Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Niezła furka .Ja bym wolal w quatro.
  2. Sruby lubią się poluzować na poduszkach a jak nie to sprawdz czy nie są do wymiany.
  3. Polecam honitona mam 6 lat albo i więcej i nic się nie dzieje.
  4. sawul odpowiedział(a) na Buba temat w 2.7BiT
    To bardzo mało to i moja 1.8t tyle spali.
  5. Jak jesteś pewien że masz tylko wyklepane banany to kup te MS osobiście polecam a tak poza tym to RUVILLE I FEBI to też nie jest zła oferta.
  6. sawul odpowiedział(a) na izol84 temat w Układ Jezdny
    Kayaba dobre cenowo i wytrzymałościowo z wymianą to tak cena możliwa.
  7. To super i co na serii teraz ciągniesz jak komputer ci przekładali?
  8. sawul odpowiedział(a) na Buba temat w 2.7BiT
    Jakie masz spalanie po mieście ?
  9. Przyjeżdżaj do mławy na gazowanie i 1000 na pewno odpadnie albo i więcej z tej sumy co podałeś jak coś to ci moge dać namiary super gazownika będziesz zadowolony.Jak coś to pw.pozdro
  10. To jeśli auto jest po sofcie polecasz gregor10 denso ik22 temat jest już sprawdzony a ile wytrzymują takie świece ? Słyszałem opinie dziś od kolegi mechanika odnośnie świec denso ale żarowych do disla szybko siadają.
  11. sawul odpowiedział(a) na Lo-buz temat w 1.8T
    Wszystko powymieniane i takie cyrki się dzieją.Też tak kiedyś miałem ale nie przy Audi po wymianie rozrządu coś piszczało 10 razy rozrząd rozbierałem aż w końcu po miesiącu przestało.
  12. Jak najbardziej.Logi zrób jak kolega wczesniej pisał.
  13. sawul odpowiedział(a) na Lo-buz temat w 1.8T
    Obadaj pompę wspomagania .
  14. W takim razie warto je kupić .
  15. sawul odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    Jaka cena jest tego panelu ?
  16. Jak po ustawieniu zbieżności kierownica nie będzie prosto to papraki nie fachowcy. Lej po pazurach aż zrobią.
  17. Ja też wątpie że padną po 30 tyś.na pewno więcej wytrzymają.
  18. sawul odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    Co tam z tym silnikiem poradziłeś sobie.
  19. sawul odpowiedział(a) na Miszczu1203 temat w 1.8T
    Motul ale poczytaj sobie to http://a4-klub.pl/1-8t-212/olej-audi-a4-b5-1-8t-przebiegiem-225000-km-282803/
  20. Dzięki serdeczne. ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 19:44 ---------- Gregor10 pytanie odnośnie tych wtrysków od Saaba czy po ich założeniu trzeba ingerować w regulator ciśnienia paliwa albo wymienić czy wystarczy korekta wirusa ?
  21. Vw AUDI
  22. G 12 taki powinien być.A czy najlepiej myśle że tak.
  23. sawul odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    Można dołożyć pare zł. i zapodać webasto np.VW PASS B5 AUDI 1,9 WEBASTO OGRZEWANIE POSTOJOWE (3707615570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.