Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Wymieniałeś MK czy odpalałeś tylną elektrykę na starym? Zakodowałeś kanał 61 w prawidłowy sposób?
  2. Dobra Grześ, a teraz ogarnij troszkę pierwszego posta aby było ładniej i czytelniej
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma nigdy bez przyczyny - podłącz się do ABS i odczytaj błędy. Nie czasami czujnik stopu?
  4. Sprawa już się wyjaśniła. Silniczki miał walnięte.
  5. Ja mam moduł J i u mnie kanał 61 jest nieaktywny. Możliwe, że kolega ma fizycznie inny moduł niż J - a z uwagi na zakodowane funkcje, przełączył się na taki właśnie wariant. A kolega pisze o boczkach drzwi więc z MK nie ma to za wiele wspólnego bo odpala to na każdym module. Fakt - nie doczytałem.
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur a kto to jest Bart's ?
  7. Ja mam moduł J i u mnie kanał 61 jest nieaktywny. Możliwe, że kolega ma fizycznie inny moduł niż J - a z uwagi na zakodowane funkcje, przełączył się na taki właśnie wariant.
  8. 450/500zł za spojler przedniego zderzaka to żadna rewelacja... Ten kompletny zderzak przedni byłby idealny gdyby nie fakt, że brakuje mu sprysków dla Twoich ksenonów. Zderzak tył 800zł też bez rewelacji - ale to już bliżej standardowej ceny. Pomyśl jednak nad wersją bez otworów na dyfuzory - chyba, że planujesz swap wydechu.
  9. Rozumiem, że jak kasujesz to te 4 błędy, które wymieniłeś wracają? Z uwagi na 00003 próbowałbym szczęścia z nowym sterownikiem.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miśki doradźcie mi opony na zimę... Chcę 17" 235/45. Co myślicie na temat Nokianów WR A3?
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak widzicie wszystkie tematy "dywizjonowe" mają od teraz swój osobny dział na forum... Było to konieczne aby wystartować z możliwością moderacji tego wątku przez wybrane osoby. Artur - możesz zaczynać
  13. To może inaczej - sprawdźcie czy BP da się zakodować pod pakiet oświetleniowy.
  14. Tylko nie odbieraj tego jako zjebkę Nie musisz się tłumaczyć - nikt nie jest omnibusem w związku z tym nie ma siły i zawsze może zdarzyć się, że się pomylisz (na forum znajdziesz wiele przypadków gdzie się jebłem i nikt z tego tytułu problemów nie robił ). Większości osób mod ten udaje się wykonać bez przekładki MK ponieważ duża część modułów instalowanych w B6/B7 to jednak wersje HIGH (np. jeśli MK obsługuje pakiet oświetleniowy lub alarm).
  15. Jakie masz teraz kodowanie?
  16. Aby przód grał przez wzmaka musiałbyś położyć brakującą wiązkę elektryczną między przednimi głośnikami a wzmacniaczem... Pin BOSE służy jedynie do odpalenia EQ BOSE.
  17. Dodałem kolory przewodów do schematu.
  18. PS. Bartek sorry, że tutaj ale pisałem już do HUGO i z B6D nadal cisza nawet nie odpowiedział na PW No to już wiesz czemu to tyle trwa... Z drugiej strony - te tematy są naprawdę ciężkie w VB (zobacz np lukaszr wymiękł jeśli chodzi o to cholerstwo). ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- Tak - jedna się spaliła. Już wymieniłem.
  19. Moduł komfortu nie ma nic do lusterek. Składanie to moduł sterowania szyby w drzwiach a fotochromy z lusterka wewnętrznego... Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 Bartku mylisz się - jak Ci się wydaje skąd sterownik w drzwiach pasażera ma wiedzieć, że trzeba złożyć lusterko? Informacja z ze sterownika w drzwiach kierowcy (po ustawieniu joysticka w pozycji składania) dochodzi do MK i MK wysyła sygnał do prawego lusterka. Dlatego MK aby obsłużyć przesyłanie tej informacji musi być w wersji HIGH - odpowiadając jednak na pytanie Antonio... BP to moduł LOW więc trzeba będzie zmienić (listę masz w wątku o MK). ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- Przypisanie ustawień fotela i lusterek do kluczyka: 1. Ustaw fotel w wymaganej pozycji (korzystając z przycisków 1, 2, 3 lub 4). 2. Przytrzymaj dany przycisk pamięci (1, 2, 3 lub 4) i w ciągu 10 sekund naciśnij przycisk otwierania na pilocie. 3. Po 2 sekundach puść przycisk panelu pamięci.
  20. Hej! Wczoraj późny wieczorem wróciłem... Wcięło mnie na amen Jest nieźle - po 5 dniach nieobecności i przefiltrowaniu reklam wyszło niecałe 300 mejli ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ---------- Tomek - graty zmiany statusu
  21. Tak jak mnie RNS poprowadzi Tomku Jak przez Chałupki to kawa u Andrzeja i u mnie Dzięki - nie jadę sam więc zobaczymy. Ale bardzo chętnie Was odwiedzę. Kurde Paska nie zdążyłem poskładać Zabrakło mi jednego dodatkowego dnia aby wszystko ogarnąć... Lecę się pakować O 13:00 muszę być w Poznaniu...
  22. Tak jak mnie RNS poprowadzi Tomku
  23. No widzisz a wczoraj jednak coś świrowało. Może zakres pracy czujnika jest od 1.5V do 3.5V?
  24. Zaraz po wymianie dopóki nie ruszyłem Basic Settings nie było błędów - teraz mam "Headlights not adjusted"... Idę to rozkminić. Bartek sprawdz to juz chyba u MAGYARÓW w Blokach Pomiarowych ---> chanel 02 jakie masz wartosci na czujnikach , jesli sa powyzej 3,5 V to nie zrobisz NASTAWÓW . Jakby co to wpadnij po drodze do mnie na żurek Hehehe, dzięki za zaproszenie Grzesiu - ale pruję przez Wrocław-Czechy... Może, któryś cykl uda się zaplanować tak, że śmignę Twoimi stronami i wtedy z przyjemnością Cię odwiedzę W 002 mam 1.5V na froncie i 2V na tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.