Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: Ja jestem w Krakowa, ale mieszkam w Skawinie. Też się liczy?
  2. Może być zacięta rywalizacja Legii Warszawa z Rapidem Bukareszt o 2 miejsce Co do Wisełki to mam nadzieje, że duet Maaskant - Valckx rozpracuje Odensk i Twente. Z Fulham może być ciężko .
  3. Zajefajna z wyglądu . Gdybym miał kupić jeszcze raz A4 B5 to nad Twoją bym się poważnie zastanowił. Powodzenia w sprzedaży .
  4. Tak to widzę : Grupa C 1. PSV Eindhoven 2. Legia Warszawa 3. Rapid Bukareszt 4. Hapoel Tel Aviv Grupa K 1. Fulham 2. Wisła Kraków 3. Twente Enshede 4. Odense BK
  5. Grupa C PSV Eindhoven Hapoel Tel Aviv Rapid Bukareszt Legia Warszawa Grupa K Twente Enshede Fulham Odense BK Wisła Kraków Obie drużyny z Polski mają szanse na awans
  6. Niestety Śląsk nie ma mentalności zwycięzców... :gwizdanie:. Może za rok...
  7. Ostatnio tak, ale w poprzednich sezonach to Lyon był górą . Może i tym razem zatrzymają Real
  8. Brawo dla Legii :oklaski: . Pięknie zagrali, szkoda, że tak Wisła nie zagrała z Apoelem. W LM Lyon znowu się zmierzy z Realem. Zazwyczaj to Lyon był górą. Wisła wcale nie miała by bardzo trudnych przeciwników w grupie G. Szkoda, że się nie udało, ale teraz czas pokazać się z dobrej strony w LE razem z Legią i może nawet w LE .
  9. Mam podobne zdanie. To co Wisła zagrała na Cyprze to pornografia. Totalne dno. Nie grali kompletnie nic. Myśle że jakby zagrali tak słabo z Lechem czy Legią efekt byłby ten sam. Z tym, że z tą pogodną to sam nie wiem... Nie wiem dokońca czym to było spowodowane, na pogodę w sumię najłatwiej zwalić ale ta jest dla obu stron taka sama. Poza tym w Wiśle jest kilku zawodników którym powinno to nie przeszkadzać. Szukając pozytywów, mogę jedynie powiedzieć że ten zespół w większości piłkarzy zna sie dopiero kilka miesięcy lub niecały rok. Trener Cypryjczyków APOEL buduje od trzech lat. Jeśli miałby być to "Cud nad Wisłą" to mógł sie wczoraj rzeczywiście wydarzyć. Było dosyć blisko. Pozytywne było to że poprzednie mecze eliminacyjne Wisła przeszła jak burza co dało jej L.E. Widocznie L.M. to wciąż za wysokie progi mimo ułatwienia po reformie Platiniego. W tym sezonie chyba przed szansą stanie Lech, tak mi sie przynajmniej wydaje, choć mu nie kibicuje, to realnie oceniam jego szanse. A wracając do Pareiko, absolutnie bym go nie winił, bo wg mnie to był wyróżniający sie zawodnik obok Chaveza, mimo że wpuścił głupią bramkę. Szkoda że trener zdecydował sie na szybką zmiane Sobola, pewnie obawiał że wyłapie czerwień ale jego ewidentnie brakowało w końcówce. Mam nadzieję że Cupiał nie będzie wykonywał gwałtownych ruchów i dalej będą budować z konsekwencją drużyne. Duet Maskant, Valcx zadzi sobie nieźle. Też mam taką nadzieje, że tym razem Cupiał nie podejmie pochopnych decyzji jak to było w latach poprzednich i da czas duecie Maskant - Valcx. Teraz trzeba się skupić na dobrej grze w LE i Ekstraklasie .
  10. Meliksson nie istniał. Dlaczego grał Genkov, a nie Biton? Diaz mnie zaskoczył na +. W najważniejszym meczu w sezonie zagrali beznadziejnie... Szkoda... Oby pokazali się z dobrej strony w LE i za rok awansowali do LM. Tylko żeby nie było drastycznych zmian w kadrze, bo będzie to samo co zawsze. Pograć w LE, zdobyć doświadczenie z mocniejszymi rywalami. Lech zagrał piękne w LE w zeszłym sezonie. Kto by pomyślał, że będzie grał ja równy z równym z Juve czy ogra Man City w które są wpompowywane petrodolary? Oby tak zagrała Wisła, może być trudne ale wierze, że będzie dobrze.
  11. To co zrobił Pareiko przy pierwszej i trzeciej bramce dla Apoelu... . 71 min wielka radość..., 87 min wielki płacz... ;(
  12. Wspaniale Damianku. Prawdę napisałem .
  13. :oklaski: Im dłużej polskie kluby grają w europejskich pucharach LM czy LE tym lepiej dla polskiej piłki. Do Legii przeszedł niedawno Ljuboja. Do Polonii może przejdzie Mateja Kezman. Rośnie prestiż i siła ligi itp. i to automatycznie przenosi się na reprezentacje. Coś czuje, że sezon 2011/2012 może być przełomowy dla polskiej piłki .
  14. Tego Pana nie warto słuchać, bo ten Pan jest za Cracovią . Apoel 1:1 Wisła. Będzie dobrze Mam nadzieje, że Wisła zamknie hejetrą buzie i awansuje do LM .
  15. Ciekaw jestem kiedy jakiś Szejk zainwestuje w polski klub . Wisła Kraków jest najbliżej od czasu dwu meczu z Panathinaikosem, żeby w końcu dostać się do upragnionej Ligi Mistrzów. Wystarczy strzelić bramkę albo zremisować. Może być ciężko, ale wierze, że się uda . 1.0l już się chłodzi . Ostatnio pojawia się wiele informacji na temat zainteresowania Spasem Delewem ze strony Wisły. Podobno Wisła daje 2mln euro. Fajnie by było jak by przeszedł, bo Genkov jest za słaby. Dziwi mnie to, że gra w pierwszym składzie, a nie Dudu Biton... Legia ma jakieś szanse na awans Śląsk raczej nie...
  16. No to chyba Arivederci LE dla Legii i Śląska...
  17. Z Legią też... :gwizdanie:
  18. Mnie . Juve vs AC Milan i Inter . Wczoraj bardzo słabo Diaz i Genkov. Dziwi mnie to, że Maskaant nie wpuścił w drugiej połowie D. Bitona . W pierwszej połowie grali za bardzo indywidulanie. Melikson, Małecki i Iliev. Zamiast wycofać do tyłu, do kogoś nie krytego, a ten by przypierdzielił z lewej albo prawej... Jest gol dla Śląska . Sebastian Mila z rzutu wolnego . Czyli co dalej przechodzi Śląsk i Wisła?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 20:18_________________________________________________Legia, Śląsk dać sobie strzelić bramki... . W rewanżu będzie ciężko...
  19. Wisła wygra 2:0 z Apoelem Barca wygra 2:0 z Realem i tak będzie
  20. Za niedługo "Bunga Bunga Cup" Juve vs AC Milan [br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 12:20_________________________________________________ jzYhNlLWXvQ
  21. Swansea City to nie jest rywal najwyższych lotów... Ciekaw jestem co pokażą przeciwko Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi . a co pokazali NIC nie oglądłeś[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:40_________________________________________________chodzi oczywiście co pokazali Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:41_________________________________________________Czwóreczka KUN i nie mam pytań ManC :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: a miał trafić do Juve... :gwizdanie:. W czwartek wszystko wyjdzie...
  22. Swansea City to nie jest rywal najwyższych lotów... Ciekaw jestem co pokażą przeciwko Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi .
  23. Jacuś Krzynówek oficjalnie zakończył karierę: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/jacek-krzynowek-oficjalnie-oglosil-zakonczenie-kar,1,4821374,wiadomosc.html Oq5xCrenbYE DLYojTGS8DI Jest pier olnięcie z lewej nogi
  24. Wczoraj Real ostro cisnął Barcelonę przez pierwsze 35 min... Słychać było, że oba kluby się nienawidzą... Piękna bramka Villi . EB-9E61Lznk
  25. a pomyślałeś o dodatkowych kosztach eksploatacji? Podobno cena gazu ma wzrosnąć... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.