Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/el-lm-uefa-rozwiala-watpliwosci-celticu-ws-efe-ambrose-a/8n29d Są równi i równiejsi. Mam nadzieję, że Maribor rozpier celtic... UEFA I FIFA -> MAFIA
  2. Wiele pozytywnych opinii słyszałem na temat tego filmu. Czytałem recenzje, więc w końcu go obejrzałem, ale to nie jest ten film, który mógł bym oglądać co jakiś czas. Ogólnie 7/10
  3. Ja jak posiadałem Audi A4 B5 to nigdy na nim nie oszczędzałem, a płyn do spryskiwaczy kupowałem firmy Autoland i do tej pory kupuję. Cena od 14-18 zł. Nigdy mnie nie zawiódł. Według mnie to jest optymalna cena za płyn do spryskiwaczy dobrej jakości, a kosmetyki, oleje czy płyny najdroższe są na stacja benzynowych dlatego szkoda przepłacać.
  4. Oliver Kapo w Koronie
  5. Dlatego ja nigdy nie kupuje Tescowych, Biedronkowych czy Kerfurowskich płynów do spryskiwaczy. Już wolę kupić sprawdzony produkt. Może i więcej zapłacę, ale za to nie uszkodzi elementów samochodów takich jak szyba, wycieraczki, lakier itp. itd.
  6. Szkoda go. Dobry aktor
  7. Polecam tę stronę -> http://filmyhd.net/index.php. Bardzo duży wybór filmów i jakość w HD
  8. Jestem niemal w 100% pewny, że po 18 latach awansowali by do LM i nieźle by tam namieszali . Szkoda, bardzo szkoda tej szansy... . Oby w LE piłkarze się odegrali i się nie załamali. Powodzenia
  9. NO COMMENT. FIFA i UEFA to mafie piłkarskie. Nie od dziś to wiadomo...
  10. i bardzo dobrze
  11. 8/10. Warto zobaczyć.
  12. Jawohl. Jutro rewanż LM. Celtic Legia. Legioniści awansują dalej??? Jak uważacie?
  13. Usuń partycje (Dysk 0 Partycja 1) i partycję (Dysk 0). Powinno pomóc. Wtedy stworzysz nową partycję lub kilka według potrzeby.
  14. Kuchenki 0:2 Biała Gwiazda
  15. Kosecki szybki jest i ma technikę . Teraz wyciągnąć wnioski z tego meczu i takie sytuacje bramkowe trzeba wykorzystywać. Więcej zimnej krwi i będzie dobrze. Dotyczy to się większości piłkarzy Legii.
  16. k**wa powinni wygrać 6:1 lub 7:1... Ja nie rozumiem dlaczego karnych nie strzelał Radović Zdecydowanie zawodnik meczu.
  17. Podanie od Radovicia i strzał Żyro... ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Ewidentnie brakuje im zimnej krwi. Jedynie Radović gra ze stoickim spokojem. Już powinno być 4:1 dla Legii.
  18. Jeszcze jak by dostał podanie po linii (nie pamiętam kto strzelał, zamiast podać do Radovicia). Wtedy byłby sam na sam z Forsterem. Pewnie by było 3:1 dla Legii
  19. Legia dobrze gra . Tylko w wykończeniu akcji brakuje zimnej krwi ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Legia 2:1
  20. Celtic to nie ten Celtic w którym grał Boruc, Nakamura czy Żurawski. Jak Legioniści zepną poślady to są wstanie ich ograć
  21. Najlepsze teksty Arnolda na jego 67 urodziny :
  22. Nie. To ten wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Będzie się działo . Gdzie niektórzy z Was oglądnęli już ten film?
  23. Nawet się nie zastanawiaj. Tylko bierz Lenovo
  24. Dzisiaj Lewy kolejne 2 bramki strzelił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.