Treść opublikowana przez _Solar_
-
Spociki Chełmskie
pier...lona ale moja fura jest obnizona tak teraz patrze po fotach jak sie tak ustawilismy juz wiem dlaczego prawie wszystkie dziury w Chełmie znam na pamięć
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co tu taka cisza :gwizdanie: wszystkiego naj najlepszego koleżanko :> Duzo zdrówka,szczęscia i slodyczy Solarr życzy mam nadzieje ze sie nie spózniłem z życzeniami
-
Spociki Chełmskie
bylo trochu a4 reczek Z czasem mam nadzieje że bedzie ich troszku wiecej Ciekaw jestem co tych dwóch filozofów chciało nam udowodnic szpanując podczas naszego spota
-
Spociki Chełmskie
Tak już każdy rozjechał się do domu
-
Spociki Chełmskie
no i po spociku frekfencja nawet dopisała
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=Mp0qUUAOC48&feature=related
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Ja juz jezdzę 5 miechów i rurka jest jak nówka zadnego zuzycia nie widac po niej Bo do naszych klekocików tylko tam kupujemy częsci
-
Spociki Chełmskie
Ja myślę ze niedziela będzie obowiązkowo w przeciwnym razie :bicz3:
-
Spociki Chełmskie
o 17 jest zbórka pod zamkiem a pozniej ok 20 zabawa w klubie Nobo
-
Spociki Chełmskie
Sopocik juz niedlugo trzeba bedzie umyc furke bo strach sie pokazac takim brudasem a wybiera sie ktoś z LC jutro do Lbn na urodziny Vaga
-
[B5 AFN] Problem z grzaniem
byc moze cos jest z nagrzewnica...nie mam wiecej pomysłów co to moze byc nie pozostaje Ci nic innego jak tylko podpiąc vaga ja rowniez u siebie mam ten sam blad co Ty 22.1 ale nie mam zadnych problemów z klimatronikiem.Zauwazyłem tez ze on jakby sam sie kasuje,bo czasami mam '' 0 " a niekiedy " 22.1 "
-
Spociki Chełmskie
Z chęcia bym sie wybrał ale finduszy brak na takie wyjazdy A od nas z Chęlma to wątpię zeby sie ktoś wybierał bo mało ludzi jest
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
To teraz furka smiga jak marzenie
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
radocha była wielka po tym jak sie jezdziło tydzien z dziura w dolocie :gwizdanie: edmondo a chciałeś jechac do serwisu Skody zapłacił byś tam pewnie z 8x wiecej za taki kawałek gumy
-
[B5 AFN] Problem z grzaniem
Rozgrzej silnik do temp roboczej 90 C ustaw temp na maxi i wejdz na kanał 10 pozmieniaj wartosci ''+" oraz ''-" i zobacz czy bedzie leciec ciepłe powietrze.U mnie bynajmniej tak jest ze zmienia sie z zimnego na cieple i odwrotnie,nie wiem jak bedzie u Ciebie ale zawsze warto sprawdzic :>
-
[B5 AFN] Problem z grzaniem
kolego mozesz bardziej sprecyzowac o co chodzi ? tez miałem podobny problem z nawiewem..na rozgrzanym silniku i na max temperaturze "HI" leciało mi tylko letnie powietrze Zacząłem sie bawic kodami w klimatroniku i doszedłem do takiej opcji że na HI leci chłodne powietrze a po przestawieniu na odpowiednią wartość leciało gorące powietrze...nie pamietam już dokladnie jakie to były kody bo w 3 cos przestawiałem aby leciało takie ciepło jak sobie życzę pozniej jak bede jeszcze przy autku to podam Ci jakie to były kody
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
kolego roman0012 tez kupywałes taka gume z sklepie z czesciami ciagnikowymi jak sie sprawuje bo u mnie dobrze ze nie pojechałem do ASO tak to chociaz zostało mi pare dzięgow na paliwko do mej limuzyny
-
Strefa Śmiechu
przypadkowo trafiłeś na ta aukcję
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
zmierz sufmiarką średnicę (jesli dobrze pamietam to cos koło tego 35,2mm - moze byc ciut wieksza,ale bez przesady to i tak opaska ja docisniesz ) i powiedz ze potrzebujesz takiego węża do C-360 na pewno Ci dadza odpowiedni bedziesz musiał go troche skrucic bo jest ok 2x dłuzszy niz ten co potrzebujesz do autka
-
[B5 AFN] Problem z grzaniem
A bawiłes sie kodami klimatronika ostatnio oblukałem taki motyw ze jak nastawi sie na max czyli "HI" to moze leciec zimne powietrze niewiarygodne moze ale prawdziwe
-
[B5 AFN] Czujnik zderzeniowy
Dzieki koledzy za odpowiedzi
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Ja niestety troszke przepłaciłem bo dałem 9 zeta Zrezygnowałem zakupu w ASO gdyz dla mnie to zdzierstwo 70 złociszy za taki kawałeczek gumy Kupiłem w sklepie z ciągnikami i Autko smiga jak należy
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Jesli Ci padła ta guma to nie ma co przepłać jedż do jakiegos sklepu z gumowymi czesciami ewentualnie czesci TIR lub z czesciami ciagnikowymi zaplacisz wtedy grosze.U mnie tez padła ta guma ale jak byłem w sklepach motoryzacyjnych to podziekowałem bo cena była mocno wygórowana wiec pojechałem do sklepu z czesciami ciągnikowymi :gwizdanie: i kupiłem tą gume w cenie 9 blach i smigam już na niej ponad 5 miechów i jest wszystko ok
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Zajrzyj do tego wątku - ten sam problem co u Ciebie myslę że powinien pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_kopci_na_czarno_przy_spokojnej_jezdzie-t51975.0.html;msg559915#msg559915
-
[B5 AFN] Czujnik zderzeniowy
a ma ktoś mośe jakieś foto z etki