Treść opublikowana przez sawul
-
Po wymianie kpl. zawieszenia ciężko pracujący układ kierowniczy [Problem rozwiązany]
Kto by pomyślał co .To mówisz że tego Wertteila warto brać .Proponowali mi go ale nie wiedziałem czy to dobre podobno firma niedawno weszła na rynek i gwarancje na rok dają .A ty ile daleś za zestaw tej firmy?
- Z czego to wahacz???
-
Po wymianie kpl. zawieszenia ciężko pracujący układ kierowniczy [Problem rozwiązany]
Zdradż nam firmę wahaczy.
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Dzięki za podsunięcie wątka.
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Pół roku temu było rozebrane i czyszczone .Jeszcze pare dni temu nie było tego .Jutro rozbiorę i wyczyszczę okaże się czy mieliście racje.
-
Szorowanie hamulca pomocy.
A teraz widać.?Od czego to może być.?
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Witam.Szorowanie podczas hamowania przód prawy tarcza od strony koła tylko jedna strona .Miałem to samo jakieś pół roku temu myślałem że to wina klocka ale założyłem drugi i był spokój do dzisiaj.Oto foty.
-
Po wymianie kpl. zawieszenia ciężko pracujący układ kierowniczy [Problem rozwiązany]
Jeżdziłem samochodami zaraz po wymianie zawieszenia i nie było takiego czegoś co ty masz.Dziwi mnie to że kierownica nie wraca po skręcie. Może coś żle założone?Lepiej to zbadaj.
- Świece dla APU
-
Wymiana tulei tylnej belki bez jej wyjmowania
Kolega dobrze radzi ja też nie polecam pracy bez ściągacza 5 h mi zajęło wymienienie tuleji w belce przed chwilą wróciłem własnie .Dorobiłem sobie ściągacz, samym ściągaczem nie pójdzie trzeba jeszcze młotkiem naparzać ostro .
-
Zle podłączona instalacja
Zapytać można wszystko zależy od gazownika.
-
Średnica sworznia dolnego prostego wahacza.
Z tego co wiem to b5 mają większe fi to pewnie 21 mm.
-
wahacz ?
Możliwe że wahacz lub wahacze trzeba sprawdzić obadać luzy.
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Ja jeżdze na Ate tarcze + klocki Ate ceramiczne takie były w niej jak od niemca kupiłem i jakieś tam hamulce są moim zdaniem dobre.
-
bicie podczas hamowania
Guz albo felga dostała.Niewyważenia nie odczujesz przy tak małych prędkościach.
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Ja też słyszałem że ATE to teraz kibel się zrobił.
-
Luźna tarcza.
Dobry pomysł Dev z tą tarczą też tak sobie zrobie .
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Podobno co 2 lata lub 60000 tyś.
-
przegub wewnętrzny 120mm
A w sklepie nie ma .?
-
prawidlowe ustawienie drazka stabilizatora
Zawsze skręcasz na opuszczonym samochodzie.
-
zawieszenie z passata do audi - przód
Będzie pasować to jest to samo.
-
Wymiana tulei tylnej belki bez jej wyjmowania
O to były mocno zjeżdżone. Nie zapomnij na opuszczonym samochodzie dopiero dokręcić tuleje.
-
Pierdzi na wysokich obrotach
Zapodaj jakiś filmik to zobaczymy.
-
"Cykanie" z komory silnika
Tak musi być jest to N80.
- Nagłośnienie do 1500 zł! POMOCY