Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No i gitara
  2. Tak. Masz mikrofon w aucie czy w dachu też trzeba będzie grzebać?
  3. Miśki dziś na spota nie wlecę - przymusowe nadgodziny w Gestampie Slo i Arek - jutro po 22 aktualne... Madas - już wiem, że wyjazd nie prędzej niż w lutym także wyluzowało się trochę (ale pracy mam wciąż więcej - jeśli to możliwe ). Daniel - załatw MK i zbieramy graty do montażu pakietu. Baartas - nie została u mnie przypadkiem Twoja wlepka z pinem do RNS-E? Vario - super masz ten lokal... Ciągle myślę
  4. Śmiało piszcie - mile widziane DIY z alternatywnej instalacji (linka dam do pierwszego posta).
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Składane prawe fotochrom:decayed: ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe) Nowe 1539zł Oj tam używki na alle około 200-250 i już te nowsze:wink: Tak ale jak podajemy ceny z ASO to zawsze jest... ciekawiej No tak zawsze można bekę pokręcić może ktoś się skusi na takie:decayed: 1,5k za pierdzielone szkiełko... Za lotkę na klapę to jeszcze bym dał...
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Składane prawe fotochrom:decayed: ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe) Nowe 1539zł Oj tam używki na alle około 200-250 i już te nowsze:wink: Tak ale jak podajemy ceny z ASO to zawsze jest... ciekawiej
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin te białe to na pewno foto?? Bo nie wiem czy klikać Nie mają czarnej uszczelki ale szkło w jej miejscu ma folię - czyli obwódka jest ale bardzo słabo widoczna.
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Składane prawe fotochrom:decayed: ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe) Nowe 1539zł za asferyczne. Wypukłe 1093zł a płaskie 568zł...
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogólnie widzę, że teraz jakaś moda na rezanie lusterek Ten fotochrom, tamten składanie... Idzie jak fala
  10. Z 4-kanałowym raczej nie bo ten system wprowadzono w wersjach z full PDC. Wymaga nowego RNS-E ze zmodyfikowanym oprogramowanie i ponoć do systemu auta wszczepia się jeszcze dodatkowy sterownik (bramkę CAN). Na allegro są dostępne oferty ale ceny póki co zabijają... Ze spokojem - z czasem i to rozpracujemy
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ma alarm to znaczy, że to HIGH i obsługuje wszystko.
  12. I to jest naprawdę bardzo fajny pomysł (już wiem, że będzie białe ). ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- ...została mi para rezystorków ze starej "vario-instalacji" pod postoje LED (25W 47ohm). Możecie je wykorzystać. Coś mi się wydaje, że BT będziemy rezać razem z LED-ami, wspólnie w Jasinie
  13. No właśnie... mnie też czeka zabawa z lusterkami, dużo roboty z tym? No i właśnie brak fotochromu po stronie pasażera Może prawe lustro z anglika? ciekawe jak z tym kątem co piszecie wyżej... i znalezienie takiego lustra z anglika... Jeszcze jedno mnie ciekawi, nie myślałeś żeby składanie luster zrobić na pilota? wiem że w B5 dało radę to ogarnąć, ciekawe czy w B6 też się da? Żeby nie bawić się przełącznikiem w drzwiach? Dopiero znalazłem ten temat... będę śledził a co do lusterek jeszcze się odezwę jak będę planował zakładać (manual z forum paska już ściągnięty) Graty furki, szkoda że to nie CC Tak sobie myślę, że lusterko z anglika nie będzie potrzebne ...a to dlatego, że skoro instalacja elektryczna nie przewiduje fotochromu w LHD dla prawego lusterka to pewnie sterownik w drzwiach pasażera i tak nie będzie go obsługiwał (zatem pomijamy go przy prowadzeniu brakującej wiązki). Potrzebujemy tylko szkło podgrzewane + fotochrom (dla Paska RHD dostępne jest tylko asymetryczne) oraz 2-pinowy konektor aby w przypadku potrzeby wymiany wkładu mieć go jak odłączyć Jeśli chodzi o sam wkład - ASO odpada (chcą 800zł ). Średnia cena lusterka full to 400zł (jest szansa, że UK będzie troszkę tańsze). ...no chyba, że zmieniasz lusterka z wersji LOW (w takim przypadku rzeczywiście warto od razu szukać modelu z RHD). Elektrycznie wygląda to identycznie jak w A4 B6/B7 - zewnętrzny fotochrom jest zasilany przez lusterko wewnętrzne za pomocą 2 przewodów (+ i -). Tą parę kabelków przeciągamy z dachu na lewy słupek A a następnie rozdwajamy i przeciągamy po parce do lewych i prawych drzwi (i dalej do sterowników a z nich już bezpośrednio do szkieł). ...no nic - pomysł się urodził. Teraz trzeba będzie wcielić to w życie (kabelki, piny i takie tam ). ...odpowiadając jeszcze na Twoje pytania: 1) składanie lusterek z pilota jest możliwe ale wymaga zastosowania nie fabrycznego modułu (dlatego póki co odpuszczam temat) 2) do montażu full lusterek (poza nimi samymi ) potrzebujesz jeszcze sterowników w drzwiach w wersji HIGH. Nie może to być byle co - VW co chwilę zmienia generację elektroniki, dlatego dobrze aby dobrany sterownik mieścił się w Twoim przedziale rocznikowym/VIN. No i oprócz tego oczywiście fotele z pełną elektryką i memo (o dołożeniu pamięci do elektrycznych foteli zapomnij). Na koniec jeszcze joy pod składanie i gotowe
  14. A spróbuj otwierać szyber i jak dojedzie do końca, to przytrzymaj go jeszcze z 5 sekund. Potem zamknij i zobacz czy zadziała... Nic zero reakcji szyberdachu nie otwiera się niczym.... To teraz próbowałbym z podmianką MK.
