Treść opublikowana przez sawul
-
Audi a4 avant 2.8 quattro benz multitronic
Raczej lepiej kupić używana .
-
Wypadanie zapłonu 4 cylindra.
Prawie zero na tym 4 .
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Dobrze myślałeś taki sam gwint.
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
:facepalm:no faktycznie ale to sobie zaślepi to co niepotrzebne .
-
Stukanie w silniku
Pierw zmierz ciśnienie oleju jak nie ma to miska w dół.
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Coś takiego TRÓJNIK DO CZUJNIKÓW WSKAŹNIK AUTO GAUGE ADAPTER (4253664921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie cewki nailepiej do AEB
Witam . Poradzcie koledzy jakie cewki najlepiej kupić do mojego AEB NGK mogą być zakładał ktoś z was może.? A jesli nie ngk to jakie?
-
1.8 T do Ogarnięcia
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CEUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fczesci-elektroniczne-uklady-scalone-67240&ei=Fzl8U9WnI-Lm7Abv-IDQDg&usg=AFQjCNGmj0uTQHDYf3iPsLDtPKP1HCbg5g&sig2=3Zt8AQq1gcV4ex3lheQH9w Ja bym wolał kupić kompa na serii za 50 zł można znależć.
-
1.8 T do Ogarnięcia
Do łatwych nie należy na pewno. Masz tu nr. cewek 058905105
-
Prośba o ocenę logów.
Napinacz hydrauliczny +łańcuszek wałków,DV,odma ,trójnik odmy+śruba,Swiece,dobrze chodziła po tych wymianach i ostatnio pompe oleju zmieniałem .Membrana jest cała w DV.
-
Prośba o ocenę logów.
Nie ma kata jest założone DP z kwasiaka 2.75 cala. Damian dobrze z tym ciśnieniem jest ?z odpiętą wtyczką.
-
Prośba o ocenę logów.
Sprawdzę i jutro ci napisze. ---------- Post dopisany 18-05-2014 at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 22:23 ---------- Oto filmik z odpiętą wtyczką od n75 coś koło 3 bara zegar pokazuje cały czas. Mialem rację że chodzi jak 1.6 dostalem baty dziś od 1.9 tdi a3 chyba 130 KM albo i 110.
-
Prośba o ocenę logów.
Nie odpinałem enki. Dziś sprawdzałem zawór DV kupiłem go w zeszłym roku i podłączyłem go pod powietrze oczywiście do króćca co sprężarka daje ciśnienie i puszcza nawet 0,5 bara nie trzyma.
-
Prośba o ocenę logów.
Jutro będzie log. ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 21:11 ---------- Proszę bardzo logi do wglądu. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów.
Witam ponownie. Po podmiance n75 sprawną w 100% od kolegi zrobilem logi do odczytu . Zapraszam do analizy. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów.
Zawór solenoid MAC N75 (4207170376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pisałeś o tym kiedyś że można to założyć.Też są 3 króćce jak w n75?
-
Ocena dźwięku silnika, czyżby łańcuch?
Kup uszczelkę nową bo tamta na pewno jest do wymiany.Zwalaj pokrywę i zbadaj łańcuch i napinacz i tak pewnie do wymiany.
-
Prośba o ocenę logów.
I tak też zrobię . ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 23:23 ---------- Zdemontowałem dziś n75 i dmuchając ustami w długi króciec powietrze ucieka następnymi króćcami .A jeszcze niedawno sprawdzałem to była szczelna.Nie robię logów bo nie ma sensu kupię nowy n 75 i wtedy zrobię..
-
Prośba o ocenę logów.
Gregor z klapką od turba wszystko ok.bo sprawdzałem przy wymianie kata na DP.Chip jest od Pawła m nie narzekał na niego. Trochę odświeże temat z pażdziernika jest mowa o tym samym samochodzie.http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/logi-aeb-288933/ Dzięki Damian podmienię n75 i się okaże czy lepiej będzie.
-
Prośba o ocenę logów.
Tak są na tym sofcie po chipie. Skakało cały czas od samego początku od założenia chipa.Logi właśnie wyglądają jakby na serii a dlaczego jak na serii?Jak jest po chipie.Co może byc przyczyną jedzie jak 1.6.Nieszczelności porobione na zegarze pokazuje -0.6-0,65 bara na wolnych mowa o podciśnieniu.
-
Prośba o ocenę logów.
Te wszystkie logi które tu są do wglądu są po chipie nie ma tu logów żadnych logów na serii. Na tym logu co teraz dałem do wglądu to samochód jakąś się odpychał a na tych na początku 2 logach jedzie jak 1.6'' te co mówisz że jest to seryjny soft.''
-
Prośba o ocenę logów.
Jak wcisnę gaz w podłogę to jest 0.9 bara ale tylko przez chwilę póżniej skaczę jakby coś odcinało.Nagram jutro filmik to zobaczysz.Wrzucam loga co był robiony zaraz po chipie to sobie porównasz.Dlaczego przepływka pokazuje tak mało w tych logach na początku postu. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Proszę filmik z jazdy .Gaz jest wciśnięty w podłogę od 5 sekundy na 3 biegu.
-
Prośba o ocenę logów.
Łukaszu zegar jest założony i bije tak do 0.9 bara
-
Prośba o ocenę logów.
Może i tak. Czyli na pewno turbo na 100.?W tych silnikach wadliwy przepływomierz ogranicza turbo. A ja obstawiałem przepływomierz. Turbo jest na podmiankę k03 z wirnikiem k03s.
-
Prośba o ocenę logów.
Pacjent Audi 1.8 t 97r po chipie gotowcu wiem że braknie paliwa po 3 tyś. Zostało wymienione ;świece ngk ,napinacz +łańcuszek wałków,dv, Nieszczelności także usuniete w dolocie. Przygotowuje auto do korekty poradzcie co niedomaga? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM