Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to zbieraj siano ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Nosz kurw... Proszę Cię Zostawię dekle u Vario. Tylko zapytałem Bartku Ale co Ty się tak tego malowania boisz? Dobry lakiernik za***iście ogarnie temat... Nie boję się malowania znajdź gdzieś dobrego lakiernika który będzie prawie identyczny jak kolor samochodu ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Po tym jak kumpel mi opowiadał o 2 specach od malowania to jakoś odechcialo mi się malować Jak następnym razem będziesz u mnie to przypomnij żebym Ci coś pokazał...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nosz kurw... Proszę Cię Zostawię dekle u Vario. Tylko zapytałem Bartku Ale co Ty się tak tego malowania boisz? Dobry lakiernik za***iście ogarnie temat...
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Graty Maras!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nosz kurw... Proszę Cię Zostawię dekle u Vario.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Sprawdzę to jutro. Iluminację (czerwień) przycisków w środku auta zawsze załącza włączenie świateł - jest kilka wyjątków (jak np. włącznik awaryjek) ale ogólnie tak to wygląda. Na ostatnim bajcie jak wbijesz "2" to masz uruchomiony tryb skandynawski - "1" to standardowe ustawienie świateł.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakies typki pożyczyli sobie wycieraczki. akurat ze miaszkam niedaleko i lezały w garażu to wsparłem kolege. Ale w KC czy wcześniej?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...no i weź aparat ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Co tam znowu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możemy - po pracy muszę ogarnąć wysyłkę navi i podrzucić papiery do księgowego. Podjedź pod hawirę o 16:00.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzwoniłem do Vario - mamy zielone światło. Lele ma być w VC jutro rano więc Arek fajnie jak Ci się uda dodzwonić... ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Karol - o której możesz być najwcześniej?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłałem na pw. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wysłałem na pw. Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- ...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ? Gdybym wiedział to na spocie bym dał Jak Vario pozwoli to może u niego zrobimy spota technicznego? to jakbyście mieli siedzieć dłużej niż 18ta to moż bym wpadł Bo z tymi mapkami to się okazuje, że u Piechola OK , ale już Madbar miał problemy i Bartaas też .. pomimo, ze On ma już napęd 2010 więc sprawdzilibyśmy moją płytkę ... nagrana tydzień temu, żeby ni marnować DVD Z nagrywanymi tak już niestety jest - wszystko zależy od stanu napędu/lasera. Dlatego właśnie używam rocznej ori (w 2013 kupuję 2012 itd. // można je wyrwać za tanie pieniądze na allegro i mam spokój z odczytem).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ? Gdybym wiedział to na spocie bym dał Jak Vario pozwoli to może u niego zrobimy spota technicznego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ? Zobaczymy jak szybko uwiniemy się z MCE i logami. Gdyby kanał był wolny - OK, a tak trzeba będzie troszkę improwizować. No chyba, że Vario nas wpuści i u niego będzie można pogrzebać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najpóźniej o 15 chcę wyjechać z WRZ. ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- Zrobimy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może jutro jak wrócę od Vario?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nawiązywałem do tego.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Odchodzicie od swojego tematu Panowie - podświetlenie zegarów nie ma związku z czujnikiem światła i pozycją AUTO. Uruchomienie podświetlenia zegarów ustawiacie kodowaniem w jego adaptacjach na kanale 19. Odpowiada za to pierwszy bajt - macie następujące opcje: 0 - podświetlenie wskazówek i tarcz załącza się gdy zostaną włączone światła 1 - podświetlenie wskazówek włącza się gdy zostanie włączony zapłon a podświetlenie tarcz gdy zostaną włączone światła 2 - podświetlenie tarcz włącza się gdy zostanie włączony zapłon, wskazówki zostaną podświetlone po włączeniu świateł 3 - podświetlenie tarcz i wskazówek włącza się albo przy włączonym zapłonie albo na włączonych światłach ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Ten opis można jeszcze uzupełnić o natężenie podświetlenia ale nie wnosi to nic do tematu więc sobie podaruję
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Wycenić mogę dopiero po otworzeniu bebechów - w obecnym stanie nie przedstawia dla mnie żadnej wartości. Na allegro uszkodzone chodzą po 1000zł (cena z d*py zważywszy na to, że praktycznie wszystkie części są do wyrzucenia). Używki na gwarancji rozruchowej zaczynają się w okolicach 3000zł - jednak taki zakup z mojego punktu widzenia to potencjalna mina (z bardzo dużym prawdopodobnieństwem).
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
To aby było taniej zgraj to tak - wyciągnij skrzynię we własnym zakresie i wyślij ją do mnie. Rozbiorę, zobaczę co znajdziemy w środku i wtedy będzie wiadomo czy jest sens naprawiać czy też z uwagi na koszty lepiej zrobić swap.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu Jutro po pracy podskoczę do Vario - teraz tylko zgrać się z Lele (Lechu podrzuciłbyś ramki do VC?) slo - mam MCE dla Ciebie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tak - dla ustawienia AUTO tryb skandynawski powinien być wyłączony.
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Tak jak sugerowałem wcześniej - Twoją skrzynkę trzeba wytargać i przyjrzeć się wnętrznościom.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja właśnie wjechałem do domu - niestety wyjechaliśmy później niż chciałem. Mam nadzieję, że spot się udał
-
B6 DIVISION
Frosty - na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Raz pojedziesz, poznasz ekipę i będziesz błagał żeby następny zimowy zlot zrobili już latem