  15. Odpalcie przeglądarki w trybie offline i spróbujcie otworzyć tą stronę - u mnie jej już nie ma. Pobawię się folderem temporary w wolnej chwili, może coś znajdę (jak nie dam rady to załatwię biling rozmów tel. i tak gościa znajdę).
  16. Zapisał ktoś z Was numer do gościa? Zapodziałem gdzieś
  17. Jeden z najlepszych modów jakie można zrobić w B6/B7. Graty ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- ...no i historię mamy podobną. Ja swoje też wyhaczyłem po 1,5 roku szukania
  18. Nie mogę Ci pomóc teraz bo mój laptop wylądował w serwisie - uszkodzony HDD. Czekam już kilka tygodni na odsyk danych a ze względu na ilość wersji sterowników a dokładniej wariantów softu, ciężko mi z głowy strzelić dane dot. drivera CT. Jak wrócą dane - dam znać.
  19. No teraz to jest jasne jak słońce Teraz jeszcze musze poszukać numerów pinów bo chce zrobić to jak ori, może Ty Bart-S dysponujesz numerkami pinów - tymi za kostką pomarańczową oraz tych, które wchodzą do wtyczki idącej do sterownika drzwi (mam wersje HIGH z końcówkami G na końcu numeru fabr.) No to już Cię Domi uratował przed moimi kolejnymi wypocinami
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chcesz przełożyć bez problemu potrzebujesz całej nakładki - to mocowanie, które widać na załączonym przez Ciebie zdjęciu nie jest osobnym elementem konstrukcji nakładki zderzaka tylko wyciętą częścią... Generalnie tak jak napisał Wandej - montując spojler S line do seryjnej nakładki tak czy siak trzeba będzie ciąć. B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet mi nie przypominaj bo mnie chuy strzela zapłaciłem kolesiowi 500 zł i miał przysłać dokładkę z mocowaniem a przysłał bez i powiedział że mocowanie się przy pakowaniu połamało:facepalm: odesłałem mu ją dobrze że kasę oddał Możesz zakreślić o jakie mocowania chodzi aby w przyszłości nie wtopić? Sam chciałbym wiedzieć bo to co pokazane na fotkach to tak jakby ucięta dolna część nakładki zderzaka - i zastanawia mnie w czym to ma pomóc przy montażu... ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- Tutaj foto spojlera S line: ...a tutaj nakładka (i już wiadomo co jest co ):
  22. Pin 4 w lusterku leci do pinu 7 w pomarańczowej kostce, natomiast pin 5 w lusterku - do pinu 8 w pomarańczowej. Następnie z drugiej strony tego pomarańczowego konektora (czyli gniazdem) wychodzisz dwoma kabelkami z jednego pinu... Teraz dajesz po parze (7+8) na każdy słupek A i kostką 20-pin wchodzisz do drzwi (pin 7 z pomarańczowej w pin 7 w 20 i analogicznie pin 8 z pomarańczowej w pin 8 w 20). Tutaj zależnie od posiadanego sprzętu trzeba zdecydować co dalej - jeśli masz sterowniki w wersji HIGH to wbijasz się w ich 10-pinową, czarną kostkę (znów analogia - pin 7 z 20 do pinu 7 w 10 i pin 8 z 20 do pinu 8 w 10 // lewa i prawa strona tak samo). Jeśli nie ma w aucie sterownika HIGH lub chcesz oszczędzić na pinach i przewodach - pomijasz sterownik i mostkujesz się z wiązką lusterka (16-pinowa brązowa kostka w sterowniku - piny 11 i 12). Jest bardzo mało prawdopodobne, że mając sterowniki LOW - taka wiązka będzie w bonusie. Jeśli już to część od pomarańczowej kostki do lusterka (w odcinek od kostki do sterownika, bardzo wątpię).
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma elementy nakładki zderzaka...
  24. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może pod tapicerką jest naklejka... Pokaż fotkę materiału to spróbuję rozkminić co to... ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Józek, bez szału... Jak pomyślę, że swój trafiłem za 300zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.