Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Kto by pomyślał co .To mówisz że tego Wertteila warto brać .Proponowali mi go ale nie wiedziałem czy to dobre podobno firma niedawno weszła na rynek i gwarancje na rok dają .A ty ile daleś za zestaw tej firmy?
  2. sawul odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Tak z B6
  3. Dzięki za podsunięcie wątka.
  4. Pół roku temu było rozebrane i czyszczone .Jeszcze pare dni temu nie było tego .Jutro rozbiorę i wyczyszczę okaże się czy mieliście racje.
  5. A teraz widać.?Od czego to może być.?
  6. Witam.Szorowanie podczas hamowania przód prawy tarcza od strony koła tylko jedna strona .Miałem to samo jakieś pół roku temu myślałem że to wina klocka ale założyłem drugi i był spokój do dzisiaj.Oto foty.
  7. Jeżdziłem samochodami zaraz po wymianie zawieszenia i nie było takiego czegoś co ty masz.Dziwi mnie to że kierownica nie wraca po skręcie. Może coś żle założone?Lepiej to zbadaj.
  8. sawul odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    Ngk pfr6q
  9. Kolega dobrze radzi ja też nie polecam pracy bez ściągacza 5 h mi zajęło wymienienie tuleji w belce przed chwilą wróciłem własnie .Dorobiłem sobie ściągacz, samym ściągaczem nie pójdzie trzeba jeszcze młotkiem naparzać ostro .
  10. Zapytać można wszystko zależy od gazownika.
  11. Z tego co wiem to b5 mają większe fi to pewnie 21 mm.
  12. sawul odpowiedział(a) na FLB temat w Układ Jezdny
    Możliwe że wahacz lub wahacze trzeba sprawdzić obadać luzy.
  13. Ja jeżdze na Ate tarcze + klocki Ate ceramiczne takie były w niej jak od niemca kupiłem i jakieś tam hamulce są moim zdaniem dobre.
  14. Guz albo felga dostała.Niewyważenia nie odczujesz przy tak małych prędkościach.
  15. Ja też słyszałem że ATE to teraz kibel się zrobił.
  16. sawul odpowiedział(a) na Emejcz temat w Układ Jezdny
    Dobry pomysł Dev z tą tarczą też tak sobie zrobie .
  17. Podobno co 2 lata lub 60000 tyś.
  18. A w sklepie nie ma .?
  19. Zawsze skręcasz na opuszczonym samochodzie.
  20. Będzie pasować to jest to samo.
  21. O to były mocno zjeżdżone. Nie zapomnij na opuszczonym samochodzie dopiero dokręcić tuleje.
  22. Zapodaj jakiś filmik to zobaczymy.
  23. sawul odpowiedział(a) na Gusto temat w 1.8T
    Tak musi być jest to N80.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.