Treść opublikowana przez sawul
-
1.8 T do Ogarnięcia
Z pół dnia to na pewno ci to zajmie.
-
1.8 T do Ogarnięcia
Podkładasz 1 lewarek pod skrzynie biegów a drugi pod wspornik klimy i odkrecasz to co ci przeszkadza sanki lepiej odkręć całe bo jest słabe dojście do 2 śrub na połączeniu skrzyni z miską [2 otwory i w nich masz schowane śruby]i poduszke przednią ze wspornikiem od silnika odkreć bo miski nie zdejmiesz ,dodam że ja ten zabieg robiłem z nogą w gipsie.
-
1.8 T do Ogarnięcia
Na gorącym silniku oczywiście a olej Motul 5w 40.
-
1.8 T do Ogarnięcia
To nie takie złe te cisnienie ja u siebie mam po wymianie pompy 1.5 b na wolnych obrotach . Ale przeczyszczenie smoka na pewno nie zaszkodzi.
-
1.8 T do Ogarnięcia
Raczej nie bo by więcej ładowała.
-
Aeb [email protected] :)
Dobra robota a fele jak komu się podoba.
-
Wałki rozrządu plus rozrząd
Pisz tutaj na pw może ma wałki jeszcze po małym przebiegu od ADR . http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/adr-caly-silnik-czesci-1-8-adr-2000r-osprzet-skrzynia-318031/
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Gregor to o co chodzi z tym odprężaniem silników .
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Turbo nie jest pewnie pierwszej młodości może już pobierać olejku .
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Paweł raczej z pierścieniami to masz wszystko w porządku bo nie było by na pewno takiego zajebistego ciśnienia sprężania, ja mam u siebie po 11.5 bara .Tak wysokie ciśnienie podobno jest niekorzystne przy ponoszeniu mocy moim zdaniem te twoje jest za wysokie ale niech się wypowie jakiś fachowiec od tuningu silników 1.8 t. A olej bierze w jakich ilościach?
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
No to jeszcze się oplacalo robić.
-
Wymiana wahaczy dolnych
Nie ma jak to ruski klucz.
-
Felgi AMG 17" do Audi A4 B5
Tak .Ladne fele.
-
Audi a4 b5 - jakie alu na lato - pomóżcie wybrać!
Foty jakieś podrzuć.
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Takie części teraz robią nie ma się co dziwić.
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Załóż 1.8 się okaże czy będzie sie palić.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ale foty masz bo chciałeś.po prawej 2080 Jarka produkcion.Po lewo k03 z wirnikiem k03s dla porównania .
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
wampir cos taki niecierpliwy jestem zawalony robota ale logi będą i foty zaraz ci puszcze bo już jajo znosisz.
-
Przewód między turbiną a intercoolerem 1.8t
Dawid ten przewód ma tylko jedną odejście z boku do DV.Masz tu linka pisz czy ma ten przewód jeszcze . http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/badziewia-1-8-turbo-323014/
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
:witch:Jarek po tym upgrade na 2080 moje AEB odżyło pięknie wkręca się na obroty teraz trzeba to wszystko zestroić jak się należy .Wrzucę niedługo jakiś filmik jak się zbiera moje stare AEB.Zapisywać się na upgrade. ---------- Post dopisany 30-05-2014 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 22:48 ----------
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
A dasz radę wcisnąć ręką napinacz nie powinien się wcisnąć. Albo tamten mechanik coś ci odpierdzielił może zamienił tłoczki na napinaczu wszystko jest możliwe . Napinacz jakiej firmy [nastawnik wałka rozrządu].
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Taka sama długość jest ich tego starego i nowego?
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Musi być coś nie tak z tymi częściami np. z łańcuszkiem sprawdz go porównaj go ze starym łańcuszkiem wygląda tak jak by był wyciągnięty.
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
A nowy jest też łańcuszek wałków .?
-
Jakie cewki nailepiej do AEB
Jaka cena Beru.?