Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Jak będziesz wymieniał płyn to jest taki preparat do płukania układu chłodzącego w sklepach czyści cały układ .
  2. Na Alegro widziałem cene BOSCHA 800 zł nie wiem jaka będzie cena w twoim sklepie .Nie lepiej używkę kupić też 100% sprawną podłańczasz vaga i widzisz.
  3. sawul odpowiedział(a) na tobi665 temat w Układ Jezdny
    Łożysko też lubi piszczeć tylko. Tak jest u braciaka ale wymienię po zimie nic się nie dzieje tylko piszczy.
  4. I jak tam gaz wyregulowany?
  5. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Zawozisz głowice do sprawdzenia czy składasz na hybił trafił.?
  6. Tak powinien chodzić .
  7. Od termostatu.
  8. Tez mam problem z szarpaniem objawia sie najczęsciej przy pełnym wciśnięciu gazu np.na 3 biegu i przy 3 tyś..błędów nie ma żadnych są wypadania zapłonów . Świece zmieniane.Cewki ?
  9. Przystepna cena.
  10. Jakiej firmy króciec kupiłeś?
  11. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Może kiedyś wpadło i wypadło bo świeczki całe są.Ja to bym jeszcze tłoki zdemontował jak masz rozebrane.
  12. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Ciekawe co tam wpadło?
  13. sawul odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Najlepiej wymienić i będziesz miał z głowy .
  14. Zgadza się auto idzie jak głupie ale to za sprawą dobrego gazownika.
  15. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Zwalaj głowice i się wszystko wyjaśni .silnik kuleje bo masz przedmuchy .Informuj nas o postępach.
  16. sawul odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Wiesz że do tych silników leje się full syntetic a jeszcze jak lubisz ostro przybutować.Masz mały przebieg ja mam 230000. Zalecają wymiane napinacza przy 200000 no ale może się zużyć prędzej to zależy od wielu czynników.
  17. Króciec wychodzi bez zdejmowania kolektora wystarczy odkręcic zbiorniczek płynu chłodniczego i odsunąć go na bok i już dojście masz.
  18. sawul odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Upewnij sie czy to nie napinacz łańcucha rozrządu .Ile ma auto przejechane?
  19. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Tak czy siak głowice trzeba zwalić płyn poszedł w olej może być tylko uszczelka a głowice dać do sprawdzenia.Z tego co słyszałem wałki pasują główica też .Tłoki są na pewno inne i korby.
  20. Chyba raczej nie ma bynajmniej nie słyszałem.
  21. To nie są te nalewki co były kiedyś technika poszła do przodu.
  22. sawul odpowiedział(a) na Witek A4 temat w Układ Jezdny
    Kup nowe moim zdaniem .
  23. sawul odpowiedział(a) na tobi665 temat w Układ Jezdny
    Tak trzęsło by kierownicą jakbyś miał krzywe tarcze .Zobacz klocki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.