Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Geremi piękna robota .
  2. Witamy na forum.
  3. Witamy na forum .
  4. Witamy kolejnego audimaniaka.
  5. Witamy na forum .
  6. sawul odpowiedział(a) na kovv4l24 temat w 1.8T
    U ciebie 153
  7. sawul odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    Podejdą bez problemu .
  8. sawul odpowiedział(a) na koziol1172 temat w 1.8T
    Nie.Często jest tak że nagar z silnika zablokuje ten zawór i wtedy nie ma ciśnienia np.
  9. Po zalaniu oleju do cylindrów manometr pokazuje 13 barów na każdym cylindrze .
  10. To mnie teraz pocieszyłeś . Grzesiu a moze zawory poleciały w głowicy bo silnik nie kopci i nie bierze oleju.
  11. Zmierzyłem ciśnienie sprężania i pokazało po 9.5 bara na każdym garze.Odkryliśmy z kolegą małą awarię po odkręceniu korka wlewu oleju zasysa go do środka tak jak by była odma zapchana .Na wiosnę zakładałem nową odmę i śrubę[zaworek]czym to może być spowodowane? ---------- Post dopisany 24-07-2014 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 22:35 ---------- Co myślicie o takim ciśnieniu ?
  12. Jarek pewnie leży na plaży i się opala.:beach:
  13. Zamiast krytykować trzeba było napisać wcześniej jak ustawić klapkę vag i coś w temacie a ty jesteś z tych wiem a nie powiem jak taki mądry jesteś pierwszoklasisto.
  14. Jak będziesz zmieniał panewki to załóż wszystkie nowe dlaczego tylko korbowodowe o ile na wale nie ma rowów na pewno cisnienie się powiększy po wymianie. Ja u siebie mam podobne cisnienie i panewki patrzyłem to są dobre i wał się jeszcze nada założyłem nową pompę oleju . Co do klapki to otwiera ją ciśnienie doładowania pełne otwarcie powinno być coś około 6 bar jak żle niech ktoś poprawi czyli od 4-5 bar powinna zacząć się otwierać.
  15. EM widziałem zdjęcia twojego silnika i tak czułem że nie jeżdzisz na 5w .Ja jeżdze na 5w 40 bierze jakieś tam znikome ilości ale to szczegół lepiej zalej 5w.
  16. sawul odpowiedział(a) na piotrekkkkk temat w 1.8T
    Kolektora nie trzeba ściągać ,przodu nie musisz rozbierać ,odkręć wspornik od turbo-silnik a póżniej odkręć powrót oleju od turba który jest przykręcony na dwie śruby imbusowe o nr.5 a przewód wodny odkręcisz od bloku opaskę wszystko z góry dasz radę.Powodzenia.
  17. Nowy zakupiłem .Pożyczę i zmierzę jeszcze raz. ---------- Post dopisany 04-07-2014 at 06:44 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2014 at 20:47 ---------- A spójrz na to; A4 1.8T ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska
  18. Zaprzal stroił .Zakupiłem niedawno nowy tester ciśnienia i pokazuje po 9.5 bara na każdym cylindrze pomiaru dokonałem na zimnym silniku.A byłem pewien że ma więcej w zimę mierzyłem i miał po 12.5 ale miałem pożyczony tester ze zbitą szybką może zawyżał tego nie wiem.
  19. Właśnie o to chodzi że nie można go poprawić po zwiększeniu doładowania szarpie .
  20. Wszystko zależy jak kto używał i na jakim oleju .
  21. Zaraz coś znajde VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM nie mam na kanale 25 ---------- Post dopisany 25-05-2014 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 21:21 ---------- Dziś po podmiance od znajomego cewek okazało się że auto nie szarpie po dodaniu gazu od razu wkręca się na obroty bez zająknięcia czyli któraś cewka jest do wymiany . ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 23:02 ---------- Witam forumowiczów odświeżam wątek juz mi ręce opadają od tego zakażenia nic nie dało podmienianie cewek ,świec,wzmacniacz iskry n75, DV,samochód jak szarpał tak dalej szarpie.Odkryłem jedynie to że po przełożeniu kompa z seryjnym softem nie szarpie wogóle ,zero błędów na kompie.Nie idzxie wogóle poprawić tego softa . Podsuńcie jakieś rozwiązania .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.