pomiędzy dwiema warstwami plastiku.
  4. Dobry lakiernik zrobi tak, że nie będzie śladu. Za tą operacje pewnie 100-150 zł weźmie. Jak sam zrobisz to nie da takiego efektu.
  5. no to robi się ciekawie już 4 qurcze cb nie posiadam, ale jakoś dam rade, może coś wykombinuje
  6. to może dołącze do Was na bielanach i będę gonił wasze diesle moim petrolem hehe
  7. ludziska z Wrocławia!! i okolic :] jedziecie w grupie?? jakoś się organizujecie??
  8. konkretnie te nie podpasują bo rozstaw śrub się nie zgadza. w A4 jest chyba 5x112 a nie 5x100
  9. Szybami chyba też bo po wyciągnięciu kluczyka zapala się światełko i szyby działają chyba do momentu aż zgaśnie, albo otworzą i zamkną się drzwi. To się chyba nazywa "funkcja komfort". Centralny zamek steruje szybami (domykanie itp..) Ja zacząłbym od bezpieczników, przekaźników i kabli do modułu, potem kabli w klapie i drzwiach. Miałem tak w BMW. Pęknięty kabel przy zawiasie klapy bagażnika, wywalał bezpiecznik jak chciałem domknąć kluczykiem szyby i przestawał działać centralny i szyby.
  10. transmiter nie koniecznie mysi być podłączany do zapalniczki http://www.allegro.pl/item158065424_odtwarzacz_mp3_pentagram_vanquish_fm_rt_1gb_5zl.html i masz wszystko w jednym -> mp3 z wbudowanym transmiterem fm -> bez kabli
  11. -> Zobacz w dziale "Warsztat - zrób to sam" jest tam naprawa climatronika. Miałem takie same objawy, więc śmiało rozkręcaj. U mnie był zimny lut w tej wtyczce od taśmy. To taka konstrukcja że nic nie powinno się wysypać. A co do świateł to chyba pada przełącznik w kierownicy bo tam błyskacz i włącznik drogowych to dwie oddzielne spraw. (ruch wajchy w inną stronę i przy błysku nie gasną mijania)
  12. Szczerze napisze że nie wiem. :| Zajrzyj do naszej książki, może coś tam piszą. Gdzieś musi być coś takiego bo inaczej bak musiałby zmieniać kształt a tak nie jest.
  13. A jak odkręcasz korek wlewu paliwa to nie syczy?? Jak się nagrzeje to nie gaśnie?? Czasem jest taki objaw jak odpowietrzenie baku jest zatkane.
  14. wiem, widziałem, :| znalazłem na forum ale rozmawiałem też z kilkoma osobami i czasem mówili że się nie da i chciałem zweryfikować informacje. dzięki
  15. Czy da się VAG-iem zidentyfikować dokładnie który (lewy,prawy, tył czy przód) czujnik abs jest uszkodzony??
  16. Znam takiego co kupił sonar-ki do swojej A4 i szybciej je sprzedał niż kurier mu je dostarczył - taka to lipa. Z palnikami xenonowymi było lepiej ale i tak słabizna. Tak czy tak świeciły na pobocze i na środek jezdni a przed autem ciemno. Odpuść sobie te firmy „sonar” bo szkoda kasy, a lampy są po to żeby świeciły a nie po to żeby fajnie wyglądały w dzień. Więc albo te po lifcie albo valeo.
  17. hehhe mam prawie taką samą :diabel:
  18. to fakt spasowanie elementów jest marne, ale całość fajnie wygląda --->niestety tylko z daleka szkoda że włożyli taki kawał roboty a nie zadbali o szczegóły
  19. grzesioo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    jak to sprawdziłeś? Rozbierali ci kolektor dolotowy? Jak będzie mi tak dłużej kapało to trzeba będzie kolektor zdjąć i patrzeć... Kurcze ale tam jest kijowy dostęp :roll: Auto było na podnośniku i gość od dołu to wymieniał. Odkręcona tylko osłona pod silnikiem.
  20. grzesioo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Ja bym upuścił. Uszczelniacze mogą tego nie wytrzymać. W tym silniku 0,7L to zdaje się przedział całej skali. min -> max P.S. U mnie też coś kapało z okolic filtra ale okazało się że to czujnik ciśnienia oleju ciekł.
  21. Dokładnie tak jak pisze Zdeniu. Maska w górę i osłona silnika w dół.
  22. Mam Transmiter FM i jest całkiem całkiem Zakres fal ma taki że nie zakłóca go raczej nic - nic mi się nie przydarzyło. Kupiłem na allegro za 20pln, jeden reklamowałem, następny też nie był sprawny ale po rozkręceniu wyczyszczeniu wilgoci i poprawieniu kilku lutów jest ok. Jakość dźwięku jak z radia przy super sygnale. Jak się uruchamia transmiter to cichnie szum w głośnikach w momencie włączenia tego ustrojstwa i słychać tylko muzykę. Jak na urządzenie za 20zł to jest ok.
  23. coś się dzieje z serwerem, czy u mnie :?: muszę się logować za każdą stroną :neutral:
  24. Jadąc w niedzielę moim pojazdem, sprawdziłem sobie na klimatroniku temperaturę na zewnątrz . Wcisnąłem obieg wewnętrzny i nawiew, wybrałem kod 59 .... itd. Podczas wychodzenia z tego trybu zgasły wyświetlacze. :neutral: :shock: Hmm Dało się po omacku zwiększyć temperaturę i siłę nawiewu, więc zmniejszyłem siłę nawiewu do stanu wyłączenia i w tym momencie wszystko wróciło do normalności, a przynajmniej tak mi się wydaje (pokazała się ta kreseczka z wiatraczkiem, a po zwiększeniu siły nawiewu pokazała się temperatura itp. Działało normalnie, więc..). Następnego dnia jadąc sobie w dalszą drogę włączyłem klime i po jakimś czasie chciałem zmniejszyć sobie temperaturę, ale nie reagowało na ustawienia, wręcz przeciwnie zaczęło wiać gorącym. Po chwili zirytowany trochę sytuacją wszedłem w tryb kodów klimatronika i wyszedłem z niego, w efekcie czego przestało wiać gorąco i teraz wiało zimno. Co było lepsze od lejącego się z nawiewów żaru . Po dojechaniu na miejsce wyłączyłem auto i poszedłem pozałatwiać sprawy. Po powrocie ku mojemu zdziwieniu z nawiewów zaczyna po chwili wiać gorące powietrze. Kiedy kupiłem audi, też było tak że wiało tylko gorące i vag pokazywał zacięcie klapy temperatury. Brat wykręcił schowek i odkręcił silniczek od tej klapy. Po zabiegu konserwującym zaczęło działać poprawnie. Chyba musze odblokować ten silniczek jeszcze raz. Dodam że dwa tygodnie temu poprawiałem jeden z lutów na płytce wyświetlacza (zimny lut) a tydzień temu wymieniałem żaróweczkę od podświetlania przycisków w panelu klimatronika. Po tej czynności wszystko było git. Czy efektem wejścia w tryb kodów jest mocniejsze podświetlenie wyświetlaczy :?: Czy to coś z klimatronikiem i przez to że zgasł na chwile trzeba go zaprogramować :?: Czy raczej znowu zaciął się ten silniczek Co myślicie o tej historii :?: Rok produkcji 95 a modelowo 96.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.