Treść opublikowana przez sawul
-
Uszkodzony zawor Dv ?
Oczywiście grucha turba.Sprawdz szczelność całego układu.
-
Wymiana rozrządu APU - trochę pytań.
Jak ustawisz na znaki nie potrzeba nic blokować samo sie nie przekręci.Uszczelniacze lepiej wymień bo lubią się pocić.Polecam rozrząd contitech.
-
Uszkodzony zawor Dv ?
Żeby się upewnić że DV jest uszkodzony musisz go wymontować było opisywane na forum jak go sprawdzić .
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Zakładaj stary typ podobno lepiej sie sprawuje we wiekszych mocach a ty takie masz.
-
Przytarte koło pasowe wał. korb. od paska rozrz. AEB
Sprawdziłeś te kółko od rozrządu na wałe ?
- Poszukiwania masy silnika w AEB
-
Poszukiwania masy silnika w AEB
Przewód masowy przykrecony jest jedynie do wspornika poduszki prawej .
-
Przytarte koło pasowe wał. korb. od paska rozrz. AEB
Przód trzeba ściagać .Paska nie ściągasz tylko luzujesz napinacz.
-
Przytarte koło pasowe wał. korb. od paska rozrz. AEB
To zobacz zdejmij to kółko od rozrządu klucz 19 dwunastokątny bo tam pewnie jest przyczyna .
-
Przytarte koło pasowe wał. korb. od paska rozrz. AEB
A klin na wale w jakim jest stanie.
-
1.8T AEB 150KM Brak mocy
Płyn trzeba spuscic a olej nie jesli odkręcisz powrót oleju od turbiny a nie od miski.
-
KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Te pierścienie już dawno się ułożyły .Możliwe Ze uszczelniaczami na zaworach puszcza jak jest ciśnienie na cylindrach dobre.
-
wymiana pompy olejowej
Masz pompe napedzaną przez wałek.
-
wymiana pompy olejowej
Ciśnienie to sprawdż na gorącym silniku.
-
Rozrząd A4 B5 1.8
MG to bobel fatalny zakup najniższa półka ,odradzam.
-
A4B5 1.8T AEB Wymiana koła pasowego z tłumikiem drgań
Bez rozebrania przodu będzie ciężko odkręcić te koło . Rozrządu nie przestawisz bo kółko zostaje .
-
nowe turbo a czerwony kolektor wydechowy i turbo
Katalizator zastąp DP.
-
Szczelność dolotu | Robisz to źle!
Nie ma co się dziwić że był wystrzał przy 2 barach miał prawo zrób go na stałe wklej .
-
Szczelność dolotu | Robisz to źle!
Popraw foty.
-
swap 1.8 na 1.8t
Podejdzie wsio oprócz szuflady na pedały .
-
miską olejowa jak sciagnać ?
Uszczelki niczym nie smarujesz zakładaj i skręcaj.
-
miską olejowa jak sciagnać ?
Nie ma za co.
-
miską olejowa jak sciagnać ?
pakujesz lewarek pod skrzynię i sprężarke klimy i odkręcasz śruby lub tylko luzujesz do połowy i silnik unosisz na lewarkach do góry i też miska zejdzie i patrz na wentylator żeby nie urwać jak będziesz podnosił .
-
miską olejowa jak sciagnać ?
Na łączeniu miski ze skrzynia sa dwa otwory i w nich sa wie sruby jeszcze pewnie one trzymają.Sanki jest tez najlepiej zdjąć bo się umordujesz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sory że sie wp...ten numer DEV jest do b5 czy b6 tych wkładów wtrysków.?