Treść opublikowana przez grzesioo
-
(B6) Kłopot z navi RNS-E
Płyty dvd-r z mapami nie przeczyta. Poszukaj firmy regenerującej dyski. to kosztuje grosze.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
krówki - takie cukierki
-
(B6) Kłopot z navi RNS-E
Może kończy się laser, od wkładania byle czego. Jeżeli płyta jest bardzo porysowana, to są zakłady które regenerują płyty cd i dvd. O ile z płytami cd może być problem bo nośnik danych jest na wierzchu, to z płytą dvd nie ma takiego problemu. W dvd nośnik jest pomiędzy dwiema warstwami plastiku.
-
[ALL] głębokie rysy...
Dobry lakiernik zrobi tak, że nie będzie śladu. Za tą operacje pewnie 100-150 zł weźmie. Jak sam zrobisz to nie da takiego efektu.
-
[B5 1.9 TDI Quattro Avant] Oto fotki mojego traktorka :)
super
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to robi się ciekawie już 4 qurcze cb nie posiadam, ale jakoś dam rade, może coś wykombinuje
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to może dołącze do Was na bielanach i będę gonił wasze diesle moim petrolem hehe
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ludziska z Wrocławia!! i okolic :] jedziecie w grupie?? jakoś się organizujecie??
-
Felgi 18' zamiast 16' ??!
konkretnie te nie podpasują bo rozstaw śrub się nie zgadza. w A4 jest chyba 5x112 a nie 5x100
-
Centralny zamek nie działa
Szybami chyba też bo po wyciągnięciu kluczyka zapala się światełko i szyby działają chyba do momentu aż zgaśnie, albo otworzą i zamkną się drzwi. To się chyba nazywa "funkcja komfort". Centralny zamek steruje szybami (domykanie itp..) Ja zacząłbym od bezpieczników, przekaźników i kabli do modułu, potem kabli w klapie i drzwiach. Miałem tak w BMW. Pęknięty kabel przy zawiasie klapy bagażnika, wywalał bezpiecznik jak chciałem domknąć kluczykiem szyby i przestawał działać centralny i szyby.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
transmiter nie koniecznie mysi być podłączany do zapalniczki http://www.allegro.pl/item158065424_odtwarzacz_mp3_pentagram_vanquish_fm_rt_1gb_5zl.html i masz wszystko w jednym -> mp3 z wbudowanym transmiterem fm -> bez kabli
-
Gasna same cyferki w klimatroniku i brak swiateł drogowych
-> Zobacz w dziale "Warsztat - zrób to sam" jest tam naprawa climatronika. Miałem takie same objawy, więc śmiało rozkręcaj. U mnie był zimny lut w tej wtyczce od taśmy. To taka konstrukcja że nic nie powinno się wysypać. A co do świateł to chyba pada przełącznik w kierownicy bo tam błyskacz i włącznik drogowych to dwie oddzielne spraw. (ruch wajchy w inną stronę i przy błysku nie gasną mijania)
-
[B5 ADR] Dlaczego gaśnie
Szczerze napisze że nie wiem. :| Zajrzyj do naszej książki, może coś tam piszą. Gdzieś musi być coś takiego bo inaczej bak musiałby zmieniać kształt a tak nie jest.
-
[B5 ADR] Dlaczego gaśnie
A jak odkręcasz korek wlewu paliwa to nie syczy?? Jak się nagrzeje to nie gaśnie?? Czasem jest taki objaw jak odpowietrzenie baku jest zatkane.
-
identyfikacja uszkodzonego czujnika abs przez VAG
wiem, widziałem, :| znalazłem na forum ale rozmawiałem też z kilkoma osobami i czasem mówili że się nie da i chciałem zweryfikować informacje. dzięki
-
identyfikacja uszkodzonego czujnika abs przez VAG
Czy da się VAG-iem zidentyfikować dokładnie który (lewy,prawy, tył czy przód) czujnik abs jest uszkodzony??
-
Jakie lampy: chrome vs black
Znam takiego co kupił sonar-ki do swojej A4 i szybciej je sprzedał niż kurier mu je dostarczył - taka to lipa. Z palnikami xenonowymi było lepiej ale i tak słabizna. Tak czy tak świeciły na pobocze i na środek jezdni a przed autem ciemno. Odpuść sobie te firmy „sonar” bo szkoda kasy, a lampy są po to żeby świeciły a nie po to żeby fajnie wyglądały w dzień. Więc albo te po lifcie albo valeo.
