Treść opublikowana przez sawul
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Piotrek ja bym chciał jakby obsłuzyły tarcze 22 mm.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Piotrek ale mi nie chodziło o numer katalogowy tylko jaki jest na jarzmach.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Przemcio podasz numer jarzm pod tarcze 280 te co kupiłeś.
-
Poci się odma po wymianie. AEB
U mnie weszło ciasno oring był i jest wszystko szczelne.
-
Poci się odma po wymianie. AEB
Tak. Sprawdż dokladnie ten metalowy od odmy bo może po części jest przytkany robi się w nim nagar po latach eksploatacji .
-
Poci się odma po wymianie. AEB
Tip Przewód dojścia powietrza do turbiny.
-
Wymiana napinacza przy rozrządzie...
A dlaczego podejrzewasz tylko napinacz a może nic nie wymienił .Zdejmij obudowe i zajrzyj przecież wiadomo jak wygladają nowe graty.
-
Poci się odma po wymianie. AEB
A tej rurki metalowej co idzie od trójnika odmy i z tyłu silnika i do tipa nie masz przypadkiem zapchanej .
- przepustnica AEB
-
przepustnica AEB
Pewnie że może być spadek mocy .Miałem też uszkodzoną przepustnicę i obcinało doładowanie na 0.3 bara po jej wymianie było 0.6 bara.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
BFB czy AEB takie samo sprzęgło. .Czytaj cały temat numery są.
-
Docieranie silnika po remoncie
Obroty do 3000 rpm a po 1000 km zmienic olej.
-
AEB Grzechocze kat, co teraz - DP, rurka, tłumik
Wywalaj kata i zakładaj DP jak chcesz iść z mocą.
-
A4 B5 1.8T APU - problem z odpalaniem (po dłuższym postoju)
Zakręć gaz w butli i pojeżdzij na benzynie .(z nocy zapal na benzynie przy zakręconej butli)
-
Podstawa pedałów hamulca sprzęgła
Czy podstawa pedałów hamulca ,sprzęgła o tych numerach 8D1721117 L podejdzie do audi a4 b5 ?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Piasty też trzeba wymienić w zwrotnicach od passata w8.
-
1.8T AJL pożera olej
Na pewno powyżej 11 bar .
-
1.8T AJL pożera olej
Nie pisz takich głupot więcej bo 9.5 ciśnienia sprężania to niestety za mało na 1.8 t .Miałem w swoim około 10 bar z miejsca nie mógł się radzić każdy 1.9 mnie oblatywał .
-
1.8T AJL pożera olej
Widzisz kolego a tu jest mowa o cisnienu sprężania a nie o stopniu sprężania a są to dwa różne pojęcia.
-
1.8T AJL pożera olej
Ale stopnia sprężania czy ciśnienia sprężania.?
-
1.8T AJL pożera olej
Raczej za małe .
-
1.8T AJL pożera olej
Czyli miałeś bardzo podobne spalanie jak ja , a wczoraj mechanik powiedział mi dokładnie to samo "olej który dostaje się do cylindra uszczelnia i pomiar zazwyczaj jest oszukany". Wczoraj odwiedziłem mechanika i mój audik wydmuchał po 10Bar na cylinder Jezeli jest to pomiar wiarygodny to kwalifikuje sie do remontu.
-
Przestawiony rozrząd? Porada pilnie potrzebna.
Zmieniałem w kilku rozrząd 1.8 t i w żadnym nie było idealnie na znakach .
-
a4 b5 ciśnienie oleju
Przydało by się podłączyć miernik do mierzenia cisnienia oleju .
-
Pomoc w doborze jednomasu
Zakładaj takie coś http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/