Treść opublikowana przez Bart-S
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dobry pomysł ale nie bardzo wiem od czego zacząć - tutaj przydałby się jakiś specjalista w tej dziedzinie... ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Dzięki za pozytywy - jeszcze duuuuużo pracy w tym aucie aby wyprowadzić je tak jak sobie wymyśliłem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michu a co następne?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Pierwsza fotka - idealna do kalendarza Śliczne auto
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
A spróbuj otwierać szyber i jak dojedzie do końca, to przytrzymaj go jeszcze z 5 sekund. Potem zamknij i zobacz czy zadziała...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Domi w drzwiach tych przewodów nie będzie - jeśli bonus to dopatrywałbym się go jedynie w wiązce dachowej czyli od pomarańczowej kostki do lusterka/lampki.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dokładnie jak napisał alv - kzp czyli anglik. Fabrycznie przewidziano fotochrom tylko dla kierowcy... Rzeczywiście można podłączyć prawą stronę do obiegu ale tutaj Łukasz nabił mi ćwieka z tym, że szkło będzie miało inny kąt... Póki co zostawiam jak jest. Dziś trochę grzebałem ...i tym sposobem mamy założoną także i lewą stronę wraz z obsługą składania, memo i fotochromem. Troszkę zabawy w kodowanie ponieważ pamięć jest porozpierdzielana po kilku modułach ale śmiga (włącznie z tiltem dla prawej stony ). ...uzupełniłem tył w alcantarze - póki co nie podłączam tylnych airbagów (poczekam na wiosnę, jest jeszcze trochę elektryki do dołożenia i chciałbym to machnąć za jednym razem). ...nie starczyło czasu na obie strony ale lewy tył dałem radę jeszcze uzbroić w roletkę BTW, Brysio i Andrzej - jeszcze raz dzięki za dostarczenie towaru (stan MINT ). Na koniec swap modułu centralnej elektryki na wersję HIGH (obsługujący ogrzewaną przednią szybę). ...w weekend chciałbym dołożyć brakującą, prawą roletkę i skończyć elektrykę grzanej szyby (mam nadzieję, że się uda ).
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Roberto daj cenę na pw
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ori 1200zł ...960zł po rabatach też szału nie robi Ja mam inne ori Andrzej pojedzie na kawę to Ci przywiezie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
u mnie jak walczyliśmy z BT to miałem E6 i łapała u Ciebie w aucie bez problemu - także coś z softem nie tak musi być... Już ogarnąłem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ori 1200zł ...960zł po rabatach też szału nie robi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czy wejdzie do R8... Nie wiem jaka tam fabrycznie navi siedzi. Nie mam namiarów na mapki - sam używam ori 2011 AT. ...cena RNS-E LED poszła na priv Jak tak patrzę na fotki wnętrza R8 - to chyba odpada. Albo podpytaj Kobrę7 czy da radę swapnąć elektronikę z wyświetlaczem do tej obudowy:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13? Wątpię. Tomku jakie oznaczenie mają najnowsze mapy? ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- kolega kobra7 to ogarnia, na swoją stronkę NOWY RNS-E 2010 - HOBOT SERWIS - Profesjonalna Elektronika Samochodowa Fakt. Dzięki - skrobnę do niego
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13? ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13? BTW ogarnia ktoś soft pod LED? Mam na myśli SDS + TVFree?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek ale wstyd - jedno wolne miejsce wolne i zaślepka? przestań , ogarnij się i coś dołóż Nie bardzo jest co Rolety elektrycznej w Avancie nie było... Ew. jakieś dodatkowe oświetlenie z użyciem przycisku wkładanego do TAXI - ale neonów żadnych nie planuję ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Oj zobaczysz Bankowo się zdziwimy znając Ciebie. Niee, szału nie będzie - znów coś zwykłego tylko w końcu będzie to w jednym miejscu opisane... ---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- Roleta w trakcie ogarniania... A z bagażnikiem nie trafiłeś
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Oj zobaczysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto wie - cykaj fotki następnym razem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Siemian dosłał kilka dni temu - dziś zamontowałem: RNS-E w wersji LED... Motor dostał też komplet nowych świec - stare sprawdziłem, poza okopconym grotem nie wykazywały usterki (pomiary oporności OK) ale i tak opłaciło się, ponieważ autko przy większych mrozach pali o wiele lepiej. Jak widzicie - szału nie ma Pilnuję tylko aby coś się działo Bagażnikiem pochwalę się jak skończę DIY
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Jeszcze nie czas Dziś za wiele się nie działo - prawa strona dostała lusterko w full opcji (pamięć, składanie, dodatkowe oświetlenie). Co dziwne w Paskach tylko strona kierowcy ma zewnętrzny fotochrom Jutro lewa strona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W takim razie to nie był RS4 - nie było automatu.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Myslalem ze jest osobna wiazka, gotowa do tego siedzenia. Znalazlem w etce nr wiazki z fotela z memory 8E1971384A. Czyli nic nie da jesli bede mial ta wiazke? To nic bede musial recznie Czyli jesli mam full elektryke to potrzebuje sterownik w drzwiach, przyciski, sterownik memory i te poszczegolne kable. Zgadza sie? Nie zalezy mi na lusterkach. Prosze tylko o potwierdzenie czy dobrze to rozumiem? Najlepiej na ebay szukac sterownika memo? W ASO se troche wolaja za niego Dzieki i pozdrawiam! Jak masz full elektrykę to nic nie da - wariant z pamięcią ma inne silniczki. Potrzebny jest fotel z fabrycznie przygotowaną instalacją pamięci.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Aby otworzyć/zamknąć szyby i szyber z pilota trzeba dłużej trzymać przycisk otwierania lub zamykania. Jak zauważyłeś nie można tego rozdzielić i przy danej funkcji reagują zarówno szyby jak i szyber. Spróbuj go otworzyć do połowy i wtedy sprawdzić reakcję na zamykanie i otwieranie. ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- Tego modułu nie mamy opisanego - z moich wyliczeń wynika, że jest to wariant 433MHz obsługujący tył tylko w elektryce. Jeśli masz dostęp do interfejsu - spróbuj zbadać możliwości kodowania kanału 61 w adaptacjach MK.
-
B6 DIVISION
A tam nie będą, ja mam i jakoś pasują wiem że Twoje oko to zauważy że to nie seria ale póki co jakoś to wygląda:wink: w ori blendach jest już wyżłobienie a w serii znaczki odstają ale mi to nie przeszkadza:decayed: Właśnie o to mi chodziło. Ale moje nie sa naklejkami - to sa emblematy przypinane ale zrobi sie to na cacy Racja - są dwa bolce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjrzałeś się fotelom może? Miał "Buckets-y" ze szmatą w środku?
-
B6 DIVISION
Jedyny sens montażu stickerów to wymiana uszkodzonych na ori blendach BOSE... ...Blendy BOSE mają już tą naklejkę seryjnie.
-
B6 DIVISION
A co chcecie z nimi zrobić? Na seryjne blendy nie będą pasować...