-
[B5 1.8] Mój dzidzius :P
hehhe mam prawie taką samą :diabel:
-
Monster A4 Avant
to fakt spasowanie elementów jest marne, ale całość fajnie wygląda --->niestety tylko z daleka szkoda że włożyli taki kawał roboty a nie zadbali o szczegóły
-
[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju
jak to sprawdziłeś? Rozbierali ci kolektor dolotowy? Jak będzie mi tak dłużej kapało to trzeba będzie kolektor zdjąć i patrzeć... Kurcze ale tam jest kijowy dostęp :roll: Auto było na podnośniku i gość od dołu to wymieniał. Odkręcona tylko osłona pod silnikiem.
-
[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju
Ja bym upuścił. Uszczelniacze mogą tego nie wytrzymać. W tym silniku 0,7L to zdaje się przedział całej skali. min -> max P.S. U mnie też coś kapało z okolic filtra ale okazało się że to czujnik ciśnienia oleju ciekł.
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
Dokładnie tak jak pisze Zdeniu. Maska w górę i osłona silnika w dół.
-
Porównanie transmiter a adapter-kaseta ktoś sprawdzał?
Mam Transmiter FM i jest całkiem całkiem Zakres fal ma taki że nie zakłóca go raczej nic - nic mi się nie przydarzyło. Kupiłem na allegro za 20pln, jeden reklamowałem, następny też nie był sprawny ale po rozkręceniu wyczyszczeniu wilgoci i poprawieniu kilku lutów jest ok. Jakość dźwięku jak z radia przy super sygnale. Jak się uruchamia transmiter to cichnie szum w głośnikach w momencie włączenia tego ustrojstwa i słychać tylko muzykę. Jak na urządzenie za 20zł to jest ok.
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
coś się dzieje z serwerem, czy u mnie :?: muszę się logować za każdą stroną :neutral:
-
Popsuło się ogrzewanie(klima)-wieje cały czas gorące
Jadąc w niedzielę moim pojazdem, sprawdziłem sobie na klimatroniku temperaturę na zewnątrz . Wcisnąłem obieg wewnętrzny i nawiew, wybrałem kod 59 .... itd. Podczas wychodzenia z tego trybu zgasły wyświetlacze. :neutral: :shock: Hmm Dało się po omacku zwiększyć temperaturę i siłę nawiewu, więc zmniejszyłem siłę nawiewu do stanu wyłączenia i w tym momencie wszystko wróciło do normalności, a przynajmniej tak mi się wydaje (pokazała się ta kreseczka z wiatraczkiem, a po zwiększeniu siły nawiewu pokazała się temperatura itp. Działało normalnie, więc..). Następnego dnia jadąc sobie w dalszą drogę włączyłem klime i po jakimś czasie chciałem zmniejszyć sobie temperaturę, ale nie reagowało na ustawienia, wręcz przeciwnie zaczęło wiać gorącym. Po chwili zirytowany trochę sytuacją wszedłem w tryb kodów klimatronika i wyszedłem z niego, w efekcie czego przestało wiać gorąco i teraz wiało zimno. Co było lepsze od lejącego się z nawiewów żaru . Po dojechaniu na miejsce wyłączyłem auto i poszedłem pozałatwiać sprawy. Po powrocie ku mojemu zdziwieniu z nawiewów zaczyna po chwili wiać gorące powietrze. Kiedy kupiłem audi, też było tak że wiało tylko gorące i vag pokazywał zacięcie klapy temperatury. Brat wykręcił schowek i odkręcił silniczek od tej klapy. Po zabiegu konserwującym zaczęło działać poprawnie. Chyba musze odblokować ten silniczek jeszcze raz. Dodam że dwa tygodnie temu poprawiałem jeden z lutów na płytce wyświetlacza (zimny lut) a tydzień temu wymieniałem żaróweczkę od podświetlania przycisków w panelu klimatronika. Po tej czynności wszystko było git. Czy efektem wejścia w tryb kodów jest mocniejsze podświetlenie wyświetlaczy :?: Czy to coś z klimatronikiem i przez to że zgasł na chwile trzeba go zaprogramować :?: Czy raczej znowu zaciął się ten silniczek Co myślicie o tej historii :?: Rok produkcji 95 a modelowo 96.