Treść opublikowana przez grzesioo
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Są!! mam już koszulki!! Bardzo fajne wykonanie, jakość materiału super, w rozmiar też trafiłem. Murzyn dobra robota. Dzięki!!
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
super!! Jesteśmy naprawdę popularni. Hugo masz jakieś plany co do strony www??
-
olej !!!!!?????
Ja bym wybrał 5w 50.
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
no no no ładnie!! extra fotki bo fura gitezz
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Niestety nie chudziutki Ale zobaczymy, najwyzej bede mial na szmatki do szyb :mrgreen: to przynajmniej szmatki do szyb będziesz miał klubowe!! :mrgreen: :mrgreen: niektórzy nie zamówili sobie w ogóle. :twisted: Niech żałują!! :twisted: :twisted:
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Mi mechanik powiedział że ta woda z tłumika to objaw jazdy w około komina. (Do sklepu 100m i z powrotem, do miasta na lans i do pubu). Nie zdąży wyparować, a już auto stoi.
-
[ALL] Spryskiwacze reflektorów, jak je uruchomić?
Prócz świateł włącz silnik. Wtedy zadziałają :smile:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
hmm ciekawe jak na mnie będzie wyglądała taka xxl. Wzrost 180cm ale trochę szeroki jestem . Nie mogę się doczekać.
-
[B5 1Z] Twardy pedał hamulca
Może pompa ABS jest zapowietrzona. Czujniki ABS są chyba tylko z przodu pojazdu więc wymiana tarcz nie powinna im zaszkodzić. Ja dolałem płynu i wykrzyknik zgasł i przestał piszczeć (piszczał przy powolnej jeździe po nierównym i czasem na zakrętach, przy stanie płynu minimum). A po zmianie klocków sprawdzałeś stan płynu?? - powinien się sporo podnieść (grubsze tarcze i nowe klocki). Pompę odpowietrza się chyba VAGiem. (podłącza się vag-a i coś tam się wciska na kompie i słychać prace pompy po ten cisza i jest git - czytałem kiedyś opis tej czynności) U mnie jak wciśnie się hamulec to pedał nie opada. Wciska siędo jakiegoś momentu i koniec, nie cofa się dalej.
-
Sygnał dzwiękowy czyli klakson
Kiedyś zalałem syrenę w Golfie bo wisiała trąbką w dół, i woda z niej nie wylatywała. Wystarczyło wylać z niej wodę i działała a syrenę skierować poziomo żeby woda wyciekała samoczynnie. Z wodą w środku wyła, ale bardzo cichutko Może z klaksonem jest to samo. Po osuszeniu powinien działać.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
:mrgreen: no tak!! kolejne zwykłe A4. Nie wklejajcie tu takich fotek zwykłych, szkoda miejsca na serwerze!! :razz: no no no. ma smaka! ładniusia, ładne kółka, lampki. Pogratulować
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Jest taki programik zdaje się że firmy xilisoft 3gp converter. Chętnie zobacze ten filmik. Autko w deche.
-
Fotki AUDI A4 by HARY !
:shock: Fura w środku extra, z zewnątrz też bomba. Szkoda że bez klimy. Ale reszta sprzętu chyba rekompensuje ten szczegół Dołożył bym coś pod spód (między zderzak a osłonę silnika - widać szparę i podłoże to nie jest ładne) Nie wiem – przedłużyć nadkola i osłonę i obniżyć do poziomu zderzaka. I tak samo tył - dłuższe nadkola żeby zasłaniały wnętrze zderzaka). Taka mała dygresja. Poza tym naprawdę fajne
-
czy 2,5tdi ma dwie turbiny??
Tak myślałem, wczoraj mnie gość uświadamiał. Mówił z takim przekonaniem że mu prawie uwierzyłem.
-
czy 2,5tdi ma dwie turbiny??
Niech ktoś mnie uświadomi. Czy 2,5tdi ma dwie turbiny??
-
Ori rozpórka kielichów - czy jest w każdym ?
Może w 2,5tdi to był standard z powodu dużego silnika, no i żeby usztywnić karoserie. ciekawe czy 2,6 albo 2,4 też to ma.
-
Jaki silnik do A4 B5 Avant quattro??
Mocniejszy jest 1,8T, ale rozsądek podpowiadał by 1,9tdi. Trudny wybór. Jeżeli chodzi o mnie to wybrałbym 1,8T bo rocznie robię około 12tys km.
-
A4 by Pablo ;)
no no no ładne a ten parapet w feldze :shock:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja szukałem forum audi w wyszukiwarce, i wpadłem najpierw do AKP a potem tutaj. :mrgreen: W moim niedużym miasteczku jest sporo A4, ulotki rozdaje albo osobiście albo za wycieraczkę (nawet kilka razy :smile: ) i dalej z niecierpliwością zaglądam do spisu użytkowników, kiedy pojawi się ktoś z okolicy i nic Ale nie tracę nadziei i dalej drukuje i rozdaje ulotki :twisted:
-
Wymiana gumowej osłony przegubu zewnętrznego
A czy do tej wymiany trzeba odkręcać wahacze i końcówki?? Wczoraj byłem u jednego takiego i tak mi powiedział. Że to dużo pracy bo trzeba odkręcić wszystkie końcówki i mu podziękowałem, bo musiałbym jeszcze potem ustawiać zbieżność. Jak wygląda taka wymiana?
-
zapaliła się kontrolka [( ! )] zapiszczało i zgasło.
hmm. nawet jak postoi ze dwie doby to pali normalnie, bez dłuższego kręcenia rozrusznikiem, nie wiem jak stary on jest, ale raczej jest sprawny. Sprawdzę jutro poziom elektrolitu, jeżeli jest obsługowy, bo nie pamiętam.
-
[B5 ABC]problem z wyswietlaczem od climatronica
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/kable.htm Zobacz to, gość naprawia takie wyświetlacze.
-
Elektryczne szyby z tyłu
Wydaje mi się że to nie o sam silnik chodzi tylko o cały mechanizm. Wymieniałem w swoim Golfie MK2 "korby" ne "prądy" i okazało się że mechanizm jest inny, nawet był zamocowany w większej ilości miejsc. A instalacja to zupełnie była archaiczna, żadnego domykania czy autodomkniącia. Całość wymontowałem z bratem na szrocie u Helmuta z rozbitego Golfa Mk2 wersja Fire&Ice. Mój brat ma dryg do elektryki w autach, niestety wyjechał do Manchester'u. Napisał mi że trzeba by odszukać sterownik szyb i sprawdzić np. w Etce czy są wersje do 2 i 4 szyb. Czy tylko jedna wersja i kiedy są 2 szyby to 2 wyjścia są nieużywane i w to miejsce podłączyć szyby i poszukać w Etce jak wygląda na obrazku jeden i drugi podnośnik (ręczny i w prądzie). Trzeba dokupić tez panel na drzwi kierowcy z 5 przyciskami.
-
zapaliła się kontrolka [( ! )] zapiszczało i zgasło.
Zaraz po tym zdarzeni pojechałem do gościa który coś tam dłubie w elektronice w autach (ma VAG'a zna się na tej robocie) powiedział że jeżeli zgasło to nie ma możliwości sprawdzić co to było. Miał racje? czy mu się nie chciało?
-
zapaliła się kontrolka [( ! )] zapiszczało i zgasło.
Może to mieć związek z płynem chłodniczym??