Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesioo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesioo

  1. grzesioo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Są!! mam już koszulki!! Bardzo fajne wykonanie, jakość materiału super, w rozmiar też trafiłem. Murzyn dobra robota. Dzięki!!
  2. super!! Jesteśmy naprawdę popularni. Hugo masz jakieś plany co do strony www??
  3. Ja bym wybrał 5w 50.
  4. no no no ładnie!! extra fotki bo fura gitezz
  5. grzesioo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Niestety nie chudziutki Ale zobaczymy, najwyzej bede mial na szmatki do szyb :mrgreen: to przynajmniej szmatki do szyb będziesz miał klubowe!! :mrgreen: :mrgreen: niektórzy nie zamówili sobie w ogóle. :twisted: Niech żałują!! :twisted: :twisted:
  6. Mi mechanik powiedział że ta woda z tłumika to objaw jazdy w około komina. (Do sklepu 100m i z powrotem, do miasta na lans i do pubu). Nie zdąży wyparować, a już auto stoi.
  7. Prócz świateł włącz silnik. Wtedy zadziałają :smile:
  8. grzesioo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    hmm ciekawe jak na mnie będzie wyglądała taka xxl. Wzrost 180cm ale trochę szeroki jestem . Nie mogę się doczekać.
  9. Może pompa ABS jest zapowietrzona. Czujniki ABS są chyba tylko z przodu pojazdu więc wymiana tarcz nie powinna im zaszkodzić. Ja dolałem płynu i wykrzyknik zgasł i przestał piszczeć (piszczał przy powolnej jeździe po nierównym i czasem na zakrętach, przy stanie płynu minimum). A po zmianie klocków sprawdzałeś stan płynu?? - powinien się sporo podnieść (grubsze tarcze i nowe klocki). Pompę odpowietrza się chyba VAGiem. (podłącza się vag-a i coś tam się wciska na kompie i słychać prace pompy po ten cisza i jest git - czytałem kiedyś opis tej czynności) U mnie jak wciśnie się hamulec to pedał nie opada. Wciska siędo jakiegoś momentu i koniec, nie cofa się dalej.
  10. Kiedyś zalałem syrenę w Golfie bo wisiała trąbką w dół, i woda z niej nie wylatywała. Wystarczyło wylać z niej wodę i działała a syrenę skierować poziomo żeby woda wyciekała samoczynnie. Z wodą w środku wyła, ale bardzo cichutko Może z klaksonem jest to samo. Po osuszeniu powinien działać.
  11. :mrgreen: no tak!! kolejne zwykłe A4. Nie wklejajcie tu takich fotek zwykłych, szkoda miejsca na serwerze!! :razz: no no no. ma smaka! ładniusia, ładne kółka, lampki. Pogratulować
  12. Jest taki programik zdaje się że firmy xilisoft 3gp converter. Chętnie zobacze ten filmik. Autko w deche.
  13. :shock: Fura w środku extra, z zewnątrz też bomba. Szkoda że bez klimy. Ale reszta sprzętu chyba rekompensuje ten szczegół Dołożył bym coś pod spód (między zderzak a osłonę silnika - widać szparę i podłoże to nie jest ładne) Nie wiem – przedłużyć nadkola i osłonę i obniżyć do poziomu zderzaka. I tak samo tył - dłuższe nadkola żeby zasłaniały wnętrze zderzaka). Taka mała dygresja. Poza tym naprawdę fajne
  14. Tak myślałem, wczoraj mnie gość uświadamiał. Mówił z takim przekonaniem że mu prawie uwierzyłem.
  15. Niech ktoś mnie uświadomi. Czy 2,5tdi ma dwie turbiny??
  16. Może w 2,5tdi to był standard z powodu dużego silnika, no i żeby usztywnić karoserie. ciekawe czy 2,6 albo 2,4 też to ma.
  17. Mocniejszy jest 1,8T, ale rozsądek podpowiadał by 1,9tdi. Trudny wybór. Jeżeli chodzi o mnie to wybrałbym 1,8T bo rocznie robię około 12tys km.
  18. no no no ładne a ten parapet w feldze :shock:
  19. Ja szukałem forum audi w wyszukiwarce, i wpadłem najpierw do AKP a potem tutaj. :mrgreen: W moim niedużym miasteczku jest sporo A4, ulotki rozdaje albo osobiście albo za wycieraczkę (nawet kilka razy :smile: ) i dalej z niecierpliwością zaglądam do spisu użytkowników, kiedy pojawi się ktoś z okolicy i nic Ale nie tracę nadziei i dalej drukuje i rozdaje ulotki :twisted:
  20. A czy do tej wymiany trzeba odkręcać wahacze i końcówki?? Wczoraj byłem u jednego takiego i tak mi powiedział. Że to dużo pracy bo trzeba odkręcić wszystkie końcówki i mu podziękowałem, bo musiałbym jeszcze potem ustawiać zbieżność. Jak wygląda taka wymiana?
  21. hmm. nawet jak postoi ze dwie doby to pali normalnie, bez dłuższego kręcenia rozrusznikiem, nie wiem jak stary on jest, ale raczej jest sprawny. Sprawdzę jutro poziom elektrolitu, jeżeli jest obsługowy, bo nie pamiętam.
  22. http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/kable.htm Zobacz to, gość naprawia takie wyświetlacze.
  23. Wydaje mi się że to nie o sam silnik chodzi tylko o cały mechanizm. Wymieniałem w swoim Golfie MK2 "korby" ne "prądy" i okazało się że mechanizm jest inny, nawet był zamocowany w większej ilości miejsc. A instalacja to zupełnie była archaiczna, żadnego domykania czy autodomkniącia. Całość wymontowałem z bratem na szrocie u Helmuta z rozbitego Golfa Mk2 wersja Fire&Ice. Mój brat ma dryg do elektryki w autach, niestety wyjechał do Manchester'u. Napisał mi że trzeba by odszukać sterownik szyb i sprawdzić np. w Etce czy są wersje do 2 i 4 szyb. Czy tylko jedna wersja i kiedy są 2 szyby to 2 wyjścia są nieużywane i w to miejsce podłączyć szyby i poszukać w Etce jak wygląda na obrazku jeden i drugi podnośnik (ręczny i w prądzie). Trzeba dokupić tez panel na drzwi kierowcy z 5 przyciskami.
  24. Zaraz po tym zdarzeni pojechałem do gościa który coś tam dłubie w elektronice w autach (ma VAG'a zna się na tej robocie) powiedział że jeżeli zgasło to nie ma możliwości sprawdzić co to było. Miał racje? czy mu się nie chciało?
  25. Może to mieć związek z płynem chłodniczym??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.