Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Pogratulować takiego wyniku . Dajcie filma jak to idzie.
  2. A co sadzicie o Kamoka najpopularniejsze na alegro http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-kamoka-audi-a4-a6-passat-b5-i4823646655.html
  3. sawul odpowiedział(a) na radi88PL temat w 1.8T
    AGU na pewno jest na szerokim kanale.
  4. Ale wyslij na pw nr telefonu to zgadamy sie Prawdopodobnie nie podejdzie.
  5. Oto numer 058 133 471A 4 piny
  6. Mój sterownik jest na dwie wtyczki końcowka 557 T. Sprawdzę jutro numery przepływki ale u mnie jest chyba Bosch .
  7. Spróbuj przepływke od sprawnego auta podmienić mogę swoja ci udostępnić.
  8. Po 20 ml ,mam upatrzonego anglika 130 tyś. przelotu ale pożyjemy zobaczymy. Chciałem oznajmic że obyło sie bez zmiany motoru został ten co był i jest po lekkiej naprawie ; wymiana pierścieni tłokowych,wymiana prowadnic zaworowych i dotarcie zaworów w głowicy ,wymiana koła pasowego na wale [uszkodzony klin prawie zerwany] Po naprawie silnik pracuje bez zarzutu nie szarpie i równo pracuje,ciśnienie na cylindrach powyżej 11 bar.
  9. Bierz MS ja zakładałem w pasku 2 lata śmiga i nic sie z nimi nie dzieje.
  10. W AJL u kolegi też tak było po zmianie paska i pompy no i podstawą trzeba manewrowac żeby napiąć.
  11. Przerabiałem to w AJL i AEB i nie było żadnych blaszek do regulacji trzeba było manewrować podstawą.Zbyszku z tym paskiem mniejszym to ja bym odpuścił.
  12. Zauważyłem że na LPG bardziej poszarpuje ale najgorzej jest po nocy kiedy odpalam i jadę pierwsze kilometry wtedy potrafi zrobić coś w stylu kangura więc jutro zamawiam cewki niestety nie mam jak zrobić logów swiece jakie są w tym audi to NGK V-LINE 23 BKR5EK a cewki z firmy Beru z numerami 058 905 105 beru germany 0 040 100 013 wszystkie 4 są takie same A co ty masz za świece od opla? u ciebie powinny być v-line 37.
  13. Nie ma na pewno napinacza ale jest sposób poluzować około 6 śrub od podstawy[ która jest przykręcana do bloku ]alternatora i pompy wspomagania całość wtedy przesuniesz o kilka mm co wystarczy do napięcia paska .
  14. Sprawdż ciśnienie na cylindrach żeby uszczelkę wyeliminować.
  15. sawul odpowiedział(a) na TenTyp temat w 1.8T
    Pisz do "Toma4" z forum moze cos ci poradzi jest w tym obeznany.
  16. sawul odpowiedział(a) na hosearkadio temat w 1.8T
    A masz tutaj linka : http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&ved=0CIEBEBYwDA&url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F211819-jak-prawidlowo-zamontowac-zawor-dv-w-18t-aeb%2F&ei=0U9yVJ2aO8a9ygOu24K4Aw&usg=AFQjCNGg_pvIA7fWYU0rLayuMN3QvDBtfQ&bvm=bv.80185997,d.cWc&cad=rja
  17. sawul odpowiedział(a) na neoxpl temat w 1.6
    Da się wymienić tylko za mocno nie przechylaj żeby ci nie pękł ja bym wolał zdjąć wałek .
  18. Witamy na clubie
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Tak zgadza się tyle kosztują bo ostatnio kupowalem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.