Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesioo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesioo

  1. benzyna, rozpuszczalnik :eek: A nie spowoduje to zmatowienia lakieru?? proponuje jakieś mleczko do lakieru, pasta lekkościerna - tempo, inna pasta polerska
  2. Po prostu gość który ustawiał Ci zbieżność jest słabym fachowcem. Jedź do niego niech to poprawi. Powinien o tym pamiętać, że musi ustawić zbieżność na wyprostowanej kierownicy. [ Dodano: 27-03-2007, 14:09 ] może to po prostu różnica w ciśnieniu w kole. Sprawdzić nie zaszkodzi.
  3. Siedzimy sobie w pokoju z Maxem i Talibkiem i Max wychodzi za potrzebą do kibelka A Talib na to do Max: Że w życiu ważne są tylko chwile Max: To prawda Talib: Nawet ta :exclaim: przynajmniej jesteś pewien że ci coś wychodzi!! :biggrin: :biggrin:
  4. było super!! dzięki
  5. Żadne, ustawowo masz 2 dni urlopu na żądanie Dzwonisz rano że cię nie będziei i gotowe!!
  6. :arrowr: kto z Wrocławia jedzie w piątek jest już jakaś grupa czy pojedynczo o której i skąd wyjazd macie już jakieś plany
  7. u mnie jest podobnie :biggrin:
  8. Kiedyś w tv (najpierw top gear, potem automaniaku) był test tej toyoty. Zużycie paliwa sięgnęło 7 litrów!! Ładna mi ekologia Napęd elektryczny albo wodorowy to rozumiem, ale elektryczno-spalinowy jak dla mnie słabo wypadł. VW Lupo 1,4 diesel ze spalaniem rzędu 3-3,5l/100 chyba mniej zatruje środowisko.
  9. Potwierdzam. Są naprawdę super!
  10. Dzwoniłem do wujka z miejscowości Czechowice Dziedzice (niedaleko Wisły - jakieś 50km) i mówił że słyszał że będzie taka impreza. Widać okolica już żyje naszym przyjazdem hehee
  11. Demontaż panela polega na wyciągnięciu radia i odkręceniu 2 śrubek. Zobacz w dziale "zrób to sam" temat o naprawie panela klimatronika. Wyciągasz radio i pokrętła i odkręcasz 2 śrubki i gotowe. Wymieniasz żarówki i składasz. 15 minut roboty.
  12. Ja do malowania używałem lakieru firmy Motip http://www.allegro.pl/item168118683_motip_zestaw_do_malowania_zaciskow_wysylka_0_zl.html Jest środek do czyszczenia, lakier i utwardzacz. Efekt bombowy. Gładka powierzchnia i nie schodzi po kilku miesiącach. Zestaw starcza na 2-3 samochody.
  13. mi pasuje sobota po południu i cala niedziela
  14. VAGiem chyba nie naprawisz. Trzeba wyciągnąć kość z pamięcią eprom i na specjalnym programatorze wgrać nowe ustawienia.
  15. :eek: o kurna!! miodzio!! a to koło włącznika świateł to termometr?? Stary!! mój tata miał 20 lat temu syrene i też miał taki Gratulacje!! to obiekt moich westchnień, niech się dobrze prowadzi
  16. siemka fajne, seryjne To już lepiej kup te po 2 lifcie, bo sonar- ki ładnie wyglądają w dzień, a w nocy świecą do bani. Są droższe, ale będziesz miał z nich pożytek w nocy.
  17. A na pewno sprawdzałeś stan oleju w takim samym stanie? np. auto za każdym po długim postoju.
  18. ooo :eek: to sporo utargowaliście z cen bufetu :exclaim: :exclaim: pełny uznania jestem
  19. ja kupiłem sobie transmiter fm i konwerter: nokia - mini jack i tak sobie z nokia 6280 słucham muzyczki.
  20. Oba zestawy są niezłe. To 17"??
  21. Miałem firmy DEPO w bmw i dawały rade.
  22. No to deklarujcie się czy jutrzejsza niedziela, czyli 18-02-2007 wam odpowiada. Jak tak to czy np godzina 15:00 jest ok Miejsce: Lotnisko
  23. ono to przeciwmgłowe ci się zapalają na desce, żebyś coś widział. :biggrin: :twisted: sorry za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.