Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. sawul odpowiedział(a) na TenTyp temat w 1.8T
    Temat dawno po terminie.
  2. sawul odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Luz musi być tylko nie za duży wzdłóżnego praktycznie wcale nie powinno być .
  3. Półosie i zwrotnice.
  4. sawul odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Bardzo dobry olej.
  5. Nie będzie tragedii .
  6. sawul odpowiedział(a) na michalski83 temat w 1.8T
    Raczej łożysko przy skręcie jest mocny nacisk na koło, ale upewnij się.
  7. sawul odpowiedział(a) na jakub11214 temat w 1.9TDI
    Na gorącym silniku takie było?
  8. sawul odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    i od pompy wody polecam contitech .Gates po 10 tyś już spękał.
  9. sawul odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    tak/
  10. sawul odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    a jaka ma byc szerokosc paska? bo tez sa ruzne a i jaki ma byc napinacz hydrauliczny czy zwykly bo w sklepie moto. powiedziano mi ze byly modele aeb z normalnym i z chydraulicznym napinaczem i bez wyjecia to nie dobierą tego Ten napinacz hydrauliczny nazywa się fachowo tłumikiem drgań. jak tu kolega zbyszek pokazał.
  11. sawul odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Tak na pewno 153 zęby byly także 152 stary typ ale już nie produkują . Najlepiej wymienic całość będziesz miał pewność że nic sie nie wykrzaczy.
  12. sawul odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    W tylnej części podstawy jest sruba na imbusa odkręć ją i wisko wyjdzie.
  13. sawul odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    W 1.8 t trzeba wisko ściągać u ciebie pewnie też.
  14. sawul odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Raczej ogarnia teraz wszystko.
  15. Mniejmy nadzieje że się silnikowi nic nie stało dlaczego tak pisze bo u kolegi w AFN-e korby powykrzywiało od tych wysokich obrotów to zanim zgasił to już było po silniku.
  16. Bez podłączenia vag-a sie nie obejdzie dawkę trzeba ustawić.
  17. Tak się składa że napinacz od ADR i AEB niczym się nie różni.
  18. Jak będziesz także wymieniał łańcuszek to wałek wydechowy trzeba poluzować inaczej nie wyjmiesz go.
  19. Etka pisze że trzeba cały wałek niestety .
  20. Jak są zużyte to nalezy wymienić i to wszystko.
  21. sawul odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    Można całkiem sanki zdemontować jest wtedy lepszy dostęp lub poluzować i silnik do góry podlewarować.
  22. witamy na forum.
  23. 0280150431 od Saaba troszkę mocniejsze .lub 0280155830 pasują po lekkiej rzeżbie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.