Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No to teraz do tego daj pułap cenowy gdzie CVT naprawisz za 3-5tyś a tipa za 6+. Główne usterki w tip dotyczą sprzęgła i konwertera momentu obrotowego. Każdy automat ma coś co go boli - ważne aby w porę reagować albo robić przegląd zaraz po zakupie przygotowując tym samym skrzynkę na kolejne 200 000km (szczególnie wskazane jeśli w aucie jest lub ma być nowy program). Łukasz - skrzynkę testujesz zarówno zimną jak i ciepłą. Szukasz wszelkich wibracji oraz szarpań a także poślizgu. 300 000km to pułap na kapitalny remont/przegląd każdego z automatów montowanych w VAG od 2000r.
  2. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, Q to obsłuży.
  3. W bagażniku gdzieś przy kole zapasowym masz wlepę - na niej poszukaj 1BA lub 1BE lub 1BV.
  4. Jędruś jak widzisz - bez spinek. Tylko grzecznie prostuję
  5. Jędrek proszę Cię - myślisz, że tip się nie sypie Bartku, tego przecież nigdzie nie napisałem. kolega napisał, że różne rzeczy słyszy się o tipie.. a częściej te "różne" rzeczy słyszy się o multi i tyle Tak ale z czegoś to wynika - odpisując koledze w sposób "...mylisz Tiptronika z Multitronikiem" sugerujesz, że CVT psuje się częściej a to nie jest prawdą. Częściej słyszy się o awariach Multitronika bo to nowsza konstrukcja niż tip i jak widać, nie wszyscy sobie z nią radzą (a jak się Polak na czymś nie zna to jest to gówno i należy to sprzedać). Bronię skrzyni bezstopniowej bo to naprawdę fajny wynalazek do codziennej jazdy Łukasz - przepraszam za OT (fajne auto ...ale już to pisałem )
  6. Faktycznie - w tym rozmiarze już takiej roboty nie robią...
  7. Jędrek proszę Cię - myślisz, że tip się nie sypie
  8. Na pewno wyjdzie super Podoba mi się ta felga (zastanawiam się jak by wyglądała w wersji 18").
  9. Graty! Lotka B6 czy B7?
  10. Jeśli -40 jest dla Ciebie za nisko to Eibach nie będzie odpowiedzią - szukałbym ori sprężyn... Sprawdź jakie zawieszenie miałeś fabrycznie - jeśli 1BE lub 1BV to po VIN w ASO podadzą Ci numery Twoich sprężyn (takie kupisz i będziesz miał -20).
  11. O kilka dni za późno
  12. Ehh łożysko Panie - nie ma o czym gadać.
  13. Ale tylko jeden z nich jest biało/zielony? Twój fabryczny zestaw bezpieczników pod MCE to zapewne: - biało/zielony (elektryka przednich szyb) - czerwony lub pomarańczowy (zasilanie elektryki ustawień foteli) - nr 3 to pewnie hak, albo elektryczna roleta. Bezpiecznik elektryki tylnych szyb wygląda tak samo jak ten dla przednich - obsadzasz, i podłączasz stały + (to wszystko). ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- Nie.
  14. Blokada zamka sie zwolni i klapa uniesie sie sama na 1cm ale w dalszym skoku trzeba jej juz pomagac.
  15. Zamowilem mocniejsze silowniki - reakcja klapy jest lepsza ale nadal sama sie nie otworzy.
  16. Tak - po powrocie ze Szwecji mam trochę prac do zrobienia ale jak skończę to biorę się za auto i szykuję ją o sprzedaży (sorki za OT Wojtku ).
  17. Fffffffffffffffffffffffffffffff........
  18. A chcesz kupić czy jak? Szukam B6 na wypasie, sedana 1.9 z Q (najlepiej). Znalazłem takiego jak Twój ale avanta:facepalm: Gdybyś wystawił to pewnie bym dzwonił i jechał oglądać. Wkrótce będzie wiadomo czy avant będzie mój. Gdybym go nie kupił - odezwę się Sprzedałbym Ci moją ale pewnie nie chcesz automata
  19. Trzeba podłączyć komputer do skrzyni biegów - wykasować parametry i nauczyć od nowa sterownik skrzyni jak ma sterować sprzęgłem (kilka minut pracy).
  20. Olu nie jesteś jedyną fanką Audi - jest ich na forum więcej Zacznij od wykonania nowej adaptacji sprzęgła - jak nie masz do mnie daleko to zapraszam (jak tylko wrócę ze Szwecji).
  21. Co tam cyce ciekawego u Was
  22. Dziwi mnie zakres napraw - wymiana bieżni w skrzyni 2004? Ktoś musiał to auto nieźle męczyć. Jak wymiana oleju nie pomoże (a pewnie tak będzie) to wyjmiemy skrzynkę i sprawdzimy co ją boli.
  23. Przycisk powoduje jedynie, że MK otwiera tylną klapę - jeśli blokada nie zawsze odskoczy prawidłowo to jest to mechaniczny problem z samym zamkiem i nie widzę związku z przyciskiem i jego instalacją (to chyba jasne).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.