Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. ja tez sie kiedys napaliłem na sonary,ale zobaczyłen jak to swieci,paruje to sobie darowałem i jak na razie to tylko rozglądam sie za Depo
  2. na postoju przeciez też mozna zobaczyc,otworzyc mache i sprawdzic czy wentylator i sprezarka pracuja
  3. wiem kazdy ma inne gusta :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item488587341_lampy_przednie_audi_a4_99_01_chrom_angel_eyes.html :gwizdanie:
  4. ale z czasem chłopak moze sobie dokupic kupuj lampy takie co Ci podałem linka bo z sonarów z upływem czau nie bedziesz zadowolony a wiesz ze w przypadku zmiany lamp na zespolone wiaze sie troszke rezanka + wtyczka z pinami + silniczek regulacji,ale to juz groszowe sprawy [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 00:10_________________________________________________poczytaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_lampy_przednie-t48295.30.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_lampy_angel_eyes-t2691.0.html zrezygnuj z sonarów i tych AngelEyes z czasem sobie zakupisz zestaw HID i xenon bedzie Ci swiecił bombastycznie
  5. jesli chce miec xenka to musi taki zestaw zakupic [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 23:57_________________________________________________ http://www.allegro.pl/item531065538_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h7_h7r_tuning_hid.html
  6. jak chesz wiedziec jakie opinie sa na temat tych lamp to uzyj opcji z tych lamp sporo osób jest zadowolonych http://www.allegro.pl/item515804049_nowa_lampa_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_oryginalu.html sa to zamienniki wiec nie zastanawiaj sie i kupuj te
  7. z tego co wiem to zarówka jest jakos chyba na stałe przymocowana i jak chcesz miec podswietlenie to musisz wymienic ja razem z obudowa...
  8. te sonary jakos mi sie niestety nie widza...zakup sobie takie http://www.allegro.pl/item515804049_nowa_lampa_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_oryginalu.html bedzie miało wygląd porzadny
  9. posprawdzaj czujniki oraz dobrze było by je przeczyścić,posprawdzaj tez węże jesli wszystko bedzie ok to wydaje mi sie ze może być serwo kopnięte
  10. FAFAŁ1 wyrezałeś juz podgrzewane lusterka
  11. Po przekreceniu kluczyka dochodzi napiecie do mat i beda grzały non topper ,co moze doprowadzic do ponownego przepalenia sie mat grzewczych.Proponuje przeprowadzic zabieg - " Przerobienia podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie" wtedy bedziemy miec pełna kontrolę nad grzaniem i załaczymy sobie grzanie wtedy kiedy bedzie nam to potrzebne
  12. chyba nie miałes problemów z demontażem lusterek i przerobieniem na ogrzewanie po tylnej szybie
  13. po co pchac sie w niepotrzebne koszta.A jesli to nie bedzie przepływka w pierwszej kolejnosci co powinienes zrobic to
  14. Niestety tak cały przód idzie do zdjecia wszystkie paski itd ale to tylko w serwisach ponoc tak robia zajedz do porządnego mechaniora to na pewno wymieni Ci bez rozbierania całego rozrządu
  15. posprawdzaj węzyki elastyczne węże moga być już nieszczelne popuchniete byc moze ze serwo nie dzialala poprawnie albo zaciął się zaworek zwrotny w serwie( to jest to coś do czego jest przymocowany wąż jesli dobrze pamietam )
  16. z tego wynika ze nie ma cisniena na któryms cylindrze,watpie w to aby były to poduszki pod silnikiem...sprawdzałes czy Ci oliwy nie ubyło ?? na jałowym masz mocne drgania,a jak dodasz gazu to ustępuja one troche ??
  17. z tego co wiem jedna jest droższa (prawa strona) a druga tańsza,mam nadzieje ze se nie pomyliłem co do stron
  18. Można mieszać płyny serii Dot 3 i Dot 4 .Dot serii 5 jest niemieszalny z pozostałymi.Jak nie masz pewnosci co jest wlane to najlepiej wymien caly plyn na nowy i nie dolewaj pierwszego lepszego zakupionego płynu hamulcowego na stacji.Koszt wymiany plynu hamulcowego to ok.50-60 zl płyn chamulcowy powienien byc wymieniany srednio co 2 do 3 lat lub po przebiegu 50 -60 tys km. W miarę zużycia się klocków rozchodzą się tłoczki i potrzeba więcej plynu.
  19. wrzuć jakies foto jak możesz postaram sie jakos pomóc byc moze ze nie masz zatrzasków i wkład nie trzyma sie tak jak powinien
  20. wydaje mi się ze na bank może to być zbyt niskie ciśnienie w którymś z cylindrów, do mechanika niech zbada ciśnie sprężania na cylindrach oraz zobaczyć poduszki i dokładnie je sprawdzić
  21. z doswiadczenia wiem ze nie dłuzej jak raz na 3 lata i w granicach przebiegu 50 - 60 tyś.km i rowniez żalezy od auta ile rocznie zrobi km
  22. zgadzam sie prawdopodobnie rególator Ja rownież jak najbardziej sie zgadzam posprawdzaj zaciki oraz kable a jak nie to jedz do jakiegos magika kolego ozi_wells regulator pisze sie przez "U" otwarte
  23. Ewidentnie zapowietrzony układ hamulcowy, usterka może powstać przez sparciały, przetarty lub uszkodzony(nieszczelny) przewód hamulcowy, możliwe wycieki z przewodu hamulcowego.Jak jesteśmy przy układzie hamulcowym to powiem że płyn hamulcowy powinien być wymieniany srednio co 3 lata, większość kierowców po stwierdzeniu braków płynu w zbiorniczku, po prostu dolewa do zbiorniczka nowy płyn i często nie jest on wymieniany nawet kilkanaście lat lub wręcz nigdy.Moim zdaniem warto by tez zmienic płyn na nowy
  24. Musashi ma rację jedź do jakiegos elektronika naprawa nie powinna drogo wyniesc w granicach 120 - 150 zł w zaleznosci do jakiego magika pojedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.